Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bumeramgový efekt pro Marka Hilšera

Marek Hilšer kandidoval v roce 2018 za hnutí Marek Hilšer do Senátu. Ve volbách na podzim téhož roku měl úspěch, v druhém kole dostal skoro 80% hlasů a v senátu se stal členem klubu STAN. Když vyhrál, vědělo se, že jeho hnutí s počtem členů šest dostat devět set tisíc korun od státu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VZ

Ostatně soudím, že vláda Petro Fialenského se řídí rčením:

"Díky za každé ráno, kdy jsme ještě ve funkci"

0 0
možnosti
JP

J56a42n 18P65o16l12e63s52n14y

18. 10. 2022 9:11

Zadku, stbákovo těžké ráno?;-D;-D

0 0
možnosti
JF

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Mám to ale kliku, že by mě nikdy nenapadlo p. Hilšera volit tak jak tak. Někoho mi tím připomíná, pamatuji p. Sládka a nejnověji p. Okamuru, že by to odkoukal od nich?

0 0
možnosti
PJ

všichni se pohoršují nad nemorálním dr. Hilšerem

ale málokdo se pozastaví nad zákonem, který takový postup legalizuje.. ve sněmovně se celé dny přou o program a nakonec schválí zmetek.. tady hledejme příčiny úpadku české politiky..

0 0
možnosti
Foto

A co senát, k čemu je? Jenom jakási pochybná pojistka demokracie?

0 0
možnosti
JP

J29a84n 94P24o93l79e34s12n24y

18. 10. 2022 8:55

Je to prosté, splnil podmínky soutěže, vyhrál a dostal peníze, podle pravidel. Využívá je pro svou politickou činnost jako ostatní strany a hnutí.

Každý má šanci jít do toho.

0 0
možnosti

P34e94t24r 15Č14e82c46h

18. 10. 2022 8:41

Podle mne je pro rozumného člověka zcela nepochopitelné, proč v době (3měsíce) před volbami prezidenta novináři stále svým čtenářům vnucují nějaké kandidáty, zejména politických stran a hnutí, ikdyž mnoho z nich ještě svou ev. kandidaturu ani neoznámilo. Lidé jako Hilšer vůbec nechápou situaci a podle mne jim jde jen o peníze. Prohrál ve volbách minulých a prohraje i příští rok. V přímých a většinových volbách lidé volí zcela jinak a podle úplně jiných představ než jsou nějaké preference politických stran a hnutí. Také proto v těch minulých volbách vyhrál Miloš Zeman. A navíc proto, že byl nejlepším ze špatných. Toto ovšem hrozí i dnes, protože dobrý kandidát zase zatím chybí. Doufám, že se objeví, ikdyž proti kampani všech politických stran a hnutí bude mít jen malou šanci. Věřím však tomu, že ten kandidát, který předloží občanům přijatelnou vizi rozvoje státu, vyhraje. Jen aby se objevil. Třeba takový a nebo podobný člověk jako je Cyril Höschl.Bohužel náš politický systém, postrádající téměř všechny zásady skutečné demokracie tomu brání. Kvalitní lidé do politiky nechtějí a já se jim vůbec nedivím.

0 0
možnosti
OM

Hynek Kmoníček for president!

0 0
možnosti
RM

Hilšer.... prakticky nikdo ho neznal, dokud se nestal mazavkou. no tak teď už ho znají všichni. no nevolte to. ;-D

0 0
možnosti
Foto

A tak si Marek Hilšer založil politické hnutí, jehož členem je fakticky jen on sám. Těch pár kamarádů, kteří mu dělají stafáž, netřeba počítat. Zkouším si představit, jak to probíhalo.

Ustavující sjezd nového hnutí svolal Marek Hilšer k sobě domů do obýváku. Pozvánku na něj odeslal Marek Hilšer sám sobě. Do pracovního předsednictva usedl Marek Hilšer. Do mandátové komise sjezd zvolil Marka Hilšera. Do návrhové komise sjezd zvolil Marka Hilšera. Do volební komise sjezd zvolil Marka Hilšera. Na předsedu sjezd, respektive Marek Hilšer, navrhl Marka Hilšera. Předsedou sjezd zvolil jednomyslně Marka Hilšera. Sídlem nového hnutí je dle stanov hnutí „Marek Hilšer do Senátu“ byt Marka Hilšera.

Připadá vám to jako vtip? Mýlíte se. Je to realita. Gratulace voličům na Praze 2!

Dovětek 2022: Kouzelné je, že mainstream to teď na Hilšera vytahuje ne proto, že jeho počínání je od počátku morálně odsouzeníhodné, nýbrž aby ho před prezidentskou volbou odstranil z cesty nějakému jinému kandidátskému přetrhdílu podobného ražení.

0 0
možnosti
JP

J35a23n 18P88o47l58e27s75n83y

18. 10. 2022 8:39

Otázkou je jak ty peníze utratil nebo utratí. Zda se to liší od toho jak peníze utrácí politické strany a hnutí....

"Main stream " to vytáhle neboť je před volbami. Ne "main stream" na to ještě nepřišel.;-D;-D

0 0
možnosti
LF

Rusové odstranili v Českém domě v Moskvě část plotu (19 metrů).

Češi se zlobí.;-D;-D A to jako stačí?????

Nevím jaká struktura toho plotu byla, ale ti, co udržují Český dům v Moskvě, tak odstraněný devatenáctimetrový plot nahradí pletivovým plotem.

0 0
možnosti
Foto

Struktura toho plotu byla založena na pravidelným střídání díra - materiál.

0 0
možnosti
IP

I35g66o46r 12P17á17v47e59k

18. 10. 2022 8:20

Ten idiot fridrych to tady zase zasírá výblitky pohrabanými z cinknutých webů, které si může (když chce) přečíst každý sám ještě před tím, než si od těch sra ček očistí mozek a vstoupí na PSA. No ale tady to není o moc lepší. Pinďouři nebo redaktoři - jedno jest.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz