27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Kdy bude konec

Irsko, Španělsko a Anglie ustupují od pandemických opatření. U nás se o tom uvažuje také, paradoxně ve dnech, kdy čísel je absolutně nejvíc za celou dobu covidové pohromy. Odborníci se neshodují v ničem, už vůbec ne v prognózách. Poohybujeme se v jakýchsi pravděpodobnostních hodnotách. Prognóza tedy zní, že za dva měsíce bude začátek konce.Psí stručně


Moskva nechce protahovat diskuzi o bezpečnosti zapojením EU
Johnson nechce odstoupit kvůli večírkům konaným v Downing Street
USA chtějí pod dohledem Číny vyzdvihnout havarovanou stíhačku F-35
Soud odmítl návrh PirSTAN na alternativní přepočet hlasů na mandáty
Prezident Zeman na Pražském hradě jmenoval 11 nových rektorů
MV nenašlo při posouzení uchazečů o dostavbu Dukovan problémy
Nikdo z české vlády se nezúčastní ZOH v Číně, oznámilo zamini
Farský se vzdá mandátu osobně, v únoru se vrací do Česka
Počasí v Praze: zataženo, 3 °CZprávy E-mailem
Váš E-mail:

Stránka Ondřeje Neffa

Sociální sítě

Moudro dne

Mezi doufáním a zoufáním je někdy jen tenká stěna, přes kterou je všechno slyšet.
Pavel Kosorin


Neviditelný pes Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.ULTIMUS
Nový román Ondřeje Neffa
Na odvrácené straně Měsíce stojí Ultimus, vězení pro nejhorší zločince obydlených světů. Sem přijíždějí Kuba Nedomý a Dědek Čuchák, starožitníci se sídlem v Arkádii, v roli robotických specialistů. Měl to být nejlepší kšeft jejich života, ale vyklubala se z toho bouda. Spadli do spárů nejmocnější zločinecké organizace Lunárního společenství. Stojí proti všem - proti zločincům i dozorcům, proti robotům i proti zmutovaným paraorganismům i proti toxickému šrotu, který se vymknul kontrole. Když pak se do toho vloží africká vražedkyně Kombopi, dá se čekat, že bude hodně dusno.
K dostání všude včetně Alzy.
marian

JAG, 8.11.
BEST OF KECHLIBAR
Výběr nejlepších článků známého komentátora, který pravidelně publikuje i na Neviditelném psu, může být dobrým dárkem k narozeninám. 400 stran čtení k zamyšlení.
marian

JAG, 1.11.

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.

PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI