18.6.2018 | Svátek má Milan


POLITIKA: Chuť je hrozný svinstvo

1.3.2014

To říkala moje kolegyně Maruška a věděla o čem mluví. Jak jsme i my věděli. Ze světa kolem sebe. I náš pan… totiž soudruh ředitel na OPBH měl sexretářku, přes kterou bylo nutno se probojovat do jeho kanceláře. Ale dalo se to. I soudruh technický náměstek měl "pěknici" ve svém předpokoji. Nevím, zda byl nějak na školačky, asi ano, protože ta chodila zásadně v kratičkých skládaných sukýnkách. Často doplněných bílými podkolenkami a několikrát si udělala na hlavě i dva culíky s mašlema. Podobně vystrojené typy jsem pak viděl na bavorských "sexy" filmových kazetách. Tyhle filmy byly bezvadné, měly sice takový tyrolácký humor, až na houpající se poprsí, občas o velikosti alpských dojnic nebylo tvrdého sexu moc vidět, ale byly celkově sexy. Holky v dirndlech, ňadra ven a za tím na pozadí Alpy.

Býval to, jak mi sdělil jeden vekslák, za končícího socialismu u soudruhů náměstků a ředitelů oblíbený artikl. To bylo v době, kdy se vyprávělo, jak jeden poněkud rozrušený mladík požadoval po své nové taneční partnerce venku za hospodou, aby se mu trochu obnažila. A ona jej sprdla slovy: "Co si to dovolujete? Já se svlékám pouze před lékařem a před svým soudruhem vedoucím!"

Poněkud mne děsí dnešní hon na milenky našich potentátů.

Nevím jak, ale Rathovi to prošlo. Snad že to dělal veřejně. Ale zato Nečas, tomu dávají kvůli milence zabrat media i policajti, a teď mají na paškálu Haška. Ne toho hokejistu! Toho politika co má titul JUDr. odněkud z Michalovec či jiné světové university.

Je prý hrozné, že oba dávali svým milenkám "odměny" k platu. No a co? Ta náměstkova sekretářka na OPBH, co měla vepředu, jak se říká, "přednostní vzdělání" tak ve velikosti 3 a dlouhé nohy, ta dostávala odměny pořád. A byla tak blbá, že se mě a kolegy chodila ptát, co si má napsat do kolonky, kam se psalo, za co že je jako ta odměna. My jsme věděli "za co". Ale napsat se to tam nedalo. Tak to bylo nakonec "za mimořádné pracovní úsilí". Mimořádné úsilí to bylo, jestli pracovní, to je ovšem otázka, že?! No, Nečas to ve své naivitě i takhle presentoval v televizi. Jak se těm chlapům stáhne krev z hlavy do … no tam dolu, tak to vždycky vypadá podobně.

Po pravdě řečeno, hlavoun, který má po ruce nějakou pěknici, je pro své podřízené, případně celý stát, pokud je to nějaký vladař, z mého hlediska docela vhodný. Daleko lépe než nějaký sexuálně zakomplexovaný skřet. Jako byl Hitler. A někteří další, raději je nebudu jmenovat.

Francouzští vladaři měli milenky oficielně. Carevna Kateřina Veliká, ač sama Němka, také měla svého milence, neb cítila tu potřebu. A to přesto, že jak je vědecky doloženo, Jára Cimrman napsal na stěnu hospody přímo světové heslo: "Lepší teplé pivo, než studená Němka."

Madame de Pompadour

Dokonce i papežové měli milenky a v některých oblastech světa byly milenky přímo součástí společnosti a hlavně - vládnoucí moci. Umění milenek ovšem upadá. Kde jsou časy markýzy de Pompadour! Král z ní udělal markýzu, dobře ji provdal, sám měl peněz jako šlupek a taky všichni věděli, kam chodit věci "předjednávat". I když teda ty dárky jí vlastně taky dával z "erárního".

Podívejte se na dnešek. To je úroveň!! Bill Clinton a jeho děsně ošklivá orální milenka Monika Lewinski. On jí snad ani nic neplatil! To pak nemůže být žádná láska a vášeň! (Prý ji platili republikáni.).

Jak říkal známý sexuolog Plzák: "Ženská, aby vydržela všechny ty mužský kecy okolo, a tak vůbec, tak aby to vydržela, tak musí myslet na něco pro ni prospěšného a zajímavého. I kdyby to měly být třeba jen ´berušky´ do vlasů!"

A co teprve u nás. Co by to bylo za milenku (a sexretářku), kdyby nedostávala dárky. Na OPBH to byly flašky něčeho pitného a tak podobně, na vyšších místech to jsou brilianty. To dá rozum, vláda, ať je to kraje nebo člena Unie, to není žádné vetešnictví. Tak je jen ukázkou naprosté upadlosti poměrů, což myslím vážně, když se tady úředně kradou miliardy přes fotovoltaiku a zabraňování stavby dálnic a továren a řeší se "dárečky pani Janě". Za fígle, aby se něco postavilo anebo nepostavilo a něco povolilo a něco nepovolilo, se dobře platí. I za to, že se to postaví jinde a ne u nás, že ano, Brňáci?

Ještě že nás Šlachta neseznamuje s odhaleními, kde a jaké kalhotky si kupovala paní Jana, případně zda jí je někdo nenosil. Ovšem briliantový šperk na 300 tisíc - to zvedne krev každé babě. Co se nikdy nestala sekretářkou, neb na to neměla ksicht ani obliny a sociální inteligenci, ale jen rovnala pytlíky do regálu. Anebo, když už to měla v míře menší, byla nebo je sekretářkou na obci a dostává dodnes jen ty flašky.

Základní problém je v tom, že ti naši funkcionáři, od vlády až po jihomoravský kraj, jsou vlastně "holé zadky". Tohle vymyslela demokracie ve dvacátém století a všichni se radovali, jaké to bude úžasné. Nebudou vládnout "bohatci"!

Nebylo. Holý zadky prostě ve funkcích kradou - jak se ukazuje u nás, ale i ve Francii, v Německu a jinde - ze státního. Bohatci dávají ze svého. A tak se začínají zjevovat bohatí chlapci. Začal to takový "polobohatý" Bárta, no a dnešní hoši už nepředávají jen obálky (tak to dělal kdysi i osobně Antonín Novotný, to pro pamětníky, co blábolí, jak se za komunismu "nahoře" nekradlo a neuplácelo). Ani nechci vědět, jak se to dělá dneska. A jak je to s tím kancelářským sexem. Ale doufám, že tam někde nějaký je.

Protože, vážení, smečku vždycky vede "Alfa samec". Občas se tam sice dostane i "Alfa samice", ale podívejte se na dějiny, to pak bývají děsné následky. No a Alfa samec je Alfa samec. Ten má jisté potřeby. Aby mu to myslelo. V zájmu jeho i v zájmu nás všech, nesmí mít tlak dole mezi nohama. A nesmí se mu to stavět pokaždé, když předává kytici "Miss Něčeho", anebo když se ohne sekretářka pro tužku. A že se některé mladé sekretářky i referentky umí ohnout či předklonit, jako kdyby to měly nastudovaný na "Vysoké škole sexu a svádění", o tom mi povídejte.

Jedná-li hlava státu či jiný potentát s delegací odkudkoliv, nesmí přitom myslet na to, že by strašně chtěl "ojet" tu nejmladší členku cizí delegace, co má ty nohy až ke krku. A když už na to myslí, musí mít po ruce (tedy jistě chápete, že nejde o "ruku", že), tedy prostě dosti rychle nějaké to uvolnění. To se můžou feministky třeba zvencnout, tak to prostě příroda zařídila. A genderofakulty s tím nic nenadělají.

Potentát, činovník, demokratický politik je taky jen chlap. A s kým se po celý den potkává? Jedna delegace sem, druhá tam, pak banda chlapů, co si říkají ministři, v parlamentu je to taky na hlavu a těch pár hezkých poslankyň, na ty nemůže, jsou z jiné partaje. Anebo mají jiné "kamarády", když už je tedy třeba hledají. S manželkou se Alfa samec skoro nevidí. Když potentát přijde, tak dotyčná, která nemá k ruce houf služebných jako ještě za první republiky, ale je na to sama, páč máme "tudle demográciji", většinou jen štěká. Že si jí nevšímá, že děti už ani neznají tatínka, a "futr jsi v prdeli a všechno to leží na mně" ….. Já se jí nedivím.

A tak, jak říkal doktor Plzák, Alfa samec v této situaci hledá nějakou spřízněnou a povolnou duši. Tedy i tělo, jistě. Které je po ruce, když má chvíli čas, naleje mu skleničku, vyhodí návštěvy, potěší ho slovy a pak i jinak.

Kdo to nechápe, je vůl!

No, možná se to změní. dneska jdou do vlády a do řízení státu miliardáři. Babiš, Janeček (co preferuje pro Alfa samce mnohoženství), Bakala a další. Ti si nepotřebují platit milenky ze státního. Oni mají dost a budou mít ještě víc, až budou v těch funkcích. Oni to umí a ne jako ti úředníčci, co se stali z "rozhodnutí dotyčné strany" funkcionáři. Ty party porevolučních čičmundů, co si stavěli baráky za deset milionů a kdekdo je "tepal" v novinách. Cha chá… Zkuste šmírovat Babiše, kam a čím letěl a kde byl na dovolené a s kým se stýkal. Vysměje se vám! Baráky za několik milionů, to má dneska kdekdo. To jen čumilové na TV zprávy netuší, že i jejich domeček po babičce anebo co si postavili za socíku napůl z kradeného má, když se to "šikovně" ohodnotí, cenu pět anebo taky deset milionů. A že dost těžko "fakturami" dokážou, kde na něj vzali.

