21.4.2018 | Svátek má Alexandra


Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 292

30.9.2014

Jak jsem psal, zachvátila nás volební matějská. Z billboardů na nás s laskavým úsměvem shlížejí tak ušlechtilí lidé, že Mirek Dušín byl proti nim pěkný syčák! A ty neuvěřitelné hovadiny, které nám slibují, to je skvost! Paní Krnáčová chce získat odborníky tím, že ho postaví panu Babišovi! No to je slovo do pranice! Jakýsi pan Lomecký objevil Ameriku výkřikem „Chodníky patří chodcům!“ Paní Horáková si vezme zástěru a půjde vařit do školních jídelen, konečně nějaký poslanec, co bude i nedejbože pracovat? Křesťanský lidovec straší čerty. Komunista Lukášek chce dát lidem práci a dokonce jim za to chce zaplatit, no to je bomba! Na to musel vystudovat na učitele. Jedině Laura Janáčková slibuje sex v Senátu a to je rozumné, konečně činnost, které asi většina senátorů rozumí. A ta paní je i docela pěkná, na rozdíl od toho, který chce lidem za práci i zaplatit.

Jakási paní má na hlavě korunku jako princezna a prohlašuje, nevím proč, že kníže má kohouta a ona má korunku. To Pavel Novotný (ODS) chce drzé a sebevědomé Řeporyje. To si nějak ani po několika skleničkách Jamesona nedokážu představit. Znám Řeporyje a bydlí tam můj kamarád, tak jsem se ho zeptal, jak vypadají drzé a sebevědomé. Pan architekt byl kupodivu střízliv, i když byl večer, a odpověděl mi, že takhle se s pitím skončit nedá. Asi se později stal drzým a sebevědomým řepákem (nebo řeporyjákem?). Jakási banda jménem Domov tvrdí, že oni nejsou jitrnice ani klauni. Tak co, proboha, jsou? Ještě, že až na Mělníku. Jakási Jackie (pes) bude dělat asistentku rozvrkočené paní Mazancové z Prahy 2. Jaký plat jí asi bude vyplácet v případě zvolení? Už vidím, jak nějaký volič půjde navštívit poslankyni Mazancovou, ale protože bude zaneprázdněna, bude to vyřizovat její asistentka.

ČSSD ve Zlíně nabízí nahatici, pravděpodobně pannu, protože to prý bude prvně. Bohužel je z té dámy vidět jen klín, a tak víme jen to, že je hubená. Netuším, co tím sexistickým plakátem chtěli pochopové moučného červa říct, doufám, že tím nelákají jisté etnikum, že si vrzne s pannou.

Pan Babiš po téměř roce ve vládě přišel na to, že nás řídí nemehla, tomu se říká sebekritika! To jakýsi erotoman Bartoš bez okolků zve lidi, aby s ním šli do trojky. Pane, rovnou říkám, se mnou nepočítejte, mám vysoký tlak a jsem důchodce.

Píša „pro Prahu“ hlásí: „Ulice bez psí stolice!“ To jiný kandidát „pro Prahu“ na to jde ostřeji, ten rovnou říká, že má rád psy, ale ne jejich hovna. Toho asi bude volit Zuzana, zrovna si včera jedno našlápla a protože měla botky s protiskluzovou podrážkou, bylo celé její…

Hnutí otevřená radnice má úderný plakát, kde se kandidátky drží za zadky pod heslem „Otevřená radnice, vyšpulená zadnice!“ I když dámy to jsou pohledné, jen vrozená stydlivost mi nedovolí napsat, co bych asi viděl, kdybych přišel na tuto otevřenou radnici! Nejspíš vyšpulenou zadnici, ježíši, nakonec jsem to stejně napsal, jsem já to ale skoták!

Je to neuvěřitelné, jaké kraviny dokážou lidé vymyslet, aby se dostali do politiky. Nejvíc mě překvapuje kolik lékařů raději bude sedět v parlamentu a v senátu než léčit a uzdravovat lidi. Ti jim jsou evidentně dobří jen k tomu, aby je k tomu korytu dostali. Je fakt, že jako lékař má ohromnou zodpovědnost a jako poslanec žádnou, a za ohromný plat.

Jsem důchodce a když jsem dostal do schránky objemnou obálku s volebními lístky, jen jsem zíral, kolik lidí kandiduje na nějaká místa v politice. Od roku 1990 jsem ztratil iluzi, že by šel někdo do politiky, aby něco zlepšil, aby něco udělal pro ty, kteří ho zvolili. Možná, že se přemluvím a do těch seznamů nakouknu, ale odevzdávám nakladateli svou další knížku, takže nemám moc času. Tak to po vyhození komunistů, socanů a dalších profláknutých partají udělám náhodným výběrem a k tomu ať mi tuzemák pomáhá!

P.S. Moje téměř dvouletá vnučka má říkanku: „Kam koukáš, ty závoro, na tebe, ty bramboro!“ To je také úderné, obsahuje to ještě bezpečnostní prvek a nikdo to nepoužil!Diskuse


M. Urbanová
12:46
30.9.2014

T. Kočí
9:59
30.9.2014

P. Kmoníček
9:48
30.9.2014

E. Vašátko
6:35
30.9.2014

J. Jurax
0:50
1.10.2014

S. Novotná
23:27
1.10.2014

počet příspěvků: 8, poslední 1.10.2014 11:27

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.