17.6.2019 | Svátek má Adolf


GLOSA: Odhalení

18.5.2015

Konečně to někdo řekl na plnou hubu:

„Islám nikdy nebyl náboženstvím míru, islám je náboženstvím války.“

A nebyl to žádný prožluklý islamofob, který se snaží islám vylíčit v tom nejhorším světle, ale sám šéf Islámského státu Abú Bakr Bagdádí, hlava pomazaná a nanejvýš autoritativní, která má korán v malíčku a zajisté dobře ví, o čem mluví. Od této chvíle už nemůže být žádné mýlky, zda válečné tažení a teroristické útoky islamistů jsou v duchu islámu či naopak proti němu, jak se nás stále ještě pokouší přesvědčit naivní advokáti a propagátoři „mírumilovného islámu“. Sám velký islámský vůdce je usvědčil z nebetyčné zabedněnosti, ne-li rovnou z pokrytecké lži.

Bude velice zajímavé, jak na toto bezohledné vyložení islámských karet zareagují všichni ti obamovští, merkelovští a další politkorektní papalášové, kteří by muslimovi stéblo křížem přes cestu nepoložili, natož aby se ho odvážili podezírat ze světovládných záměrů a teroristických choutek. Alespoň naši politikové by však měli konečně otevřít oči pro tu nemilosrdnou skutečnost, jak ji světu konečně bez obalu naservíroval Bagdádí: islám je tu proto, aby si nás ostatní bezvýhradně podrobil, nebo nás vyhubil. Kdo to stále ještě odmítá pochopit, nic jiného si ostatně ani nezaslouží.

PramenAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Diskuse


počet příspěvků: 19, poslední 19.5.2015 09:43

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.