A hloupí politici se radují, jak policajti Nečase a Haška při něčem nachytali. No, platit milenkám ze státního se nemá, ale dělalo se to a dělat se to bude. Kolik sekretářek, podřízených referentek doslalo "odměny", jistěže zasloužené, ale ne za "plnění pracovních úkolů". Dělat z toho "zásadní problém" morálky a fungování státu je idiotské.

Jsem zvědav, kdy policie namontuje kamery i k nim, k novinářům a dnes nahoru stoupajícím "politikům", a to i na záchody a do ložnic. A bude si je roky nahrávat, co si povídají, s kým se sešli, a pak jim to "sečte". No a co kdyby, to mne tak napadlo, možná, jednou, šílený Šlachta pod vedením mimozemšťana Ištvána rozhodl, že třeba flek šéfredaktora či komentátora byl vlastně úplatek. A že to byla vlastně korupce. A to, co dotyčný psal v prospěch toho či onoho, byla vlastně korupce a vydírání… No, v letech 1948 až 1952 a pak 1968 až 1970 to tak tady už bylo. Co potom, chlapci a dívky? Jak to budete vysvětlovat vyšetřujícím orgánům?

Jo, jo. Chuť je hrozný svinstvo. Na politiku i sex. Ale sex je jeden za základních lidských pudů. Když se s tím hraje v politice, je malér na obzoru. Clinton i se svým penisem v ústech Lewinské byl lepší politik a USA na tom byly daleko lépe než v době hyperkorektního Obamy, za kterého vlastně vládne jeho žena a její "lidskoprávní kamarádi". I když i s ním jeho hormony, jak se ukázalo na pohřbu Mandely, taky pěkně cvičí.

Rozhodně mám raději, když si moji zvolení představitelé upravují své hormony a tlaky se sexkretářkami, než abych žil ve státě, kde si sexuální úchylové jako Stalin a Hitler řeší své tenze vražděním milionů lidí. Kdyby ta dcera ředitele věznice a obdivovatelka Hitlera dokázala, aby se víc staral o to, co má pod sukní, nenapsal by Mein Kampf. Anebo by to nebylo tak násilné.

No, napadlo mne: Jak jsou na tom po této stránce "investigatvní" novináři a "orgány činné v trestním řízení"? Dobrý? Tak to je dobře.

Sexuálně frustrované osoby bývají nebezpečné.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Diskuse


B. Rybák
11:13
3.3.2014

F. Lesniak
20:14
1.3.2014

R. Tesařík
21:41
1.3.2014

R. Tesařík
17:20
1.3.2014

J. Novák 254
16:35
2.3.2014

J. Svoboda
15:56
1.3.2014

J. Boleslav
14:35
1.3.2014

J. Svoboda
15:57
1.3.2014

J. Šejnoha
14:10
1.3.2014

J. Boleslav
15:05
1.3.2014

J. Svoboda
18:24
1.3.2014

J. Krásenský
18:57
1.3.2014

J. Svoboda
19:24
1.3.2014

J. Vavrochová
13:44
1.3.2014

J. Mannheim
12:53
1.3.2014

J. Novák 254
12:44
1.3.2014

R. Tesařík
17:22
1.3.2014

J. Novák 254
16:38
2.3.2014

J. Václavíková
19:54
1.3.2014

M. Moravcová
11:18
1.3.2014

V. Vaclavik
11:00
1.3.2014

V. Kusý
14:06
1.3.2014

P. Khail
10:15
1.3.2014

J. Kraus
10:00
1.3.2014

V. Vlk
10:09
1.3.2014

J. Svoboda
18:40
1.3.2014

F. Netopil
9:39
1.3.2014

F. Netopil
10:45
1.3.2014

J. Schwarz
16:18
1.3.2014

P. Lenc
9:23
1.3.2014

T. Kohout
9:11
1.3.2014

J. Pospíšil
8:52
1.3.2014

J. Svoboda
18:50
1.3.2014

I. Schlägel
8:46
1.3.2014

J. Dvorská
8:21
1.3.2014

M. Krátký
7:54
1.3.2014

V. Heidlerová
7:52
1.3.2014

P. Lenc
8:22
1.3.2014

V. Heidlerová
7:01
2.3.2014

P. Lenc
8:12
2.3.2014

B. Rudolf
7:41
1.3.2014

D. Procházka
18:07
2.3.2014

B. Rybák
10:51
3.3.2014

E. Tocháček
7:16
1.3.2014

M. Mýval
6:50
1.3.2014

J. Vozábalová
1:24
1.3.2014

počet příspěvků: 60, poslední 3.3.2014 11:13

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.