21.4.2018 | Svátek má Alexandra


SVĚT: Izrael nahlížený neomarxisty

25.7.2014

Dostal jsem mail:

Vsem pratelum, znamym, rodine
Odesláno 18.7.2014 16.47 z Tel Avivu
Budte stastni, ze ne vy, ne vase deti, ne vasi vnuci se probudi zvukem sireny a maji 15 vterin az 1,5 minuty (zalezi, ve ktere casti Israele bydli), aby se utekli schovat do krytu anebo si lehli, oblicejem dolu, na silnici vedle auta, ruce na hlavu a cekat 10 minut.
A najednou se dozvíte, ze to neni to nejvetsi nebezpeci, ale jsou prokopany podzemni tunely spojujici Gazu s Israelem a temi tunely budou prolezat do Israele desitky teroristu a jejich ucel bude jeden – vrazdit.
Israel “sel” do Gazy, snazi se najit tyto tunely a zlikvidovat je.
A Israel jeste stale dodava do Gazy elektrinu, vodu, desitky nakladaku s potravinami, lekarskym zarizenim…
Pamatujete si, bojovalo se v byvale Jugoslavii – tisice lidi tam bylo zabito a svet mlcel. A Syrie, tam jeden zabiji druheho a vsude klid, svet se dal toci.
Ale tady je to neco jineho. Ti zli Zide napadaji ubohe Palestince. Jak si to muzou dovolit? 2000 let byli nic, vedlejsimi obcany sveta a najednou maji stat, vojsko (nejlepsi na svete) a drzost se branit.
Koncim. Sirena.. mam 1,5 minuty dostat se do krytu.
D.“

Jsou okamžiky, kdy se věci hnou. Kdy není možné už jen tak sedět a myslet si: „Ono to nějak dopadne.“ Protože ten člověk, ta paní „D“, která tohle mně a dalším poslala, není nějaký abstraktní člověk. Kdosi kdesi. Ale milá osoba, milující Prahu, mluvící česky jako já. Vzdělaná a přátelská. Jen nebydlí tedy, ale v Tel Avivu.

Galilejské jezero z Golan

Galilejské jezero z Golan

Před několika lety jsme spolu stáli nahoře na Golanských výšinách, dívali se dolů na jezero Galilejské (paní "D"na snímku není!) a paní „D“ mi vyprávěla, že když zde stála s jedním vysokým českým politikem a ukazovala mu, jak z tohoto vrcholu svahu stříleli Syřané dalekonosnými puškami židovské rolníky dole na polích (tam dole je Izrael) a děly pálili na města a svatá místa křesťanů, pravil dotyčný, že už chápe, proč Izrael nemůže vrátit Golany Sýrii. Není nad vlastní zkušenost.

Pravdou ovšem je, že „moderní“ euroamerická civilizace nechce nic vědět o skutečnosti. Sní si své neomarxistické sny, kterým se říká „politicko korektní myšlení“ a jehož nejvyšším představitelem je levicový aktivista Obama, a bude bojovat za světový mír do posledního člověka na planetě. A pod polštářem schovává utajený „Mein Kampf“ anebo spíše Marxovu knihu “K židovské otázce“ (z roku 1843), kde najdeme takovéto perly:

Nehledejme tajemství žida v jeho náboženství, hledejme tajemství náboženství ve skutečném židovi.

Jaký je světský základ židovství? Praktická potřeba, zištnost.
Jaký je židův světský kult? Čachr. Jaký je jeho pozemský bůh? Peníze.“

Už víte, proč dnešní „moderní marxisté“ tak nenávidí židy – tedy, pardon - Izrael? Na tom nic nemění fakt, že Marx byl sám žid.

Hlavním úkolem dnešního politického a mediálního neomarxistického mainstrému je nedopustit, aby se někdo dozvěděl pravdu. Zatraceně to připomíná dobu před 75 lety, kdy media a politici „demokratického světa“ lkali nad osudem nevinných sudetských Němců a rozhořčovali se nad zločiny československé soldatesky vedené zločincem Benešem, který vzdoroval vynikajícímu politikovi nové doby, Hitlerovi.

Chování a projevy dnešních europolitiků až příliš připomínají jednání lorda Runcimana, Chamberleina, Daladiéra a Mussoliniho před Mnichovem a po něm. Striktní, i když nikdy veřejně nevyřčený pokyn, který dodržuje 90 % medií, zní: „Jen ne pravdu, jen ne skutečnost.“ Nejdokonaleji to ilustruje hlavní zdroj všech zpráv pro naše občany, Česká televize.

Ve zprávách ČT vždy s vyvalenýma očima oznamuje hlasatelka počty zabitých Palestinců po útoku Izraelců na „obyvatele Gazy“ a západní redakce dodávají srdceryvné šoty s ukázkami trpících, rozvalin a spouště. O stovkách palatinských raket z Gazy se jen tak lehce zmíní s tím, že je stejně Izraelci skoro všechny sestřelili, tak co…

Pohled dámy, narozené a vyrostlé v moravské krajině, je však jiný:

22. července 1914 21.01 hod.
Pred nekolika minutami byla sirena v Modiin.

Vysvětlivka: Modiin (Modi'in-Makkabim-Re'ut) je město nacházející se v Centrálním distriktu v Izraeli, které vzniklo v prosinci 2003 spojením měst Modi'in s nedalekou obcí Makabim-Re'ut. Nachází se přibližně 35 kilometrů jihovýchodně od Tel Avivu a zhruba 30 kilometrů západně od Jeruzaléma. Má 82 900 obyvatel a hustotu obydlení 1715 (r. 2012) obyv./km². (Hustota obydlení Prahy je 2601 obyv./km²)

Ohlupování obyvatel Evropy a v našem případě diváků a čtenářů v ČR je přímo gigantické. Ne že by redaktoři neměli dost podkladů. Jistě že ano, jsou jich všude tisíce. Místo toho, jak je obvyklé, opakují do zblbnutí neustále pár filmových „smyček“, ať mluví, o čem chtějí. Přitom by stačilo jen málo. Při nenápadném a krátkém sdělení, že Izraelci musí prchat do krytů (dobře jim tak, židům, když přepadají mírumilovné Palestince, že jo?! Co se jim asi může stát?!), ukázat jak to vypadá z pohledu někoho, kdo žije v Izraeli a denně na něj střílí „mírumilovní sousedi“ desítky anebo stovky raket.

Takže za prvé, ony ty rakety nepadají jen na židy. I naše media už přiznala, že v těchto dnech raketa palestinských teroristů zabila tři beduíny . Zároveň s nechutným dodatkem, že to bylo asi proto, že beduíni nejsou tak „chráněni“ jako židé. Dotyčný politicko korektní antisemita neví, že izraelští beduíni, mimochodem sloužící v izraelské armádě, a to velice dobře, bydlí volně mezi jinými obyvateli Izraele. Ani slovo se člověk nedozní, že na území Izraele žije 8 146 300 obyvatel, z nichž jsou 75,4 % Židé, 20,6 % Arabové a 4 % další menšiny. Takže mírumilovný Hamás střílí rakety i na izraelské Palestince žijící celkem bezproblémově od roku 1948 v Izraeli. A kterých je - v tom „židovském státě“, jak Izraeli říkají s chutí zaměstnanci jistého televizního zpravodajství - cca 1 700 000. Však jich také mnoho zahynulo při ostřelování severu Izraele z Libanonu v minulé válce. A kteří mají své zvolené poslance v „židovském“ Knesetu (parlamentu), své střední i vysoké školy, své mešity atd.

Abychom nebyli jen tak teoretičtí, kam a jak střílí Hamás své rakety a co to pro obyvatele Izraele v praxi znamená. Podívejme se na následující mapy, které zasílají Izraelci (téměř bez úspěchu) obyvatelům západních evropských států.

čas1
čas2
čas3

Anglie, Francie a Česko (poněkud amatérský převod autora na naše podmínky)

Text k obrázkům: Teoretický teror: střelba raket na každé město ve vaší zemi. Mapa je rozdělena podle nebezpečnosti oblasti pod raketami vystřelovanými Hamásem. A máte jen pár vteřin na to utéci do bezpečí

Rudě je místo, odkud se střílí, evakuační čas (dle barev) je tento:
Hnědé pásmo: okamžitě. Okrové 15 sekund. Žluté 30 sekund. Světle zelené 40 sekund. Zelené 1 minuta. Tmavě zelené 3 minuty.

Pokračování textu paní „D“ z Izraele:

Utekli jsme s Jirkou (manžel) se schovat do krytu a tady jsme poctive cekali 10 min (tak, jak je nam to prikazano).
Tady mate seznam, kolik raket bylo denne do Israele “posilano”
07. 7. 52
08. 7. 148
09. 7. 129
10. 7. 195
11. 7. 135
12. 7. 124
13. 7. 141
14. 7. 112
15. 7. 150
16. 7. 107
17. 7. 153
18. 7. 121
19. 7. 112
20. 7. 126
21. 7. 154
Kolik bylo dnes
(22.7.2014) nevím.
"D"

(Na stránce Israel has been rocket free for...  se můžete podívat, kolik času uplynulo od vystřelení poslední rakety na Izrael - poznámka redakce NP)

Sirény zahoukaly

No a takhle to vypadá po zahoukání sirény. Na nic jiného není čas. Někdy se Palestinci trefí a pak to vypadá takto:

Po zásahu raketou Hamásu

K obrázkům dostřelu palestinských raket: Pokud by se vám zdálo, že jsem umístil místo odpalu teroristických raket „schválně“ do míst, kde bylo hlavní sídlo sudetoněmeckého nacistického hnutí v letech 1933 až 1945, máte pravdu. Klika je, že tehdy henleinovci rakety neměli. Vraždit židy a „jinověrce“ měli a mají v programu obě hnutí.

