28.5.2022 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

Absurdní fraška

Mluví se o absurdním dramatu, ale to, co se bude ve čtvrtek odehrávat na půdě parlamentu, bude spíš fraška než drama. Bezpečnostní výbor se bude zabývat groteskním obviněním ze strany prezidenta Miloše Zemana, že je jeho okolí odposloucháváno BIS, a protože on nemá telefon, je tudíž odposloucháván i on.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Sedlák 26.8.2021 0:43

Jaké důkazy potřebujete?? Vždyť ti dva toho vykecali na sebe tolik, že nebýt našeho absurdistánu, stačí to u obou na demisi.

Geront si drží jako nejbližší spolupracovníky problematické jedince bez prověrky a práskne na Babiše, že mu slíbil protiústavní kroky. Ten to musí popřít, aby nevypadal jako úplný trotl.

S. Sedlák 26.8.2021 0:36

Takže pokud máme absurdního šaška v roli prezidenta, budeme to před okolním světem tutlat.

Astone, je to zbytečné. Jejich čučkaři jim to stejně donesou a teď je jen třeba ukázat, jak trapné spojenectví to mezi těmi dvěma je. Jeden je gauner hrabající pod sebe miliardy, ruinující státní finance a druhý - geront ani nemá svůj telefon, vrchní velitel jak vyšitý. Hlavní důvod, proč ovšem telefon nemá je, že kdyby mu někdo zavolal, tak by zjistil, že mluví s prázdnou makovicí. Už nějakou dobu platí, že před ukázáním se někde ho musí týden dopovat, aby ta šaškárna nepraskla.

D. Dostál 26.8.2021 0:12

Aston nechápe,že odposlouchávání na smartphonech už zhusta neprobíhá způsobem "za krále klacka" prostým napíchnutím linky.Naopak je mnohem pravděpodobnější odposlech skrz aplikaci a to včetně okolí.BIS asi nebude žádat operátora o přístupy jako nějakej okresní fízl v upocený košili.

J. Sedlář 26.8.2021 0:11

Takové ty důkazy ala jitrnice, eh pardon Vrbětice, co svět nikdy neviděl?