Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

PD

Nějak se ti lidovci zase aktivizují: Křivoklátské lesy, pitomé zálohování PETek, kde nezpracováváme ani to, co se vybere bez zálohování (a je toho dost), plechovek (na ty by stačilo přidat kontejnery, nebo je dávat do plastu, jako už se do něj dávají kartony od nápojů ...

Nějak si vzpomínám na z̤m̤r̤da Ambrozka (s Bursíkem za prdelí).

FD

A po dani na tichá vína už nikdo ani neštěkne.

Foto

Když už u nás něco funguje, tak se dají do díla zelení vylepšovatelé a dosáhnou toho, že to fungovat přestane. Chcete příklad ? Šumava.

VB

Neškodilo by pokácet trochu lesa a vysadit na mýtinách solární panely. Když eko, tak z gruntu.

JJ

J47u32r72a 15J92u84r18a22x

11. 7. 2024 4:02

Příroda opravdu má schopnost přežít i zhůvěřilosti zelených ideologů, kteří se k její i naší škodě dostali k moci - včetně ministrů ŽP vírou zblblých a věděním nedotčených. Oklepe se. Ale potrvá jí to pár století. Lidé ovšem tak dlouho nežijí.

LZ

L64u87i29s 53Z85í29d63e56k

11. 7. 2024 15:42

Katedrála v Rouen hoří . Ve Francii, kde hoří jeden kostel týdně a Notre Dame se samovolně vzňal na 3 místech naráz, událost běžná, až nezajímavá. Hlavně, aby si nikdo nemyslel, že v tom má prsty někdo, kdo křesťanství opravdu nemusí !

FN

Nejde pouze o nesmyslný a ve svém důsledku škodlivý křivoklátský národní park. Jde o to, že fialová vláda ruší vše, co funguje, a zavádí to, co nefunguje, ale přináší zisky politickým přátelům, sponzorům a parazitickým neziskovkám. Smutné je, že řada politiků a novinářů kritizuje jednotlivé kroky, ale fanaticky podporuje celou devastační koncepci pětikolkové vlády.

VM

S TÍM RUŠENÍM,

začali hned po " sametu " ti, co nejsou jako oni

Přitom mnohde stačilo odstranit z vedení podniků, ve státní správě, ty s červenou knížečkou a dosadit odborníky v oboru, že

IP

I42v43a16n 59P83o81l56á90k

11. 7. 2024 9:54

Ještě k rekultivaci měsíčních krajin. Projeli jsme před lety se ženou severní část Skotska - krásná, atypická krajina historicky vzniklá tím, že přemnožený homo sapiens vykácel všechny lesy.

Až jednou jsme na noc s obytňáčkem zaparkovali v jakémsi kousku lesa. Ráno to vyhodnotíme: Krásný les, s jehličnany a jako by z oka vypadl opravdovým českým lesům v Brdech nebo na Křivoklátsku(!). Tak jsme si o tom něco našli na webu. Aha - kdosi to zkusil vysadit, byl úspěšný a vzápětí ochránci přírody zakázali v projektu pokračovat, protože by tím zcela změnili "krajinný ráz" celého Skotska.

??? nemám k tomu jasný názor, dávám to k přemýšlení.

PD

Když je možno zakazovat kácení, proč by nemohlo být zakazováno sázení? :-P

JP

Hladíkovi nakopat do zadku, ať si nevšímá Křivoklátských lesů, budou v dobrém stavu i bez jeho mrtvolné péče.

TK

Žijeme v opravdu dementních časech. Vládne nám odporná ideologická vláda. A ty strany, škoda mluvit. A dav si to nechává líbit... Prý takto to má býti, hovoří cynik Fiala a háže rukama

LF

V pravo nahoře:"Babiš přes čtyři hodiny brzdil zvýšení poplatků ČT.

Opravdu nevidím důvod ku zdražení poplatku za ČT (ne že by mne zvýšený navržený poplatek v dané výši nutil k žebrotě, ale.....).

Vždyť tam se vysílá v hlavním vysílacím čase 99, 7 procent repríz, př, dnes, seriál Most a následuje další repríza.

JF

"Debatovalo by se o nepodstatných číslech. Fiala nechápe kritiku utajování návrhu rozpočtu." -

Ten kantůrek Fiala je úplně mimo mísu. Oni chtějí tutlat přípravu rozpočtu na rok 2025 před politiky opozice, ekonomy a občany za zavřenými dveřmi nejdůležitější zákon naší země, a nazývá to "debatou o nepodstatných číslech". A že je zcela mimo realitu dění v naší zemi ukazuje jeho další prohlášení -

„V tom předcházejícím období jsme zvládli všechny krize a výzvy, kterým byla naše země vystavena, a teď musíme – a na tom pracujeme – zrychlit ekonomický růst tak, aby se dařilo našim firmám, aby rostly příjmy lidí,“ uvedl Fiala." On opravdu jako premiér neví, že tento týden bylo oznámeno že ZRYCHLUJE zpomalení tempa růstu naší ekonomiky, průmyslu a stavebnictví..? Chce prostě znemožnit diskuzi o rozpočtu na rok 2025.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz