Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bez Babiše, s Babišem

Vystupování dvou hlavních lídrů hnutí plus dalších čarodějů druhé kategorie, berte to z kterékoli strany, se nevymyká z obrazu standardní opoziční strany.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

Závěr Úvodníku: "... Pokud je nepravdivá, šíří poplašnou zprávu. Jedno i druhé jsou těžké trestné činy."

Komentář

Za těžký trestný čin tedy lze považovat i tvrzení, že ČR či SR jsou vlivné světové velmoci, ačkoliv nemají žádné atomové zbraně, ani žádnou pokročilou technologii umělé inteligence, AI. A počet obyvatel obou těchto středoevropských států dohromady (10,87 milionu plus necelých 5 milionů) je zanedbatelný oproti světové populaci 8 miliard.

0 0
možnosti
Foto

LejNováku, to vy fandíte pohrobkům nacistů nejhrubšího zrna. Kteří vraždili židy, Volyňské Čechy, Poláky i Ukrajince. Byli nejkrutějšími dozorci v Osvětimi a mají podhoubí na Ukrajině i teď.

http://novysmer.cz/index.php/2014/07/09/kdybych-mel-zapomenout-na-ne-boze-na-nebi-zapomen-na-me/

0 0
možnosti
MK

To jako bys napsal, že my dnes po nějakých sedmdesáti letech můžeme za zločiny vašich bolševických fotrů... Ahistorické účelové žvásty..

Dnešní Rusko funguje jako nacistický stát, Ukrajina ne...

0 0
možnosti
MK

Otevření tématu možné přímé vojenské intervence evropských států na Ukrajině je dobrou věcí... Mnohaletá nebezpečná ustrašenost z Ruska ale i též velká naivita skončily..

Putinův režim je zcela nelegální a zločinný.. Je třeba přestat Putina uznávat za hlavu Ruska, zcela logický krok..

0 0
možnosti
Foto

Netuším, co je na tom dobrého? :-):-):-)

0 0
možnosti

Slovenský premiér Robert Fico to pořádně schytal za svůj projev ke druhému výročí rozsáhlého ruského vpádu na Ukrajinu.

Kupříkladu komentátor Martin Novák v textu pro Aktuálně.cz připomínal, že Slovensko válčilo nemalou část druhé světové války po boku nacistických jednotek proti Sovětskému svazu a to právě na území Ukrajiny. (Doslova po boku ideových předchůdců dnešní ukrajinské vlády, dodávám já)

Kandidátka hnutí STAN do Evropského parlamentu Danuše Nerudová zašla ještě dál.

„Pane Fico, v České republice žijí desítky tisíc ukrajinských žen, které s dětmi v náručí utekly před agresí a hrůzami ruského šílence. Tyto ženy každý den usínají s obavami, zda jejich manželé přežijí na frontě a jestli ještě někdy uvidí své syny. Všichni toužíme po míru, ale nedosáhneme ho tím, že ustoupíme agresi a budeme narušovat jednotu Evropy v podpoře Ukrajiny. Jako matka a manželka vám mohu říct, že vaše výroky tyto ženy urážejí. Pokud budete pokračovat, může se stát, že v České republice budeme muset poskytovat útočiště před Putinem i vašim ženám. Již dnes u nás žije hodně slovenských občanů, kterým se kvůli vám a vaší nenávisti doma nežije dobře,“ napsala Nerudová na sociální síti X.

(Nejsem ukrajinská žena a matka, ale kdybych byl, byl bych ne jen citově, ale i logicky uražen spíše slovy mladé a stále ještě pohledné Blbuše, než vyjádřením Slovenského premiéra.

Jak jinak by skončilo nasazení vojsk NATO na Ukrajině, než ještě podstatně větším krveprolitím?

