25.5.2022 | Svátek má Viola


Diskuse k článku

A co Obst?

Kauza Čunek - aspoň ta původní - je, zdá se, ukončena a zatímco opoziční politici zuří a novináři nešetří slovy o pachuti v ústech či politické manipulaci, vláda Mirka Topolánka má slovy premiérovy tiskové mluvčí konečně nám tak dobře známý "klid na práci".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dag Badman 10.8.2007 17:34

Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Plácáte nesmysly.

clay 10.8.2007 17:33

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

potvrdilo se a potvrzuje se propojení politiky s organizovaným zločinem.

PetrH 10.8.2007 17:33

Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Pardon, žene to "přes parlament". Tedy ne na kobereček Lidového domu, na kobereček poslaneckého klubu ČSSD. Je v tom velký rozdíl? Je to stranické úkolování v každém případě.

Katecheta 10.8.2007 17:30

Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství: To má od Bada Dagmana blbana!

Dag Badman 10.8.2007 17:29

Re: Re: Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

Jak by vám bylo, kdybyste stál před řadou soudruhů milicionářů se samopaly? Jistě byste měl neskutečnou radost, ovšem nevím, na které straně byste stál.

Petr Q. 10.8.2007 17:28

Re: Re: Re: Tam nahoře

Milá Pavlo B, škoda, že nejsi chlap. Kdyby tomu tak bylo mohl bych se tě otázat, zda by se ti na na tak lepou děvu (Urbanovou) postavil.

Dag Badman 10.8.2007 17:27

Re: Re: Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Mne zajímá, jestli se potvrdilo cokoliv z Kubiceho zprávy, ne to, kdo zprávu vynesl. Zatím jsem ovšem žádnou odpověď nedostal. Divný, ne?

Katecheta 10.8.2007 17:26

Oni rudí zloději vždy, když byli přistiženi při činu, řvali chyťte zloděje. Tedy nic nového pod sluncem, ani to, že republika je rudým hnojem prolezlá skrz naskrz!!!

čtenář 10.8.2007 17:26

Re: Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

jen jsem chtěl sobě i jiným připomenout, že bez těch nesametových to nejde. Ovšem je pravdou, že někdy ani s nimi ne. takže babo raď !! Nicméně v kotlince se již model vybral a ................ nejde to.

:-)

AndyO 10.8.2007 17:25

Re: Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

no potvrdilo nepotvrdilo. Říkat, že se  někdo kamarádí  s panem Kočkou znamená totéž jako když se někdo chlubí  sekretářce, že tak a tak vypadají úplatky.  Skutečně se kamarádit s panem Kočkou znamená pohybovat se ve společnosti, kde úplatky a zločin mají trvalé bydliště. A mít pana Kočku za poradce...no, doplňte si sám.

Co kdo chce prokazovat, to nevím. Podle tisku se zatím prokazuje, že zprávu vypustil do médií lidovec, že odposlechy byly zbytečné. Proklamovaná věrnost pana Paroubka, kterou se oháněl při breku,že není pedofil také vzala za své. Propojení politiků s ruskojazyčnou mafií zajímavě utichlo, i když o něm snad nepochybuje vůbec nikdo- bez toho propojení by tu rusáci maximálně pekli pirožky a nevlastnili by nejlukrativnější místa v Praze a prádelny peněz ( prodejny českého skla všude na Malé straně a Starém městě). Velké ryby kšeftující s ropou snad raději vynecháme, aby mne nenavštívili nějací maníci s bazukami. No a to je asi tak vše, že ?

Jediné, co přiznám ČSSD je, že v tom zdaleka nejede sama a že centrum je někde úplně jinde nž v Lihovém domě.

čtenář 10.8.2007 17:24

Re: Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

Letos už bych z toho takovou radost skutečně neměl, ale před těmi 18ti roky ................  :-)

Dag Badman 10.8.2007 17:22

Re: Dagu Badmane,

Mimochodem, trošku jste to překroutil. Ptal jsem se na to, jestli se to prokázalo, ne jestli to někdo viděl. Důkazy, to je to, s čím pracuje policie.

Petr Q. 10.8.2007 17:22

Re: Tam nahoře

kacire - jestli se nedáš hned na pokání tak se nejspís stane, že přijdeš do pekla, kde do tebe budou čerti šťouchat vidlema. To bys chtěl?

Dag Badman 10.8.2007 17:21

Re: Dagu Badmane,

Je potěšitelné, že dokážete obhájit cokoliv. Šikovnej.

Ivan Nový 10.8.2007 17:19

Dagu Badmane,

ovšem tak jste se mohl ptát i za Stalina, třeba už jsi viděl nějaký gulag? Ne, že, tak jak víš, že existuje :-)))))

Dag Badman 10.8.2007 17:19

Re: Re: Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Třeba Kubiceho, co s nepodloženými tvrzeními leze na veřejnost čtyři dny před volbami?

AeroKarel 10.8.2007 17:18

Re: Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Jediné potvrzené je zoufalý stav policie a justice.

Ivan Nový 10.8.2007 17:17

jose,

on jen uklízí, co paroubek nadrobil.

AeroKarel 10.8.2007 17:17

Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

Jen prostším povahám nedochází, o co větší zvěrstva by byla ta nesametová. Několikrát ověřeno.

Dag Badman 10.8.2007 17:16

Re: Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Tak potvrdilo, nebo ne?

Petr Q. 10.8.2007 17:15

Re: Re: nevibirat tresinky,

Takže, jestli jsem vás správně pochopil - Jardo - pak by bylo správné(?) spravedlivé(?) ideální(?) kdyby se vyšetření triviální skutečnosti zda byl či nebyl poskytnut půlmilionový úplatek trvalo nejen rok, ale mnohem déle???

AeroKarel 10.8.2007 17:15

Re: Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Však on se kdekdo snaží, aby si nebylo čeho všimnout. Třeba z ničeho nic jsou z úplatků půjčky ......

AeroKarel 10.8.2007 17:14

Re: Salichov

Z čeho soudíte druhou část vaší věty?

Dag Badman 10.8.2007 17:14

Re: Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

A ono už se z Kubiceho zprávy něco potvrdilo? Jsem si nějak nevšiml...

A s tím předvoláním na kobereček Lidového domu, to máte odkud?

jose 10.8.2007 17:12

Salichov

komunista nejtemnějšího ražení a jak je pravičákům dobrý. Proti gustu.......

Pete Brich 10.8.2007 17:11

Renáta Vesecká na kobereček Lihového domu aneb eso v rukávu a politické zadání pro policii a státní zastupitelství:

Pokud pan Čunek vzal úplatek (vyloučeno to není, protože korupční prostředí je tu zákonem stanovené, i když explicitně není uzákoněno), tak to mělo být vyšetřeno a potrestáno už před 5 lety, kdy se to stalo. Dnes už mohl Čunek vycházet z vězení.

Namísto toho si to Lihový dům a Grosstapo vstrčilo jako eso do rukávu pro budoucnost - vydírat koaličního spojence (nevzpomínáte si, jak byl Kalousek zelený, když oznamoval vytvoření koaliční vlády s ČSSD s podporou komunistů?), anebo vydírat vládní koalici z opozičních pozic.

Protože takovéto zločinecké zneužití policie a justice považuji za mafiánské ohrožení demokracie (vzpomeňte Kubiceho zprávu o prorůstání mafie do státních a stranických struktur), považuji takovéto ukončení za jakousi patovou situaci. Proto se státní zástupce vyjádřil o zpolitizování případu od samécho počátku. Pravdivost výroku potvrzuje soptění z Lihového domu (ostatně už dříve chtěli přes Parlament vytvořit politický nátlak na orgány činné v trestním řízení). 

Nejnověji: Snaha předvolat Renátu Veseckou na kobereček Lihového domu. To je názorný příklad, jak si Roko and his melody boys představují úkolování justice až se dostanou k lizu. To je frontální útok na demokracii.

PB

Ladislav N. 10.8.2007 16:59

Re: Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

Komunisti ten převrat plánují neustále. Jenomže teď nemají "za zadkem" Stalina, a sami z vlastních peněz to financovat nechtějí. ;-P

Ladislav N. 10.8.2007 16:57

Re: loula IP: 193.86.108.xxx

Jenomže jsou tam PODMÍNKY, které koalice nesmí porušit. Tudíž reforma tak, jak by ji ODS provedla při jasné převaze v parlamentu, se konat nemůže. Co na tom pořád nechápete?

jen tak 10.8.2007 16:57

Pokud ČSSD mluví o tendenčním státním zástupci, ...

útocích na demokracii a jiných svinstvech, pak asi její vedení ví o možnostech, jako toto provádět. Velmi bych se divil, kdyby jich sem tam tyky nevyužila. Možná právě při výběru Mgr. Obrsta.

Dag Badman 10.8.2007 16:52

Re: Všechny tyhle tahanice jsou výsledkem a následkem sametu.

Jo, tak příští převrat bude opět krvavý. Akorát nemám pocit, že by se vám to líbilo :-)