21.5.2019 | Svátek má Monika


PR: The Sims Medieval - Hrdinové

21.3.2011

TOPlistAť už se účastní soubojů, vyrábějí jedy, aby se zbavili rivalů nebo aplikují nemocným pijavice, vaši hrdinové určují celkový tón království. Od dekretů, které vydává Král až po Bardovy písně a hry, činnosti vašeho hrdiny tvarují zkušenosti a život všech Simů v říši.

Hrdinové – základy

Hrdinové jsou Simíci, které můžete kontrolovat – celkem je jich deset: Král, Bard, Kovář, Jakobínský kněz, Peteránský kněz, Rytíř, Obchodník, Lékař, Špeh a Čaroděj. Začínáte s Králem a s plněním úkolů získáváte "Resource Points" (body surovin), které můžete utratit za novou budovu a nového hrdinu.

Každý hrdina má speciální vlastnosti, používá charakteristické objekty a sídlí v budově příslušející jeho povolání. Hrdinové si také vydělávají peníze různými způsoby , ačkoliv všichni je mohou získat prodejem ryb nebo divokých květin.

Dokončení textu zde...

Babeta Trejtnarová


PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...