Pokud se vám to zdá politicky nekorektní, tak si račte uvědomit, že místo leží na hranicích spolkových zemí Bavorska a Saska. A oba tyto státy mají jako státní svátky uznány „Dny vyhnanců“. No a vyhnanci jsou bývalí sudetští (a východopruští) Němci. Hamás před pár dny opět zaútočil na Izrael (a ne opačně, jak tvrdí evropský tisk!). Stejně jako když bylo v roce 1938 v noci ze 17. na 18. září zahájeno „sudetoněmecké povstání“ kvůli „strašivému útlaku z české strany“, při němž bylo do 24. září 1938 zaznamenáno na 300 nepřátelských útoků, při nichž zahynulo 110 Čechů a asi 1500 jich bylo zajato a odvlečeno do Německa. Většina z nich byla zavražděna anebo skončila v koncentračních táborech.

Jistě, já vím, dnes už nemají neonacisté z landsmanšaftu v Německu tu sílu. I když rádi by a mají to stále v programu.

Je zde však také nové nebezpečí: protože nedávné sčítání vyznavačů islámu ve Spolkové republice došlo k číslu 4,3 milionu osob a muslimové se netají, jako kdysi nacisté, touhou ovládnout celý svět a Evropu především, i to je do budoucna reálná možnost. Protože my muslimové nejsme a nechceme být.

Sice, jak ukázal nedávno dotazníková akce k „vybraným vzdělancům“ v Respektu, většina z „moderních intelektuálů“ se domnívá, že nám „žádné nebezpečí nehrozí“. Takže prý není potřeba obtěžovat mladé lidi vojenskými odvody, nedej bože dokonce nějakou vojenskou přípravou. “Svatá prostoto!“ jak prý řekl Jan Hus na hořící hranici při pohledu na babku, která přišla přiložit svazek větviček na spálení bezbožníka.

A protože jsem v diskuzích také mnohokrát slyšel, že my se muslimů bát nemusíme, protože jsme ateisté, je potřeba to uvést na pravou míru. Prošel jsem několik mešit, stál u Al Aksá a vedl jsem rozhovory s muslimy. A četl jsem si v Koránu. Takže vězte, holenkové: Extremističtí muslimové nenávidí židy stejně jako křesťany a plánují je zničit všechny. Ale oni i jejich rozumnější bratři na druhé straně uznávají, že konec konců židé i křesťané jsou „lidé knihy“ (tedy myšleno Starého zákona), a tak s nimi lze po případném vítězství zacházet jako s podřadnými lidmi a možná je i nechat žít. Ovšem nevěřící v Boha (ateisté) jsou méně než lidé. Jejich zničení a vyvraždění je jen z hlediska Koránu záslužným odstraněním vředů z tváře Země.

A jak je to s tím vztahem světa k Izraeli?

Někdy je umělecká zkratka lepší než milion slov:

Ve středu prý jakási pomatená „sluníčková" osoba, vysoká komisařka OSN pro lidská práva Navanethem Pillayová (kdysi marxistická bojovnice proti apartheidu, dnes genderistka, jejímž tématem je „Dokument o sexuální orientaci a genderové identitě v mezinárodním právu v oblasti lidských práv“, kterou vraždění křesťanů i jiných muslimů dalšími muslimy nechává chladnou) řekla, že Izrael se „možná dopustil válečných zločinů demolicí domů a zabíjením dětí“.

Pak cosi zahuhlala, že „odsuzuje také palestinské raketové útoky na Izrael“, ale to už nikdo neposlouchal a do titulků to už naši milí mediální novodobí antisemité nedali. Však to taky nebylo míněno moc vážně, že?!

Tož tak.Diskuse


J. Kanioková
23:45
25.7.2014

V. Kun
16:28
25.7.2014

V. Kun
16:29
25.7.2014

V. Kusý
17:35
25.7.2014

V. Kun
22:55
25.7.2014

J. Slanina
17:51
25.7.2014

F. Lesniak
23:11
25.7.2014

R. Brzák
17:51
25.7.2014

V. Vlk
21:37
25.7.2014

M. Kodeš
22:14
25.7.2014

J. Kostelanský
14:38
25.7.2014

J. Kostelanský
17:34
25.7.2014

M. Krátký
13:36
25.7.2014

V. Kusý
17:36
25.7.2014

V. Stejskal
13:14
25.7.2014

V. Stejskal
14:58
25.7.2014

V. Stejskal
16:05
25.7.2014

J. Sinnreich
16:42
25.7.2014

V. Stejskal
17:26
25.7.2014

B. Brousková
19:48
25.7.2014

J. Kraus
10:13
25.7.2014

S. Netzer
10:10
25.7.2014

S. Netzer
10:15
25.7.2014

R. Tesařík
11:29
25.7.2014

S. Netzer
11:42
25.7.2014

R. Tesařík
14:10
25.7.2014

P. Jakeš
11:34
25.7.2014

J. Hanzal
12:10
25.7.2014

P. Han
13:23
25.7.2014

J. Jurax
17:07
25.7.2014

S. Netzer
17:39
25.7.2014

P. Han
19:06
25.7.2014

J. Jurax
17:05
25.7.2014

J. Hanzal
10:02
25.7.2014

K. Janyška
9:05
25.7.2014

počet příspěvků: 71, poslední 27.7.2014 11:55

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.