27.5.2019 | Svátek má Valdemar


USA: Brzo bude v Bílém domě nový nájemník

27.9.2016

K listopadovým prezidentským volbám už zbývá jen pár týdnů a momentálně se mediální zdroje zejména soustřeďují na dvě tuze nepříjemné události. Jednak je to město Charlotte ve státě North Carolina, kde již je vyhlášen výjimečný stav, jednak incident v městě Tulsa olejářského státu Oklahoma. Na obou místech jeden nebožtík způsobil pořádné násilné pozdvižení. V jednom případě to byl zásah kulí dosud nezjištěným střelcem, v druhém případě ozbrojený černoch byl zastřelen nikoliv mužem, ale ženou - nikoliv gangsterkou, ale policistkou, navíc i černoškou. Byla zrovna ve službě za momentálně již ohroženého veřejného pořádku s projevy značné nevole, okolního majetku ničení a loupení. Toť v metropoli s početným policejním sborem, jemuž velel a stále velí černoch, stejně jako střelec (střelkyně) a zasažená oběť.

Politicky korektně uvažující hlavy aby si pak vysvětlily, a my se z televizních obrazovek dozvěděli od svědků na místě, kde k usmrcení došlo, že celá ta událost je dalším přesvědčivým důkazem bělošského rasismu.

Prozatím zřejmě vítězivší prezidentská kandidátka Hillary Clintonová souhlasí s takovou interpretací kolektivní viny a při té příležitosti jakoby označila svého rivala Donalda Trumpa za jeho největší příčinu. Inu, to se pozná a ověří při rychle se blížících volbách. V této souvislosti aby v myslích problesklo moudré varování velemoudrého kritika, publicisty Menckena, že nikdy nelze dostatečně podceňovat inteligenci amerického voliče.

Jde především o boj dvou politických stran - demokratů a republikánů. Nynější

na Afro-Američany přejmenovaní černoši budou z víc než 90 procent hlasovat pro Hillary, tak jako ve všech minulých volbách hlasovali pro Obamu. Automatické hlasování pro Demokratickou stranu jako dřív pro Obamu a nyní pro Hillary. Od této menšiny (13 % národa s nezřídka 100% mediální pozorností), republikáni nezískali v průměru víc než 3 %. Tento pro Hillary lahodný nepoměr si ona zajistila obrovskými výdaji ve vrcholící kampani, zejména její televizní vábící nápor: v porovnání s výdaji miliardáře Trumpa, Hillary vítězí s převahou 50 : 1.

Trump se ovšem snaží nahlodat tento skálopevný zvyk automaticky hlasovat pro demokraty, stranu, jíž se oprávněně přičítá odpovědnost za zrod ultrarasistického

Ku-Klux-Klanu, v kontrastu k republikánům, straně Lincolna a jeho zásluhám o zrušení otroctví. Hillaryina mašinerie naopak v reklamách zdůrazňuje Trumpovy důvěrné styky s Davidem Dukem, hlavou K-K-K, s nímž se Trump podle svého tvrzení nijak nezná a nemá důvod se znát. Naopak má k dispozici zkušenost s černošským předákem Jesse Jacksonem, který ho před několika lety velebil pro jeho pročernošské sympatie.

Prozatím jsem ještě nepostřehl, zda a jak se Trump vyjádřil ke skutečnosti, proč že Hillary, svého rivala Trumpa nyní tolik zatracovaného, poctila svou účastí na jeho velikánské svatbě. Nyní v probíhající kampani se onen někdejší ženich snaží přesvědčovat černošské voliče, aby se zbavili svého tradičního zvyku automaticky hlasovat pro kandidáty Demokratické strany. Však se jim nevyplatila tato loajalita vůči Obamovi, za černocha se vydávajícího syna syn matky bělošky, za jehož osm roků prezidentské odpovědnostii životní standard těchto jeho údajných soukmenovců nijak neprosperoval.

- - -

Minulý měsíc jsem obdržel velmi řízně kritický text proti dosluhujícímu prezidentu Obamovi. Údajným autorem či spíš autorkou byla osoba jménem Thompson, černošská konzervativní publicistka - čili pramálo pravděpodobný fenomén. Začal jsem pídit a Google mě ujistil o skutečné její existenci, s odvážnými názory, které by si velká většina pisatelů s bledší pokožkou určitě netroufla. Dotyčná odvážlivkyně (pokud takový český výraz vůbec existuje) se totiž vyjádřila takto:

„Obama nikdy neměl jiný plán, než zničit Ameriku. Adresováno oněm mnohým naivním důvěřivým duším, které doopravy věří v Obamovo legacy building (“budování dědictví, odkazu“), je však pouze mohutným útokem proti Americe. Proto vás prosím, abyste se vyhýbali takovým rozpravám, poněvadž nevidíte příliš zřetelně. Ono slovo legacy obsahuje cosi pozitivního v něčí prospěch. Ale vše, co Barack Obama činí, je součástí kalkulace zničit Ameriku, jíž on pohrdá. Jemu nezáleží na své legacy, spíš se obává, že bude zažalován bělošskými politickými vůdci, jejichž odpovědností je odstranit ho z jeho úřadu. Soustřeďuji se na bělošské osobnosti, poněvadž běloši ještě tvoří většinu obyvatelstva a jsou v čele většiny politických úřadů.“

Autorka pak pokračuje na poli zahraničním: „Obamova nukleární dohoda s Íránem nemá nic společného s legacy, ale proto, aby umožnila muslimskému národu vést nukleární válku s Amerikou a Izraelem, dvěma národy, které nejvíc nenávidí. Diví se někdo, proč Rusové chválí Vladimíra Putina, vzdor tomu, co si o něm myslí zbytek světa? Putinovi jde o jeho vlastní zemi, to je ten důvod. Obama opovrhuje americkou vojenskou mocí, poněvadž ta tradičně byla hlavní podporou americké síly a ta síla ho přivádí k zuřivosti.

Obamovým cílem je její zničení. Obama obnovil styky s Kubou, poněvadž Kuba je komunistická. Legacy není jeho úmyslem jako spíš je jeho úmyslem, aby znemožnil pokus Ameriky zabránit komunistickému vlivu v Americe. Že Kuba má větší starosti s lidskými právy, na tom nezáleží. Stejně jako jeho africký marxistický otec, Obama opovrhuje Západem a vším, co představuje.“

„Obama nezákonně prohlásil otevření hranic a amnestii pro ilegální cizince, poněvadž jeho záměrem je zavalit Ameriku přílivem lidí ze zemí Třetího světa a ti spolu přinesou nejen svou závislost na státu. Tato taktika zaručí přerod Ameriky do stavu státu Třetího světa, pokud jí vůbec bude dovoleno, aby jako stát směla dál pokračovat. Bill Clinton započal s travesty (“parodie“?) zvýšeného přílivu z Třetího světa, k neprospěchu přistěhovalců z evropských a Evropou ovlivňovaných národů. Jenže Obama dává přednost přílivu zákony porušujícím, destruktivním extrémům.“

Tento konzervativní černošský ženský hlas velebí Trumpa, pohrdá tvory, kteří sympatizují s Obamou jen pro jeho zdůrazňované černošství. Pokračováno pak s povzdechem: „Mnoho, mnoho Američanů je pořádně znechuceno Barakem Obamou a bezpáteřnou bandou politiků, ignorujících jeho zločinné počínání.“

Důkladně popuzená černošská autorka končí zdůrazněním svých sympatií k NATIONAL RIFLE ASSOCIATION, dosavadní záruce ústavně zaručeného práva vlastnit zbrň a naučit se, jak s ní zdatně zacházet. Znám nejednoho českého přistěhovalce, který se už také naučil kompetentně s bambitkou zacházet.

Volby se spěšně blíží, obávám se vítězství hanebné Hillary a tuze rád bych se mýlil.

KONEC

Neoficiální stránky Oty UlčeAkční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Diskuse


K. Kovář
14:05
27.9.2016

A. Alda
14:22
27.9.2016

S. Netzer
14:45
27.9.2016

K. Křivan
15:09
27.9.2016

J. Sinnreich
10:52
27.9.2016

R. Morava
11:18
27.9.2016

A. Alda
13:02
27.9.2016

R. Morava
13:07
27.9.2016

V. Braun
19:59
27.9.2016

P. Pruner
ano
10:11
27.9.2016

V. Javora
8:31
27.9.2016

R. Morava
11:22
27.9.2016

počet příspěvků: 16, poslední 27.9.2016 08:57

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.