Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

KZ

Tak ještě jednou pro inteligenta a božáka Šejnu:

„Stranou mně protivnou je zde důsledně tvrzeno, že válku nezačalo Rusko v r. 2022 napadením Ukrajiny ale Ukrajina v r. 2014. Prosím o upřesnění kdy, kde a jak toto napadení Ruska proběhlo.“

Kde v té otázce, při své inteligenci a božáctví, vidíte tvrzení, že k onomu napadení došlo?

Foto

U nás se návrat Chaota, teprve chystá 🤔

LN

KOMUNISTICKÝ ;-O DEBIL Láníček "Kolman" si svou DEZINFO debilitu nenechá sebrat... ;-D

Kolman - Láníček DEZINFO ŽVÁSTY:

Ukrajinci si připsali další mediální úspěch. Jak se dělá ukrajinská propaganda - i CNN naletěla.

https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/britanie-zvolila-stagnaci-francie-chaos.A240707_213618_p_cirkus_nef/diskuse?vlakno=121440308

https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/britanie-zvolila-stagnaci-francie-chaos.A240707_213618_p_cirkus_nef/diskuse?vlakno=121440518

JF

Ruské rakety během pondělního náletu na Kyjev dopadly i na největší dětskou nemocnici na Ukrajině Ochmatdyt. Informoval o tom starosta metropole Vitalij Kličko, píše ukrajinský server Suspilne. Útok byl součástí masivního úderu proti cílům po celé Ukrajině, při kterém zemřely desítky lidí (podrobněji zde).

Jak je vidět na záběrech z nemocnice, výbuch vyrazil okna a strhl část jedné budovy. Záchranáři, ozbrojené složky a dobrovolníci pomáhají s evakuací hospitalizovaných i zaměstnanců."-

Tak to je to Putinovo NACISTICKÉ rusko. Dva a půl roků lže světu a tvrdí, že neútočí na civilní cíle na Ukrajině. A nespočetněkrát už zaútočilo na obytné budovy, školy, školky, divadla, nemocnice, porodnice, civilní infrastrukturu a pod. Ale na velkou DĚTSKOU NEMOCNICI PLNOU MALÝCH NEMOCNÝCH DĚTÍ, není to už moc, nacisto Putine ?

JF

"Začaly prázdniny a Češi řeší nedostatek části inzulinu. Vydrží jim u moře?" -

Vlastíkovi Válkovi stále chybí nějaké léky. Ale stále tvrdí, že je to OK...

SL

Léky chybí těm, kteří je nemají nakoupené, MZ to není.

Foto

Počtení pro zdejší ukronacisty, aby se jim lépe a radostněji usínalo.

Nejvíce vražd však připadá až na léto roku 1943, zejména na neděli 11. července, kdy došlo k rozsáhlému a koordinovanému úderu proti polským civilistům na řadě míst současně.

„Za úsvitu toho dne ukrajinské povstalecké oddíly podporované místními Ukrajinci současně obklíčily a zaútočily na 99 polských vesnic ve čtyřech okresech. Vesnice byly vypáleny do základů a majetek byl drancován. Odhaduje se, že jen v ten jediný den mohl dosáhnout počet polských obětí asi osmi tisíc lidí, většinou žen, dětí a starých lidí,“ uvádí novinář a překladatel do polštiny Stuart Dowell.

Jedenáctý červenec se tak zapsal do dějin jako další krvavá neděle. Volba právě tohoto času přitom nebyla vůbec náhodná. Poláci totiž byli na rozdíl od Ukrajinců prakticky všichni římskokatolického vyznání, takže nedělní rána a dopoledne trávili v kostelech na mších. Ukrajinci toho využili, kostely obklíčili, a pak udeřili na všechny uvnitř.

Vraždění probíhalo na řadě míst bohužel velmi brutálním způsobem. „Oběti bývaly skalpovány, mučitelé jim uřezávali nosy, rty a uši. Vydloubávali jim oči, sekali ruce a hlavy mačkali ve svěrácích. Ženám byla odřezávána prsa a těhotné ženy byly bodány do břicha. Mužům usekávali genitálie srpy,“ uvádí Dowell.

Foto

Jdu ulehnout, Polessny dnes za áčko vyfasoval noční, takže konec jakékoliv diskuze, ten trouba totiž vůbec netuší co to je!:-(

JP

ruské řízené střely. Srovnaly několik budov nemocničního areálu se zemí .... V článku na Hovinkách. Ani jedna fotka srovnaných budov. Místo toho tři fotky trossek russské rakety. Na první pohled je každému jasné, že se jedná o typické russské trossky, jedna dokonce s ručně načmáraným "výrobním číslem". Banderovští propagandisté a jejich české novinářské děvky nás mají za voly.

JP
LN

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Čermák , J. Bárta , P. Spáčil , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, V. Pavelka , F. Pavelka , K. Nový , L. Beneš , J. Novak , L. Zídek , V. Kuhaj , J. Vlček , J. Drobný , P. Brich , J. Pšenička, K. Křivan , D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Rybník , P. Boublíková , O. Vorálek , K. Filip , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , P. Pepax , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , Z. Linda , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , R. Vacek , M. Šejna , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , V. Cícha , V. Bartoš ...

Foto

Už tě to zase chytlo, ta tvá udavačská mánie?:-(

Foto

Vidíš to Lazárku. co ti Amíci a jejich nohsledi zase způsobili? Ty 4,5 milionu mrtvých při jejich dřívějších mírových misích jim bylo málo? Teda žádné mise, dle mezinárodního práva napadení suverénních států bez mandátu OSN, čili válečné zločiny a prezidenti váleční zločinci a už měli dávno hnít v šatlavě v Haagu. Jenže oni se vlastně k tomu mezinárodnímu trestnímu tribunálu nepřihlásili, takže jak kdyby se nic nestalo. Oni tam můžou jen posílat jiné, které sami označí za zločince. Tož dobrý, America First.

JP

Nebýt nácků jako ty teď a před tím bolševiků jakým jsi byl tak by bylo líp....

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz