26.5.2018 | Svátek má Filip


MIGRACE: Evropští politici jsou hlupáci

16.2.2016

Samozřejmě včetně těch našich, kteří jsou právě u vlády. Přední místo mezi nimi zaujímá pan Zaorálek, který před několika dny navštívil Turecko a v rozhovoru popsal, co při návštěvě západní části tureckého pobřeží na vlastní oči viděl.

Když vystoupil z lodě pobřežní stráže, která těsně předtím údajně obrátila jednu z lodí s invazními muslimskými jednotkami zpátky na tureckou stranu, viděl nedaleko přípravu odjezdu dalšího člunu. Turecké pobřeží totiž nikdo nehlídá. Proč taky, když převaděčství je pro zkorumpované turecké úředníky a vojáky úžasný kšeft.

Kdyby turečtí politici chtěli, tak z jejich pobřeží neodjede směrem do Řecka ani noha. Všichni odjíždějící se snaží nasedat na lodě co nejblíže řeckých ostrovů, nikdo si nebezpečnou cestu na nafukovacím člunu dobrovolně o desítky až stovky kilometrů neprodlouží. Stačilo by tedy kontrolovat maximálně desítky kilometrů břehů a všechny objevené čluny okamžitě ničit. Jenomže to by museli chtít. Ale oni nechtějí.

Jsou to totiž zrádné mrchy. Už léta vojensky podporují veškerou Asádovu opozici, a tím v Sýrii spolu s USA vyvolali válku. I nyní v této podpoře pokračují, když otevřeně bojují na straně „Islámského státu“ proti sice odvážným, ovšem jim nepřátelským Kurdům.

Když k tomu připočteme podíl na financování „Islámského státu“ odkupováním ropy vytěžené na jím okupovaných územích, dá se říci, že Turci nejenže nejsou našimi spojenci, ale že jsou našimi reálnými válečnými protivníky. A tak už jen uvažování o ekonomickém uplácení významného spolustrůjce války v Sýrii pod jeho „příslibem“, že omezí proud muslimů do Evropy, je doslova zločinem. Pokud k tomu přece jen dojde a my se k tomu jako hlupáci aktivně přidáme, potvrdí se, že mnou navržený titulek této glosy není vůbec přehnaný.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Diskuse


počet příspěvků: 19, poslední 17.2.2016 01:47

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.