Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ANO, je urputný

Po třetí prohrané volbě si Babiš dal chvilku pauzu, nechal své stoupence, média a zbytek zainteresované veřejnosti vycukat a ve středu večer vystoupil na tiskové konferenci. Zůstává poslancem, zůstává předsedou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Zasadím brambory. Je to desinformace, když je zasadit nemíním , neb mi je sežrala loni mandelinka? :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

ne, to je kravina ;-D

0 0
možnosti
JF

"Antivaxer Vrabel bral za covid 2,4 milionu dotací. Odhalení, jak k nim přišel. Pořadatel protivládních demonstrací Ladislav Vrabel byl jednatelem firem, které získaly státní covidovou podporu. Statisíce obratem odešly na účet Vrabelovy srbské manželky, na kterém sbíral i finanční dary od podporovatelů. Ladislav Vrabel začal pořádat protivládní demonstrace, na nichž řečníci velebili Rusko. Vrabel na facebooku psal třeba o údajné „genocidě neočkovaných“. Což mu však nebránilo, aby se u státu hlásil o covidové dotace na podnikání. Za rok 2021 získal od Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) v součtu na 2,4 milionu korun." -

Tak této darebácké zločinné swini s rekordními 27 exekucemi posílají naši ovčané statisíce korun... To máme v naší zemičce materiál..

0 0
možnosti
LN

Česká vláda zaútočí na Rusko jadernou bombou, lhal Vrabel. Žalobce ho chce potrestat

Pořadatel protivládních demonstrací Ladislav Vrabel se bude zodpovídat z šíření poplašné zprávy. Na sociálních sítích tvrdil, že vláda Petra Fialy (ODS) chce na Rusko svrhnout jaderné zbraně. Režim ruského prezidenta Vladimira Putina po loňské agresi už téměř rok okupuje Ukrajinu. Jak zjistilo Aktuálně.cz, státní zástupce žádá pro Vrabela podmíněný trest. Soud o jeho návrhu rozhodne příští měsíc.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ceska-vlada-zautoci-na-rusko-jadernou-bombou-lhal-vrabel-zal/r~dab6d23aa85611edb1f50cc47ab5f122/

0 0
možnosti
Foto

Nejdříve Babiše ve Sněmovně nechtěli a když jim vyhoví, tak zase brečí, že se jim po něm stýská. Jsou jako žena. Ta také neví co chce a nedá pokoj dokud na to nedosáhne. :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Čtu, jak se u nás daří dobře VŠ. Tu sex, tam stipendia, tam tituly, tam doktoráty. Je vidět, že to rektoři a děkani mají pevně v rukách.

0 0
možnosti

Kdo umí, umí. Kdo neumí, čumí.

0 0
možnosti
LN

Cenzura nebude, půjdeme jen po šiřitelích dezinformací ohrožujících stát, říká Presl

Úřad vlády vypracoval akční plán pro boj s dezinformacemi. Počítá s blokováním obsahu, který by ohrožoval národní bezpečnost, či úpravou zákonů tak, aby umožnily stíhat úmyslné šíření dezinformací. Cílem však není zavádění cenzury, říká spoluautor plánu Dominik Presl. "Nechceme lidi nějak omezovat. Musíme však čelit informačním kampaním, které mají za účel poškodit stát," vysvětluje v rozhovoru.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/presl-dezinformace/r~a22edf0a9be711ed8d680cc47ab5f122/

0 0
možnosti
JP

Tak Kódl Havlíček zase perlil, když zástupci okamurova SPD vmetl v tvář, že když do urny hodili prázdné obálky, tak vlastně volili Petra Pavla :-) To je jako kdyby mně soused nařkl, že když mu nedávám z každé mé výplaty měsíčně tisícovku, tak okrádám jeho rodinu. To je teda koumák ...

0 0
možnosti
PD

"Stínový premiér ...".

No, už jsme měli podobného rozumbradu, říkalo se mu "koloťuk". Naštěstí ne dlouho.

0 0
možnosti
LF

Fialo z SPD, vláda to neriskne dát možnost bojovat přímo v boji českým vojákům na Ukrajině.

Dobrovolníkům (civilním)prezident povolení a vojenský kurát požehnání účastnit se bojům proti agresorovi dáti mohou .

0 0
možnosti
PO

To je zpráva ...mno, konečně :

Gynekologové odmítají vyšetřovat panny !! ...a posílají je domů. Nejdřívě penis ...a potom přijďte !!

0 0
možnosti

To je rázná odpověď na "Meeé tú"!

0 0
možnosti
LF

Všichni slušňáci v USA, V. Britanii, Francii, Bruselu ve společenském outfitu, pouze buran v mikině, štruksákách a v kanadách.

Doufám, že na Volodymyrovo pozvání do Kyjeva si vezme Petr rovněž mikinu, hózny a kanady, ať není tak velikej kontrast, nebo aspoň maskáče.

0 0
možnosti
DM

Nebude to tím, že v USA, Velké Británii, Francii a v Bruselu se nebojuje, malý Frydrychu?

0 0
možnosti
PO

Tak vida ....vítězství Ukrajiny prej zajistí evropské hodnoty !! ....no, jasně ....jak jinak !

Akorát pořád nevím, co to jsou ty hodnoty ?? ....divné....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz