Neviditelný Pes

MIGRACE: Výlov úspěšně pokračuje

21.4.2017

Jak jsme se mohli dočíst ve všech médiích, včetně těch obrázkově pohyblivých, ve Středozemním moři v čase velikonočního víkendu a pondělí za účasti mariňáků Itálie, Německa a dalších, jakož i lidí z Frontexu, úspěšně pokračuje výlov imigrantů z potápějících se lodí. K tomu se přidávají nejrůznější humanitární šílenci, jejichž srdce záchranářská jsou tak široká, že jsou ochotní do roztrhání těla lovit černochy z moře a ještě si stěžovat, jakou že to mají vyčerpávající práci. Nikdo je k ní nenutl. Jsou ochotni zachránit kdejakého ilegála, ačkoli ve svém domovském evropském okolí by mohli pomáhat vlastním potřebným, kteří za aktivního života přispívali do systému sociálního a zdravotního pojištění, a na stará kolena mají přesto existenční problémy. Jenže to není mediálně prodejné, nikoho to nezaujme.

Zachraňováním ilegálních nájezdníků všichni zúčastnění za rozšafného přihlížení zvráceně uvažujících špiček unijních orgánů a jejich soustavného žvanění o nutnosti něco už udělat s imigrací, dělají toto:

a) Podporují vynikající plavební byznys lotrů v severní půli Afriky, kteří tok lidí organizují hluboko ve střední Africe a zajištují logistické trasy - nikdo mě nepřesvědčí, že v tom mnozí ze zachraňujících individuí nejedou jako podílníci; k ruce si vezmou vždy dostatek naivních užitečných idiotů. Přitom „plavidla“, která napěchují tím živým masem za drahý peníz, nemají ambice doplout dále než na hranicí mezinárodních vod, protože pak už se potápějí a výlov začíná.

b) Podporují neméně vynikající byznys „ubytovatelů“ na území Itálie, kteří si zdatně mastí kapsy na příspěvcích státu a regionů vyplácených per capita na ubytování jednoho vyloveného člověka; mimochodem, v některých zařízeních jsou již stovky až tisíce, což - tuším při příspěvku 35 eur denně - je fajnová obživa.

c) Vytvářejí situaci, kdy v budoucnosti se bude cizí prvek s apriorně neakceptovatelným způsobem života soustřeďovat v různých evropských aglomeracích; nebude trvat dlouho, a můžete Lagos či Akkru navštívit v Miláně nebo například v Mnichově (to vyjde nastejno), v Molenbeeku už to můžete vidět v plné kráse dnes. Snaha rozmístit tyto lidi napřiklad do vesniček a městeček např. jižního Tyrolska směšně selhávají, protože tam migranti až na světlé výjimky vůbec nechtějí, je tam na ně totiž moc vidět.

d) Pracují na vyčerpání systémů sociálního a zdravotního pojištění v jednotlivých zemích již beztak léta deptaných pozvolným přílivem lidí, kteří do něj nikdy nepřispějí a ani to není jejich cílem; budiž Německo a jeho současné absolutně neproduktivní výdaje na imigranty převyšující o 130 % loni vytvořený přebytek státního rozpočtu vážným varováním. Lepší to opravdu nebude, zato horší to bude rok od roku více a více.

e) Přispívají k nárůstu zločinnosti zejména majetkové, kdy především tuniské, somálské a jiné organizované bandy dosahují znamenitých výsledků; Somálci vůbec zdá se mají zločinnost za ctnost a opravdu jim to jde (zkuste se mrknout do Kalábrie například).

e) Dopouštějí se okázalého a naoko obětavého ničení Evropy a její mimořádné pestrosti; jednou ten bordel bude všude stejný jako v Africe nebo na Blízkém východě. To ve spojení s našimi vlastními bordeláři bude vytvářet opravdu krásnou multikulturní Evropu, jen s tím rozdílem, že už to opravdu nebude Evropa. Budete jen hádat, je-li to Kongo nebo Senegal.

f) A budou to dělat tak dlouho, až naštvou i jinak milé, vstřícné a ku pomoci ochotné občany, jejichž osud je už vůbec nezajímá, protože je třeba se věnovat imigraci a vylepšení populačních křivek. V Bruselu a v jednotlivých vládách (včetně našeho premiéra) místo stále proklamovaného zabezpečení vnějších hranic, o kterém stále jen žvaní na evropských sumýších, v současné době vymýšlejí, jak se co nejvíce pomstít Velké Británii za její odchod z EU a jak podporovat separatistické tendence v této tradiční baště demokracie, o které se Bruselu ani nezdá.

A až dosáhnou oné všeobecné naštvanosti, která zatím stoupá jen lokálně, budou se všichni divit, kdo se postaví postupně k veslům. A žádný strach, to nebude Le Penová, Wilders a mnozí další v podstatě velmi potřební politici, které dnes všichni ze strachu o vlastní koryta a pozice v dojemné jednotě pomlouvají a dehonestují. Budou to lidé, ze kterých půjde strach, a to teprve budou sekáči. Tito lidé jsou v každé zemi a na svůj čas čekají. Dovoluji si připomenout Hitlera jako příklad z nedávné minulosti, kterou ještě mnozí pamatují. Vím dobře, že se lidé z vlastní historie nikdy nepoučí a současné špičky EU a většiny členských zemí jsou toho pádným důkazem. Cynický dobytek to je, tak to vidím.

A takhle my tady žijeme.zpět na článek