Ale uznávám, že jinak jde z pohledu zdejšího A-teamu o pozoruhodný projev)

0 0
možnosti
LN

Politik země, jejíž vojáci kdysi vtrhli na Ukrajinu, má o nacismu mlčet, pane Fico

https://nazory.aktualne.cz/komentare/politik-zeme-jejiz-vojaci-kdysi-vtrhli-na-ukrajinu-ma-o-naci/r~583e3546d48311eeabbe0cc47ab5f122/

To je originál v plném znění a bez překrucování... ;-)

0 0
možnosti
Foto

Sapér Vodička to s nimi uměl, EU je měkká, podle mého by zítra Čabajky a Drotári byli v kelu..

0 0
možnosti
LN

Jako malej kluk jsem jezdil na prázdniny na Slovensko na kolektivizovanou vesnici, a toho DROTÁRA jsem tam viděl v práci na vlastní oči. Spravoval děravé hrnce a byl to uznávaný zručný "toulavý" řemeslník, kterému hospodyňky rády dávaly k opravě své kuchyňské náčiní.

Takových existencí se tam v průběhu času objevilo víc, vykupovali králičí kůže, naškubané peří, sbírali nepotřebné staré věci apod. Dnes pohledem zpětně mi není moc jasné, jak to měli se vztahem ke komunistickému státu a jeho důchodovému systému, ale je fakt, že lidé tam žili ve vlastních domcích, kvetla šedá ekonomika drobných řemeslníků, rodiny (staří a mladí) žily pohromadě a když staří už nemohli pracovat a starat se o domácí hospodaření a zahradu, mladí se o ně postarali. Tehdejší důchody byly mizerné...

Ale vzpomínky z dětství zůstaly pěkné... ;-)

0 0
možnosti
LZ

L94u91i91s 33Z24í71d96e80k

27. 2. 2024 15:03

V Praze se sešli premiéři Visehradnské 4. Dva , kteří hají suverenitu svých zemí a nemyslí si, válka je řešení a dva, co plní befely Brusele rozvrátit své země, aby se staly nesvéprávnou kolonií Berlína a zničit V4 a podporují zničení zbytku Ukrajiny, aby byla levně k rozprodání....

0 0
možnosti
LN

"L. Zídek", ty jsi taky zapšklej starej komouš nad hrobem, a nebo jenom do dna hloupej a Putinův ;-O "užitečnej idiot"? ;-)

0 0
možnosti
Foto

Můj názor na čtené je tento. Schůzka v Paříži s deklarací úmyslu poslat na Ukrajinu vojska Francie, Německa a Itálie je krycí manévr s cílem vylepšit si vyjednávací pozici proti Rusku. :-):-):-)Ani Francie totiž nemá vojáky ochotné položit život za Macrona. Takové vojáky měl naposledy ve Francii De Gaulle v Alžíru. :-):-):-)

0 0
možnosti
PD

Deklarací úmyslu? :-P

0 0
možnosti
Foto

Doufám, že Slováci teď zírají, co to zvolili...8-o

0 0
možnosti
JU

J75a56n 95U13r35b26a54n

27. 2. 2024 14:47

Ty Zelenského odhady padlých Ukrajinců 30t. a ruSSáků 180t. budou asi blízké realitě. Když vyjdeme z WWII, tak vítězných "sovětů" padlo 20M, prohravších Němců 6M (a to válčili na dvou frontách). Inu - Stálinova a Půtinova "genialita".

0 0
možnosti
Foto

Jestli někoho nepochopím, pak v první řadě Němce a zejména tu jejich směšnou figurku Scholze. Já být na jeho místě, Amíka nechci vidět aspoň deset roků. Ten vološin snad neví, kdo je záměrně ekonomicky potopil?

Z tisku:

Německo v problémech. Oživení v nedohlednu. Německé hospodářství skomírá, stahuje i Česko. Ekonomové očekávají stagnaci německé ekonomiky, české firmy proto řeší, jaká bude jejich strategie do dalších let. Stále více německých firem kvůli nejistotě přesouvá investice do zahraničí...!

0 0
možnosti
PD

Sami si nasrali na hlavu, s Energiewende.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz