5.7.2022 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje


Diskuse k článku

Absurdní fraška

Mluví se o absurdním dramatu, ale to, co se bude ve čtvrtek odehrávat na půdě parlamentu, bude spíš fraška než drama. Bezpečnostní výbor se bude zabývat groteskním obviněním ze strany prezidenta Miloše Zemana, že je jeho okolí odposloucháváno BIS, a protože on nemá telefon, je tudíž odposloucháván i on.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 26.8.2021 15:29

Opět jste se oba s Varadinkovou projevili jako naprostí idioti!!

C o myslíte, tupci, že vám mohou novináři z UZAVŘENÉHO JEDNÁNÍ- asi tak napsat . to pak nemuselo být uzavřené!

PROSTĚ BUĎ STOJÍ ZA P. KOUDELKOU - NEBO S NÍM NESOUHLASÍ!!!!

J. Fridrich 26.8.2021 15:38

S. Drobný, píšete - " Já jsem tedy čekal, že ho vezmou alespoň na detektor lži!" -

A nebylo by lepší ho rovnou podrobit právu útrpnému - pro Drobného ho trochu POMUČIT, hezký po soudružsku jak za Raicina...?

L. Kolman 26.8.2021 14:50

Důchodci, opět nadešla vaše hvězdná chvíle, jste nejvzácnější volební matroš, tak si toho važte a tentokrát konečně volte správně. Jsem si třeba všiml, že ti, co nejvíc vládě radili šetřit (i na důchodcích a jejich jízdních výhodách) najednou změnili názor a penzistům by zvedli důchody ještě víc než Babiš. Je to sice podivné, ale člověk se mýlit může a následně může pak změnit názor, až dostane zase rozum. Jestli to ovšem nebude následek šoku z vývoje preferencí, kdy důchodci Babišovi to jde nahoru, mladíkovi Bartošovi to ne a ne stoupnout.

D. Mach 26.8.2021 14:53

Nějak se vám to v hlavičce pomotalo. Vyšší důchody chce pravidelně Maláčová (ČSSD) a brání jí v tom Babiš (ÁNO) a Schillerová (ANO). I Vostrá (KSČM) nabádala k rozpočtové zodpovědnosti, což přeloženo znamená "Nerozhazujte tolik!" Nikdo jiný u nás nevládne ... zatím.

V. Čermák 26.8.2021 15:01

I vy komiku....;-D

J. Drobný 26.8.2021 15:04

Machu ty jsi trouba, říkala Šebestová!:-)

J. Drobný 26.8.2021 15:11

pardon „trdlo“ abych citoval přesně.

D. Mach 26.8.2021 15:25

Máte zaseklý přehrávač.

P. Spáčil 26.8.2021 16:47

Vy jste nečetl program Pirátů, kolik chtějí přidat důchodcům když vyhrají?

J. Fridrich 26.8.2021 14:47

Dnes jsme měli při obědě v lázních v Luhačovicích diskuzi na téma gender-rovnosti ve všech oblastech života. Řekl jsem, že jsem dosud u nás ani ve Světě nezaznamenal ani u těch nejhorlivějších bojovnice za rovnost protest proti tomu ponižujícímu chování většiny mužů, kteří za ženy platí útratu v restauracích, kavárnách, vinárnách, jako by ženy nebyly rovnocenné. Tento nešvar je ale také rozšířen při návštěvě divadel, kin, placení dovolených a podobně... No, ale to jsem neměl dělat...

O. Seliger 26.8.2021 14:38

Což tak pohovořiti o nejdůležitější aktivitě čučkařů výuce dějepravdy. Voni ty proradní komanči když bez jediného výstřelu předali klíče vod hradu a plný kešeni demokratůře tušili že bude rvačka. Jak to taky říkali naši soudní navrátici. Budete se hádat a rvát o ten žvanec až bude dluhů velkej ranec.

J. Václavíková 26.8.2021 14:41

Tak pohovořte. Začněte citací.

J. Havelka 26.8.2021 14:37

Prezidentská kancelář(aha) obvinila Koudelku, že zneužívá BIS pro svoji potřebu, co tím myslela? Jako že vykonává potřebu víc než je zdrávo?

To tady, jéje, Odulík muert, Falus, fajtík Ochči, M.. muž(opravdu ?) mnoha jmen, ten toho stačí zasr..

J. Drobný 26.8.2021 15:06

To bys bulíčku stejně nepochopil, tak si tím netrap svoji rohatou hlavinku!;-)

M. Varadinková 26.8.2021 14:35

Takže samotné ústavní činitel BIS nesleduje (říká Koudelka). K tomu, zda sleduje další osoby z okolí prezidenta, ale neříká nic.

Pokud je tedy BIS nesleduje, proč Koudelka neřekne, že je nesleduje?

Pokud by ale BIS dospěla k závěru, že v okolí prezidenta se pohybují osoby důvodně podezřelé z poškozování zájmů ČR a tudíž hodné sledování, měla by o této skutečnosti informovat v prvé řadě prezidenta a vládu. Učinila tak? Pokud o tom BIS informuje pouze spřátelená media (Respekt, Neovlivní), tak zjevně porušuje zákon, neboť ten přece určuje, že adresáty jejích výstupů je prezident nebo vláda, nikoliv média.

P. Milan 26.8.2021 14:37

To by si měl uvědomit hlavně president čučkař, že řešení problémů TS (pokud vůbec existují) přes média je jedna z největších hovadin, kterých se může dopustit.

S. Lazárek 26.8.2021 14:45

Kdyby nebylo užvaněnýho Zemana, který problémy tajné služby rád propírá ve všech možných médiích tak jméno Koudelka kromě toho Františka z STS Chvojkovice Brod nikdo nezná. Pak to tu vypadá, jak to tu vypadá.

M. Varadinková 26.8.2021 14:53

Chcete tvrdit, že to vyznamenání od CIA navrhl Koudelkovi Zeman? Protože právě od té doby se Koudelkovo jméno v médiích hojně vyskytuje.

J. Drobný 26.8.2021 15:03

Ještě že toho Zemana máme. Jinak by si čučkaři dělali co se jim zamane. Ledva po nich prezident chtěl, aby mu dodali seznam ruských špiónů, hned objasnili Vrbětice a dodali 14 jmen z ambasády. Pokud by se nezajímal, nevíme dodnes nic!

Každé čtyři roky si politici vyberou po volbách funkce ve výborech, aby si zvedli již tak nehoráznou apanáž a tím jejich činnost skončí.

Nebo snad výbor pro kontrolu tajných služeb někdy nějaká pochybení čučkařů zjistil? Jak by taky mohl, do živých kauz nemůžou a ty ukončené už jsou řádně upravené tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá!:-/

M. Varadinková 26.8.2021 14:50

Pokud informace, na které má prezident ze zákona nárok, nedostává prezident oficiální cestou, ale musí je lovit "z útrob BIS", popř. unikají do médií, pak je něco shnilého v BIS a Koudelka by měl letět.

J. Polesny 26.8.2021 15:28

Shnilá Varindková a Zeman.;-D

V. Zadák 26.8.2021 14:51

"Zatloukat, zatloukat, zatloukat" - MUDr Plzák

D. Mach 26.8.2021 14:54

Nějaký slušný tesař?

V. Zadák 26.8.2021 15:04

To neřešte, na to nemáte. Věnujte se raději svým oblíbeným how... Můžete se dát dohromady s Fridrichem. Ten si oblíbil záchody se zvláštním přihlédnutím k záchodům v Rusku. Budete si výborně rozumět.

D. Mach 26.8.2021 15:25

Někdo vám kopnul do vláčků? :-)

M. Němec 26.8.2021 14:55

To nemá chybu.

Prezident si na Hrad přitáhne pochybné osoby bez prověrek a s vazbami na Rusko ( což prezident samozřejmě ví ), a BIS pojme podezření, že pro Rusko opravdu pracují.

Začne je ( neberte mě za slovo , nemám důkazy ) odposlouchávat a první , koho by BIS měla informovat , je onen proradnej prezident, kterej ty pofidérní šmejdy chrání.

Varadinková, a jíst vám chutná ?

M. Varadinková 26.8.2021 15:08

Zeman si může přitáhnout, koho chce, ale pokud BIS zjistí, že ten člověk pracuje pro cizí zájmy, má na to BIS prezidenta upozornit. A taky vládu. Zjistila BIS něco takového? Upozornila prezidenta? Upozornila vládu? Nebo ty lidi šmíruje jen tak zbůhdarma, bez jakýchkoliv oficiálních výstupů, jen aby spřátelená média mohla spustit hnojomety spekulací?

J. Drobný 26.8.2021 15:18

Neřešte to s tím Rumcajsem, možná něco ví o pravidlech tenisu a to je tak všechno. Informační služba je od toho aby informovala příjemce jejich zjištění tj. vládu a prezidenta. Pokud by tedy něco zjistili, kdo jiný by to měl vědět než prezident, aby se jich mohl zbavit. Snad proto byla tato služba zřízena, není-liž pravda.;-)

M. Němec 26.8.2021 15:21

BIS neustále prezidenta na existenci a čilou činnost zejména ruských agentů upozorňovala.

Co udělal Zeman ?

Neustále se jim vysmíval, práci BISky zesměšňoval a zpochybňoval a nakonec veřejně prohlásil, že jsou "čučkaři".

Co udělá v tom případě BIS ?

Kašle na Zemana.

( Ještě že nejsem jejím šéfem - Zemanovi bych po jeho výroku o "čučkařích" řekl do očí, že je proruská krysa, vlastizrádce a přidal pár facek a pár slov o chromajzlech ;-D;-D;-D )

Furt mi nehraje, že vy , která tady melete o naprosté nutnosti volit Babiše, toho samého Babiše jako šéfa Koudelky nekritizujete . Babiš šanuje Koudelku, nebo ne ?

J. Matuška 26.8.2021 14:35

Ad 13:18 "Politika není sprint...Já se ráda usmívám. je to zadarmo...Jsme pravicovou konzervativní stranou...Euro je politický nástroj...Co s tím máme udělat, jsou tady VOLBY...Nigela Farage mám raději...Libor Vondráček je skvělý...je výborný...s Hankou Lipovskou jsme si blízké...v žádném případě nepodpoříme lockdown...děti do škol bez podmínek...zrušení inkluze...15 % plošná daň, 10 % na potraviny...svoboda projevu,svoboda slova...co se týká ekologie, ne green deal...štíhlý stát...není normální poklekávat, možná před bohem...strach je tak mocná zbraň...co je to naše normální...věřím, že uspějeme..." Tohle jsem zaznamenal na důkaz, že jsem rozhovor zdolal, nebyl krátký. Mnoho podstatného je nutné si naživo vyposlechnout... Z vystoupení předsedkyně TSS mám dobrý pocit. Držím ji v pondělí palce.