Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ANO, je urputný

Po třetí prohrané volbě si Babiš dal chvilku pauzu, nechal své stoupence, média a zbytek zainteresované veřejnosti vycukat a ve středu večer vystoupil na tiskové konferenci. Zůstává poslancem, zůstává předsedou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Komickej Voloďa si myslel, že se bude z Bruselu vracet domů v kokpitu F-16, nebo na dělové kouli, jako Baron Prášil. A ono nic ....divné ??? .....ale všichni prej tleskali .

0 0
možnosti
PS

Poslali ho vlakem?

0 0
možnosti
PO

Malé země se bez spojenců neobejdou, ale nesmějí si namlouvat, že jsou to přátelé.....asi tak.

0 0
možnosti
Foto

Železný z ČT vydal jakousi knihu. Nadšení jazykové tvrdí, že výtěžek za ní poputuje na splátku dluhu za jeho fotra za Novu.

0 0
možnosti
MP

Urputný je nejen Andrej Babiš, ale i americký inovátor Elon Musk.

Zpráva na Seznam.cz, v 17:15 hod. Cituji úvod zprávy: Přestaňte hledat způsoby, jak škodit, vzkázal ve čtvrtek poradce ukrajinského prezidenta Mychajlo Podoljak společnosti Space X amerického miliardáře Elona Muska. Reagoval tak na rozhodnutí firmy odepřít satelitní internetovou službu Starlink pro operace ukrajinské armády s útočnými drony.

Komentář

Inovátor Elon Musk neválčí ani tak s Rusy, či s Ukrajinci, ale především s americkým Kongresem. Proč? Aby Musk dostal svolení k testování svých revolučně nových kosmických lodí Starship (případně finanční podporu pro Muskovu podporu plánované opětovné americké cesty na Měsíc). V podobném světle (především) vidím i Muskovu podnikatelsko-politickou aktivitu na internetovém štěbetavci Twitter. Jak jinak by Musk měl ukázat své "svaly", že ho USA skutečně potřebují?

0 0
možnosti
Foto

Zemanová ekonomická diplomacie v číslech:

Číňanů v roce 2019 zavítalo do Česka takřka 610 tisíc, loni však již jen zhruba 34 tisíc. Počet návštěvníků z Ruska klesl ve stejném období z více než 564 tisíc na mírně přes 49 tisíc.

16 miliard korun každý rok jen z čínské turistiky po dobu minimálně 5 let.

7 leteckých linek každý týden provozovaných velkokapacitními letadly A330. A to byl pouze začátek. Vystrčil s Hřibem slíbili linku z Tchaj - synů a skutek útěk.

0 0
možnosti
Foto

Tak tanky bychom měli, letectvo taky prý bude a co dál? Potřebujem loďstvo! Bez toho se nepohneme. :-):-):-)

0 0
možnosti
Foto

Nejlépe nějaký ledoborec;-)

0 0
možnosti
RN

“Když přestanete vyhazovat jídlo, ušetříte tisíce korun, radí vědci z Brna”.

To je k neuvěření ... 8-o

0 0
možnosti
Foto

Něco na tom možná bude.

0 0
možnosti
Foto

@schwarzenbergk

Dneska jsem nechal nad Orlíkem sestřelit dva špionážní balóny a tři vyzvědače na rogalech.

0 0
možnosti
Foto

A po čem tam u starého naftalína slídili?

0 0
možnosti
Foto

Budu chodit do Sněmovny, sliboval ještě ve středu večer šéf opozičního hnutí ANO a poslanec Andrej Babiš. Hned ve čtvrtek ráno se ale z jednání dolní komory na celý den omluvil, a to z pracovních důvodů.

Na dotaz, co má na práci, nereaguje.

novinky.cz/clanek/domaci-...

Lže, jak tu hubu otevře..

0 0
možnosti
SL

Dneska se asi neklikalo, tak co by tam dělal?

0 0
možnosti
Foto

Včera jsem jel rozjezdem domů. Vůkol jeden mladej ukrajinec vedle druhého. Ozrali kouřili, chlastali, halekali. Říkám si, asi se u nás šikuje divize ukrajinských bojovníků.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz