20.6.2018 | Svátek má Květa


SPOLEČNOST: Založíme Nejvyšší radu šamanů

15.3.2010

aneb Jak nám tiše zešíleli intoši

Obchody mají dělat obchodníci, politiku politici a inteligence má přemýšlet o tom, co jsme, kde jsme a co bude, jestli něco bude. Jakmile se to zamotá, je vždycky malér.

Vynechme teď politiky a obchodníky a podívejme se na naše mediálně známé intelektuály. Jejich představa, že oni a právě jenom oni jsou tou mimořádnou elitou, která bude z výšin svých geniálních mozků a své nedotčené morální převahy rozhodovat o tom, co bude dělat tento národ a co je pro něj nejlepší, už začíná vypadat jako hromadná duševní porucha.

Nedávno prasklo, jak se skupina těchto eurohujerských a levicových intelektuálů – lékařů - se pokusila odstranit presidenta republiky. Zákeřným a neústavním postupem. Jak vyplynulo třeba ze zpráv (viz zde).

Cituji: Plán politiků a několika lékařů byl jasný. Pokud Klaus nepodepíše Lisabon dobrovolně, bude prohlášen za psychicky nemocného a neschopného zastávat svůj úřad. Vyplynulo to z korespondence mezi lékaři a politiky blízkými exprezidentu Václavu Havlovi

Hlavním strůjcem plánu byl ambulantní specialista a publicista Jan Hnízdil.

K plánu si přizval známé havlisty, švejnaristy a jiné podobné mediálně profláknuté figury jako třeba fungl nového budoucího „politika“ za „Věci veřejné – tu partu nejčistších“, neurologa Martina Jana Stránského. Prý byl mezi spiklenci i Slavomír Hubálek, který mi doposud připadal celkem normální. No ale jestli mezi vzdělanci, co se pořád scházejí mezi sebou, koluje třeba nějaký neznámý virus – tedy myslím třeba nějaký prion způsobující nemoc „šílených volů“, co má inkubační dobu dvacet let, no možný by to bylo. Že by se nakazil i Hubálek?!

Následně cituji další úžasnou informaci: „Psychiatr Václav Mikota návrh ještě vyšperkoval - podle něj by Klaus mohl být zbaven způsobilosti k právním úkonům jen částečně; pokud by jej podle něj lékaři zbavili způsobilosti úplně, mohl by se podle něj stát "mučednickým prorokem všech zavilých euroskeptiků". S jeho nápadem pak souhlasil i Hnízdil.

No přečtěte si to, je toho na netu víc. Třeba další informace z blogu známého výtečníka Jiřího Pehe – zvaného mezi lidem „to pehe“ - Klausova lisabonská velezrada.

Sledujete-li myšlenkový tok pana Pehe, je jasné, že prohlášení Klause za šílence je to nejmenší a nejmírnější, co by se mělo udělat.. Cituji Pehe: Je paradoxní, že český prezident, který neustále mluví o české svrchovanosti a národních zájmech, klidně takové jednání (nepodepsání Lisabonské smlouvy) dopředu avizuje. V mnoha jiných zemích by nepochybně byl obviněn z toho, že porušuje svrchovanost své země.

No a je to tady! Kdo porušuje svrchovanost země, je vlastizrádce a vlastizrádce je nutno přísně potrestat. Nejlépe zastřelit. Za úsvitu. Pod dozorem zachránců vlasti….. viz shora výše jmenovaní. To by byla krása! Naši psychologové, psychiatři, politologové a vůbec vzdělanci zachránili naši vlast před hnusným zastáncem volného trhu, kapitalismusu a tak vůbec a podobně. Ehm…, že.

Ono to nějak nevyšlo. To je neštěstí, to je neštěstí! Anebo že by ten proklatý skunk, tedy myslím pana presidenta, že …ehm… pochopil rozhořčení našeho pracujícího lidu vyjádřeného dotyčnými inteligenty a spiklenci? A ve své.. ve své…teď´ honem nevím v čem ale prostě v něčem, ale v čem když je tak, ale tak odporný, třeba úlisnost, co?!! …. Takže díky vrozené úlisnosti a proradnosti tu Lisabonskou smlouvu nakonec podepsal? Ha!?!?

Tak ono to dopadlo celý jinak. Klaus skutečně podepsal.S výhradou. Spiklencům se nic nestalo. Možná se Klaus v zájmu státu neodvážil ukázat prstem na osoby, které se evidentně dopustily - a to teď myslím vážně – pokusu o politický převrat. Protože kdyby se skutečně profláklo po světě, že u nás existuje skupina lékařů a politiků, kteří chtějí udělat puč, a o nic jiného nešlo, tak to by pověsti naší republiky teprve dodalo.

Anebo si myslel, že tahle parta to prostě nemá v hlavě v pořádku a kdo by se s bláznama bavil? Nevím. Ale vím, že se nepoučili a že je to nepřešlo. Ten Klaus ale musí někomu vadit! Až tak, že další „inteligent“ z této líhně, pan Tomáš Klvaňa, přišel s vynikajícím nápadem. A uveřejnil jej pod názvem Nikdo na Hrad.

Základní myšlenka je „geniální“. Jediní dva presidenti, co kdy podle něj za něco stáli, byli Masaryk a Havel. Masaryk je spolehlivě mrtvá politická ikona zneužívaná dnes hlavně ČSSD, a Havel se podle zákona, pokud bychom republiku nějak nepřejmenovali, stát presidentem už nemůže. To je škody nadělaný …..

No a tak zrušíme funkci presidenta. Stejně je na nic. Tedy spíš dělá jen problémy. Třeba nechce schvalovat nějaký Lisabonský smlouvy a lidumilný zákony o zvyšování dluhů státu a nemá rád Němce a Rakušáky, podporuje trh a vůbec je nemoderní a nepřijatelný. Takže když už ho nešlo prohlásit za blázna, možná by koalice ČSSD, komunistů, lidovců, zelených bursíkovců, bankovních švejnarovců a mediálních intošů mohla dokázat, že by se funkce presidenta zrušila. A byl by namydlenej!

Takže v článku vyzývá: “Zrušme post českého presidenta! Jeho pravomoci lze snadno rozdělit mezi vládu a Parlament...“

Všimněte si, že pan Klvaňa nemluví o jiných státech, co mají presidenty. Že by se to u nich třeba zrušilo. V Německu, Rumunsku, Rakousku, Francii a tak. Ofšem, tam jsou národy dospělé. Pravil Klvaňa. Zatímco my jsme prý nedospělí, což nám škodí, a na prezidenta tedy nemáme nárok.

Já si tedy myslím, že většina z nás si připadá docela dost dospělá, a protože jsme jako národ na světě už více než tisíc let, tak to zase tak mladý nejsme. A ostatní nás vzali, někteří sice neradi, ale nakonec ano, i do EU a NATO a do UNICEF a tak různě,kdysi jsme dokonce nominálně i vládli Svaté říši národa německého , a tak nás asi za dospělé berou.

No já myslím, totiž myslí si Klvaňa, že by nebylo od věci zrušit i tu vládu a ten parlament. Furt se tam jenom hádaj´. A je to žvanírna, jak vědí komunisté i levicoví intoši. Vláda je taky na pendrek! Každou chvíli jiný ministr a všichni kradou a… No nějak se nám ta česká demográcie podle intošů nevyvedla. Jen za toho Havla to bylo bezvadný, ale to už nebude, achich achich.

A tak by si asi představovali, že když už je ten národ nedospělý, tedy duševně a morálně, tak že by tihle intoši, co vědí všechno nejlépe, nám vládli sami. Nějak tak jako zespoda. Přírodně. Enviromentálně. Poslouchat hlas prostého lidu.. No jo, ale lid toho nakecá.

Takže jinak. Jak se vládne u přírodních národů? To by se jim lííííbilo!

Třeba takhle: v čele národa – na co nějaký stát, když jsme v EU, že - stojí rada moudrých. Myslím něco podobného radě šamanů u sibiřských národů. Takže, přátelé, založme „Nejvyšší radu šamanů“! Do ní se sami navolí shora jmenovaní podle známého hesla z filmu Někdo to rád horké: “Přátelé, před deseti lety jsem se zvolil vaším předsedou. A můžu vám říci: volili jste dobře!“ A pak už přizvou jen Švejnara a pár dalších kamarádů a bude to ideální. Ihned bude vydán příkaz, že do NRŠ budou přednostně vybíráni pouze prověření psychologové, sociologové, psychiatři, genderistky, ekologové, politologové a podobní. S doporučením tří jiných šamanů, případně „Václava I. Odstoupeného“ samotného.

Zásadně bude zakázáno, aby se členy stali třeba inženýři, atomoví fyzici, chemici, lidé se zkušenostmi s praktickou ekonomikou. Američtí profesoři, nepolíbení skutečným byznysem, zvláště někteří, však budou mít zajištěno doživotní členství – vyloučeny pak budou dále osoby ošklivící si označení obyvatel ČR slovem „čecháček“, též pak osoby, které si nemyslí, že Češi a Moraváci jsou od přírody a dějinami určeni jako největší idioti, zloději, grázlové, nemakačenkové a vůbec póvl, z kterého vyčnívají jen někteří geniové zasedající v Nejvyšší radě šamanů.

Až toto nastane, což je stejně nevyhnutelné, jako bylo donedávna nevyhnutelné vítězství pracujícího lidu na celém světě, pak bude lid spokojený pod moudrou vládou těch nejinteligentnějších a nejmoudřejších a vůbec nej.. z NRŠ prosperovat. A bude žít blaze uprostřed nedotčené přírody, neobtěžován nějakými politickými stranami, nezatěžován odporným bojem o mamon a tak vůbec, že.

No nepřipadá vám, když už se mluví o nedospělosti, že právě tihle shora jmenovaní pánové se ve svých činech a názorech podobají nejvíce adolescentům? Největším problémem nedospělců totiž je, jak ví každý rodič, že nechápou, tedy ti puberťáci nechápou , jak mohli mít tak blbí rodiče tak geniální děti. Taktéž naši mediální intoši vůbec nechápou, kde se oni sami, ty geniální mozky, mohli vylíhnout uprostřed toho idiotského národa čecháčků? No chápete to?

No, já se dočetl, že jistá duševní nedostatečnost adolescentů je způsobena nedostatečným vyvinutím předních mozkových laloků, kde jsou uloženy složitější informace a kde je sídlo umožňující mozku správně vyhodnotit informace. Nešlo by nějak ty pány proměřit? Protože pánové původně sami kontaktovali odborníky, třeba Jan Hnízdil psal například v dopise České lékařské komoře, zda by nemohli vyšetřit Klause, že by dotyčná komora zařídila vyšetření autorů tohoto nápadu? No když vyšetření sami navrhovali? Viz. citace z dopisu pana Hnízdila Lékařské komoře: „ Máme důvodné podezření, že pan prezident Klaus jedná pod vlivem závažných, možná patologických, změn duševního stavu nebo poruchy osobnosti, které nejsou jen přechodného rázu…. Jako lékaři se obáváme, že může být nebezpečný jako sobě, tak, vzhledem k řadu který zastává, celé České republice." No já se taky domnívám, že mohou být a že jsou nebezpeční celé České republice.

A taky si nejsem jistý, kdo je tady nedospělý. Národ, který přežil od devátého století mezi historickými mlýnskými kameny, které semlely za tu dobu mnoho jiných národů a národností?! Vedle velkého Německa a na dohled od imperiálního Ruska? Národ který přežil násilnou katolizaci i bolševizaci a nacistický pokus o jeho fyzickou likvidaci? A úspěšně se vrací mezi evropské národy, zda náhodou on není daleko moudřejší než všichni tihle nafoukaní a arogantní jakoby vzdělanci?

Ono jim nestačí, že všude škodí, jak můžou. Že píší americkému kongresu, že tady bijeme Cikány a ničíme lesy. Nestačí jim, že dokáží přesvědčit i celkem jinak normální lidi, že tohle je „spálená a vytunelovaná země“. Hovno! Nikdy se tady nežilo tak dobře jako dneska. Přes všechny problémy. I s deseti procenty nezaměstnaných. Ale ne hladových, víme?! Tohle jsou nezaměstnaní, kteří často bydlí v bytech 1. kategorie s ústředním topením. Tady není Anglie, Rusko ani USA, aby tu lidi houfně bydleli v papírových krabicích nad kanálama. Že to neví američtí kongresmani, mne nepřekvapuje. Ale že jim podsouvají tyhle zkreslené lživé informace lidé od nás schválně, a přitom se prohlašují za intelektuály a jediné správné a slušné lidi? To mne, přiznám se, stále irituje.

Ono jim nestačí, těmhle bláznivým intošům žijících celý život z cizích peněz, že svými eurohujerskými a algorovskými nápady a zákony protlačenými kamarády ničí ekonomiku. Ani se nestydí, že se dokonce osobně spolčili při pokusu zmanipulovat medicínu a podvodně nechat zavřít presidenta do blázince (on je rozdíl mezi tím, že nesouhlasím s presidentem, a tím, že se ho po stalinsku pokusím odstranit, víme?!).

Jak se zdá, mají daleko větší choutky. To se nám nějak ta Havlova idea „občanské společnosti“ vymkla z ruky, co?! Neměli intelektuál Trockij, rolník Mao a student francouzského levičáka Sartra Pol Pot původně podobné nápady? Co po úřadu presidenta zrušit soukromé vlastnictví? Je stejně jen zdrojem utrpení lidu! A nakonec spálit peníze a vyhodit ČNB do vzduchu?

Co vy nato, chlapci? Dobrý? Dobrý??? A co nějaký prášky? Nechtělo by to?!?5 mýtů o nakažení klíšťatech: Pozor si dejte i na zahradě
5 mýtů o nakažení klíšťatech: Pozor si dejte i na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Klíšťata se totiž běžně vyskytují v městských parcích, na zahradách nebo zatravněných hřištích. O klíšťové encefalitidě bohužel koluje dalších několik mýtů. Znáte je?

Diskuse


V. Kusý
11:45
16.3.2010

V. Skalová
0:21
17.3.2010

V. Pavelek
16:09
15.3.2010

V. Váňa
8:40
15.3.2010

V. Bok
8:30
15.3.2010

R. Sladká
9:29
15.3.2010

J. Anděl
10:10
15.3.2010

J. Vorlický
15:12
15.3.2010

J. Vorlický
10:15
15.3.2010

V. Skalová
11:09
15.3.2010

J. Vorlický
14:48
15.3.2010

J. Kulheim
16:28
15.3.2010

R. Sladká
8:11
15.3.2010

S. Netzer
6:38
15.3.2010

J. Kulheim
8:08
15.3.2010

S. Netzer
8:56
15.3.2010

J. Kulheim
9:09
15.3.2010

V. Váňa
9:14
15.3.2010

J. Anděl
10:20
15.3.2010

J. Anděl
10:13
15.3.2010

počet příspěvků: 23, poslední 17.3.2010 12:24

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.