18.1.2018 | Svátek má Vladislav


MIGRACE: Evropští politici jsou hlupáci

16.2.2016

Samozřejmě včetně těch našich, kteří jsou právě u vlády. Přední místo mezi nimi zaujímá pan Zaorálek, který před několika dny navštívil Turecko a v rozhovoru popsal, co při návštěvě západní části tureckého pobřeží na vlastní oči viděl.

Když vystoupil z lodě pobřežní stráže, která těsně předtím údajně obrátila jednu z lodí s invazními muslimskými jednotkami zpátky na tureckou stranu, viděl nedaleko přípravu odjezdu dalšího člunu. Turecké pobřeží totiž nikdo nehlídá. Proč taky, když převaděčství je pro zkorumpované turecké úředníky a vojáky úžasný kšeft.

Kdyby turečtí politici chtěli, tak z jejich pobřeží neodjede směrem do Řecka ani noha. Všichni odjíždějící se snaží nasedat na lodě co nejblíže řeckých ostrovů, nikdo si nebezpečnou cestu na nafukovacím člunu dobrovolně o desítky až stovky kilometrů neprodlouží. Stačilo by tedy kontrolovat maximálně desítky kilometrů břehů a všechny objevené čluny okamžitě ničit. Jenomže to by museli chtít. Ale oni nechtějí.

Jsou to totiž zrádné mrchy. Už léta vojensky podporují veškerou Asádovu opozici, a tím v Sýrii spolu s USA vyvolali válku. I nyní v této podpoře pokračují, když otevřeně bojují na straně „Islámského státu“ proti sice odvážným, ovšem jim nepřátelským Kurdům.

Když k tomu připočteme podíl na financování „Islámského státu“ odkupováním ropy vytěžené na jím okupovaných územích, dá se říci, že Turci nejenže nejsou našimi spojenci, ale že jsou našimi reálnými válečnými protivníky. A tak už jen uvažování o ekonomickém uplácení významného spolustrůjce války v Sýrii pod jeho „příslibem“, že omezí proud muslimů do Evropy, je doslova zločinem. Pokud k tomu přece jen dojde a my se k tomu jako hlupáci aktivně přidáme, potvrdí se, že mnou navržený titulek této glosy není vůbec přehnaný."Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Diskuse


počet příspěvků: 19, poslední 17.2.2016 01:47

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.