Neviditelný Pes

Opevněné náměstí

21.9.2017

Staroměstské náměstí v Praze je od nynějška opevněné. Jistě budou opevněna i další náměstí v dalších městech, v Brně, v Ostravě, v Plzni. Struktura lidských obydlí se mění podle podmínek, přičemž bezpečnost je jedna ze základních potřeb každého živoucího tvora. 

Není pravda, že se nepodvolíme islamskému teroru. My na něj musíme nutně nějak reagovat. Nechutné procedury na letišti jsou toho důkazem. Když mě poprvé v životě postavili na letišti ke zdi a šacovali, bylo to v NDR v Berlíně a myslel jsem, že se pobliju. Od té doby uplynulo třicet let. Dnes je to součást praxe, kdy úředník šmejdí rukou v rozkroku sedmdesátiletého plešatého Čecha. Zutého, protože jeho boty jsou podezřelé, že by mohly obsahovat pumu. Tedy mně.

A víte, čí je to vina? Je to zaviněno tím, že nechceme mít děti. Tak je to prosté. I já jsem se zmohl jen na dvě a vnučku mám jen jednu… Tak teď mě na letišti filcuje policajt v poklopci.

O cenzuře v Německu

Potěšil mě tuhle v rádiu Jaroslav Šonka. Vyvracel pověsti, že je v Německu v tisku cenzura. Řekl, že on sám v Německu publikuje a že nikdy na nic jako na cenzuru nenarazil. Je to jako kdyby si Jaroslav Kojzar pochvaloval, že za komunistů se nepotkal s cenzurou, protože mu za jeho komentáře v Rudém právu nikdo nohy nedělal.

Můj přestupek

Zařekl jsem se, že žvásty Miloše Zemana nebudu komentovat, leda když mi to nedá. A teď nedá… On odletěl na OSN do New Yorku, tam se nechal vyfotit s Trumpem, následně mu flusnul na botu a zkritizoval jeho zásadní a významný projev, načež vlezl Putinovi do prdele a balí kufr do Soči.

Prostě, nedalo mi to.

Tohle si lidi zvolili.

Aston Ondřej Neff


zpět na článek