25.6.2019 | Svátek má Ivan


PR: Fanoušci legendárního Star Treku opět v Praze

27.7.2010 0:05

Tento text naleznete i na www.sarden.cz, kde můžete bez registrace diskutovat a využívat mnoha dalších výhod.

TOPlist

Už po páté se fanoušci fenoménu Star Trek setkají v Praze. Pátý ročník oblíbeného conu konajícího se 4. září 2010 v Praze opět slibuje nabitý program.

Vedle tradičních přednášek, panelových diskusí a v neposlední řadě divadelních představení se mohou návštěvníci těšit například na diskusi s popularizátorem kosmonautiky v ČR Antonínem Vítkem nebo na oblíbenou talkshow s českými hlasy startrekových hrdinů. Svou účast přislíbili ostřílení dabéři Pavel Soukup, Bohdan Tůma, Jana Musilová (mimo jiné také hlas agentky Scullyové z Akt X) a další. V jednání je rovněž talkshow s Vladimírem Rezkem, prvním českým kosmonautem.

CzechTrek si získal skvělou pověst i díky zahraničním hostům. Letos pozvání přijala americká herečka Nana Visitor, jež si v sérii Deep Space Nine střihla jednu z hlavních rolí, majora Kiru Nerys. Jak je zvykem, na řadu přijde panelová diskuse (v níž zcela jistě nebude o zábavu nouze), focení a autogramiáda.

V rámci CzechTreku bude, ostatně jako v předchozích ročnících, uveden jeden z celovečerních filmů Star Trek, tentokrát půjde o exkluzivní českou kinopremiéru čtvrtého filmu Cesta Domů nominovaného na čtyři Oscary.

Celý tým CzechTreku se bude těšit na vaši účast, pět korun z každé vstupenky bude věnováno na konto Ligy proti rakovině.

Zůstaňte naladěni.

Více informací na www.czechtrek.cz.

David Vítek


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...