Neviditelný Pes

NĚMECKO: Islamizace v r. 2016 (I.)

13.11.2017

„Německo již není bezpečné.“

Německá muslimská populace překročila v roce 2016 poprvé hranici šesti miliónů. Německo se nyní přetahuje s Francií o pozici země s největší muslimskou populaci v západní Evropě.

Růst německé muslimské populace je poháněn masovou migrací. Odhaduje se, že k více než jednomu miliónu migrantů, kteří přišli v roce 2015, přišlo v roce 2016 do Německa dalších přibližně 300 000 migrantů. Podle Ústřední rady muslimů v Německu tvořili nejméně 80 % (což je 800 000 v roce 2015 a 240 000 v roce 2016) nově příchozích muslimové.

Podle údajů extrapolovaných ze studie Pew Research Center o růstu muslimského obyvatelstva v Evropě je i bez nově příchozích míra růstu populace muslimské komunity již žijící v Německu zhruba 1,6 % ročně (což je 77 000).

Na základě projekcí Pew Research Center, které byly zveřejněny před současnou migrační krizí, měla populace muslimů v Německu dosáhnout do konce roku 2015 odhadovaných 5 145 000.

Přičtením 800 000 muslimských migrantů, kteří přišli do Německa v roce 2015, a 240 000, kteří přišli v roce 2016, a v kombinaci s přirozeným nárůstem 77 000 se muslimská populace Německa zvýšila o 1 117 000 a do konce roku 2016 dosáhla odhadovaných 6 262 000. To představuje přibližně 7,5 % z celkové 82miliónové populace Německa.

Masová migrace z muslimského světa způsobuje urychlování islamizace Německa, o čemž svědčí šíření no-go zón, šaría soudů, polygamie a dětských sňatků. Masová migrace je také zodpovědná za společenský rozvrat v podobě džihádistických útoků, epidemie znásilnění migranty, krize veřejného zdravotnictví, rostoucí kriminality a horečné snahy německých občanů koupit si zbraněpro vlastní obranu - a dokonce i emigrace z Německa.

Dále následuje chronologický přehled některých klíčových příběhů islamizace Německa v roce 2016.

Leden 2016

1. ledna. Davy muslimských mužů „arabského nebo severoafrického“ původu sexuálně napadly stovky žen v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech. Kolínský policejní šéf Wolfgang Albers to nazval „zcela novou dimenzí zločinu“. Vláda a mainstreamová média byly obviněny ze zakrývání zločinů ve snaze vyhnout se podněcování proti-imigračních nálad.

1. ledna. Předseda vlády Bádenska-Württemberska Winfried Kretschmann odmítl obavy veřejnosti ohledně „údajné islamizace“ Německa. Zeptal se: „Jak by muslimové, kteří představují menšinu, mohli islamizovat naši společnost?“ Řekl, že se Němci cítí nejistě, protože „se bojí cizinců, které neznají“.

3. ledna. Předseda Brémské policejní unie Jochen Kopelke uvedl, že migranti napadají městskou policii se zvyšující se frekvencí: „Tón se stal velmi agresivní, někdy musí policie uplatňovat obrovskou sílu, aby dostala situaci pod kontrolu.“ Brémský senátor Ulrich Mäurer dodal: „Přemíra násilí proti policistům ukazuje, že tito lidé nemají respekt k našemu ústavnímu řádu a jeho zástupcům.“

4. ledna. Uniklá policejní zpráva odhalila, že na Silvestra panoval v Kolíně nad Rýnem „nepopsatelný chaos“. Ženy, které chtěly jít na hlavní nádraží, nebo z něj odejít, byly nuceny „běžet trestnou uličku“ mezi opilými muži s „migračním pozadím“. Policisté nebyli schopni obnovit pořádek. Jeden migrant pokáral policejního důstojníka těmito slovy: „Jsem Syřan, musíte se ke mně chovat laskavě.Pozvala mě paní Merkelová.“

6. ledna. Bývalý ministr vnitra Hans-Peter Friedrich řekl, že je „skandální, že mainstreamovým médiím trvalo několik dní“, než podala zprávu o sexuálních útocích v Kolíně nad Rýnem. Řekl, že veřejné sdělovací prostředky držely „kartel ticha“, uplatňujíce cenzuru chránící migranty před obviněním z páchání zla.

9. ledna. Ministr ekonomické spolupráce a rozvoje Gerd Müller varoval, že největší migrační toky do Evropy teprve přijdou. Řekl, že se dosud dostalo do Evropy jen 10 % migrantů z chaosu v Iráku a Sýrii: „Osm až deset miliónů migrantů je stále na cestě.“

9. ledna. Skupina vigilantů začala hlídat ulice Düsseldorfu, aby „udělala město bezpečnější pro naše ženy“. Podobné skupiny se objevily také v Kolíně a Stuttgartu.

12. ledna. Politik z vládnoucí CDU Frank Oesterhelweg způsobil skandál, když řekl, že policie by měla být oprávněna používat smrtící sílu k tomu, aby byla schopna zabránit migrantům ve znásilňování německých žen. Bild informoval, že mnozí němečtí policisté se obávají použít smrtící sílu „kvůli právním důsledkům“.

17. ledna. Berlínský duchovní Gottfried Martens obvinil německé politiky a církevní představitele z ignorování pronásledování křesťanů muslimy v německých centrech pro uprchlíky. Řekl, že křesťané čelí „verbálním hrozbám, vyhrůžkám noži, úderům do obličeje, ničení krucifixů a biblí, urážkám, že jsou nevěřící, a odmítnutím přístupu do kuchyně.“

18. ledna. 24letý migrant ze Súdánu byl propuštěn poté, co byl předveden k výslechu na policejní stanici v Hannoveru. Poté, co přešel ulici, si muž dostávající 300 eur měsíčně v sociálních dávkách sundal kalhoty, odhalil se na veřejnosti a křičel: „Kdo jste? Nemůžete mi nic udělat. Cokoliv, co nedostanu od státu, si ukradnu.“

20. ledna. Migranti opakovaně vtrhli do dámských šaten a sprch ve veřejném plaveckém bazénu v Lipsku. Městští úředníci se tyto incidenty snažili udržet v tajnosti, detaily však unikly do médií.

21. ledna. Více než 200 migrantů zažalovalo německou vládu kvůli příliš pomalému zpracování jejich žádostí o azyl.

26. ledna. Wolfgang Herles, známý novinář a spisovatel v důchodu, v rozhovoru s veřejnoprávním rozhlasem Deutschlandfunk připustil, že pokud jde o hlášení zpráv, tak veřejnoprávní média dostávají „pokyny shora“:

„Náš problém je, že jsme příliš blízko vládě. Témata, která pokrýváme, jsou určována vládou, ale mnohá z témat, o nichž nám vláda brání informovat, jsou důležitější než témata, která po nás chtějí pokrýt…
Musíme informovat takovým způsobem, který slouží Evropě a všeobecnému blahu, podle přání paní Merkelové. Existují písemné pokyny… dnes nemůžeme říkat nic negativního o uprchlících. Toto je vládní žurnalistika a vede to k situaci, kdy v nás veřejnost ztrácí důvěru. Je to skandální.“

28. ledna. Politici v Kielu nařídili městské policii přehlížet trestné činy páchané migranty. Policie v Severním Porýní-Vestfálsku a v Dolním Sasku byla rovněž instruována, aby byla k migrantům porušujícím zákony shovívavá.

28. ledna. Migrant ze Súdánu sexuálně napadl policistku v Hannoveru, když se ho pokoušela zatknout za krádež. Státní zástupce Thomas Klinge prohlásil: „Takové drzé chování bylo až dosud neslýchané.“

28. ledna. Berlínské letiště Tempelhof, ikonické místo Berlínského vzdušného mostu v letech 1948-49, se stalo největším centrem pro uprchlíky v Německu. Opoziční politici uvedli, že vláda vybudovala „imigrantské ghetto“ v srdci Berlína.

30. ledna. Gang afghánských migrantů napadl v mnichovském metru dva starší muže, kteří se jim snažili zabránit v osahávání jedné ženy. Přestože jim v Německu byl již před čtyřmi lety zamítnut azyl, nebyli deportováni, protože Afghánistán je „příliš nebezpečný“.

31. ledna. Na hřbitově v Kostnici počmárali sympatizanti ISIS více než 40 náhrobků hesly jako „Němci pryč ze Sýrie“, „Kristus je mrtvý“ a „Islámský stát“.

31. ledna. Ve snaze utišit kritiku vládní imigrační politiky otevřených dveří vyzval vícekancléř Sigmar Gabriel Spolkový úřad pro ochranu ústavy, aby začal sledovat Alternativu pro Německo (AfD), třetí nejsilnější stranu v Německu. Popularita AfD roste díky jejímu anti-imigračnímu zaměření.

Soeren Kern je vedoucí spolupracovník Gatestone Institute se sídlem v New Yorku.

Překlad: Libor Popovský, Helena Kolínská

Převzato z webu Gatestone Institute

Pokračování zítra.zpět na článek