25.5.2018 | Svátek má Viola
ÚVAHA: Kruhy v obilí - 2/1 (Některé možnosti vzniku obrazců)

2.12.2011 0:23

Kruhy v obilí - 2. (Některé možnosti vzniku obrazců)

Příspěvek je volným pokračováním úvahy, týkající se nových možností pohledu na vznik kruhů v obilí, která byla zveřejněna na adrese http://www.sarden.cz/uvaha-kruhy-v-obili. Seznámí čtenáře s některými dalšími možnostmi vysvětlení fenoménu. Ústředním motivem úvahy byla skutečnost, že nejen kruhy v obilí, ale i veškeré polehlé obilí na světě mají na svědomí výboje blesku do polí. Díky nim obilí zeslábne a polehne, nejčastěji ale až po několika týdnech od výboje, který vše způsobil. Nad polem totiž došlo k obrovské mechanicko - elektromagnetické explozi, která se zobrazila ve struktuře rostlin ("otiskla" nebo "naexponovala"), ale k polehnutí dojde díky narůstajícímu oslabení tkání až po řadě dnů. Pravidelné obrazce se vytvoří jen v naprosto ojedinělých případech, díky shodě mnoha náhod. Někdy ale díky proběhlým rezonancím a interferencím, mechanickým i elektromagnetickým, mohou být až neuvěřitelně složité, také díky tomu že každá exploze má především zpočátku tendenci se šířit všemi směry velmi souměrně.

Motto: žádné kruhy v obilí, až na naprosté výjimky, nejsou vyrobeny lidmi.

To, co se snaží kdekoliv ve světě prezentovat skupinky tzv. circlemakerů - že kruhy v obilí vyrábějí oni, a k nejrůzějším z nich se i hlásí  -  není nic jiného než choromyslné výplody chorých mozků autorů těchto výroků. Ve skutečnosti NIKDE ve světě NIKDY ani jediný člověk NEVYROBIL ani jediný kruh v obilí (až na opravdu naprosté výjimky, hluboko pod hodnotou statistické chyby). Veškeré tzv. "Kruhy v obilí" vyrobil někdo úplně jiný, a sice ten, kdo by jakéhokoliv circlemakera při jakémkoliv náhodném setkání s ním na poli naprosto bez jakéhokoliv zaváhání na místě okamžitě a zcela nemilosrdně zabil.

Dokončení na Sardenu.

J. Ledecký Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...