28.10.2021 | Den vzniku samostatného československého státu


Bučení přes dudlík

2.10.2021

Co bude dál? To nikdo neví, ale pozorně sledujte hladinu Vltavy v úseku mezi pražským železničním a Čechovým mostem. Pokud byste z ní spatřili čouhat trubku, hned to nahlašte ministrovi vnitra Hamáčkovi: mohl by to být periskop britské atomové ponorky Trident chystající se vypálit salvu raket na stadion Sparty na Letné i na slávistickou svatyni ve Vršovcích. 

Situace akceleruje, napětí mezi českým fotbalem a skotským Rangers roste. Do věci se vložil advokát Aamer Anwar, který sice v Praze nebyl, ale ví, že české děti jsou rasisté. Bodejť by nebyly, když vyrůstají v prohnilém prostředí českého rasismu. Na Hamáčkův popud si ministr zahraničí Jakub Kulhánek povolá britského velvyslance kvůli nechutnostem z britské strany. Pokud se tak vskutku stane, což u nás nikdy nevíte, nechutnosti z britské strany jistě budou akcelerovat. Pokud potom Rangers nebo kdokoli jiný posílený černochy přijede do Prahy, tak nebude nic platné, ani kdyby hlediště obsadily mateřské školy. Možná by pomohly jesle, protože jak vědci zjistili, přes dudlík se obtížně bučí.

Je to pitomá, zbytečná, nechutná záležitost. Spousta lidí si na ní bude leštit ego. Češi rasisti nejsou. Bohužel, pan Anwar usilovně pracuje na tom, aby příkopy byly hlubší a širší a plné smrduté vody.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.