19.3.2019 | Svátek má Josef


FILM: Útes smrti (The Reef)

21.3.2011

TOPlistPoznáte to. Partia kamarátov ide na výlet. Ženy sú pekné a usmievavé, muži silní a sympatickí. Bol by v tom čert, keby sa ich niečo nepokúsilo zabiť.

Režisér Andrew Traucki sa v roku 2007 "zviezol" na vlne krokodílích filmov. Niežeby vo svojej prvej vybíjačke Krvavá lagúna neukázal kus talentu, ale v porovnaní s Krokodíl: Návrat do krvavej lagúny či Prvotné zlo – Primeval (Po stopách zabijaka) bol jeho kúsok len solídnym poloamatérskym filmom. Teraz sa rozhodol, že všetkým ukáže, na čo všetko má.

Dokončení recenze zde...

Martin Kochlica


ZPOVĚĎ MAMINEK: Jsem na rodičáku a nemám uklizeno
ZPOVĚĎ MAMINEK: Jsem na rodičáku a nemám uklizeno

Mohla bych sbírat hračky (a další věci), luxovat a vytírat 24/7 a stejně by to nebylo vidět. Starší dítě je velmi aktivní, vynalézavé a nezabavitelné, takže stačí chvilka nepozornosti a je počmáraná zeď, vysypané něco, rozlité, rozpatlané… uklízím, chvilka nepozornosti a něco jiného. Jdeme ven, přijdeme zpátky, ze psa opadá prach a bordel, věnuju se jednomu dítěti, druhé rozdělá bordel. Asi chápete, co myslím.

Diskuse


diskuse neobsahuje žádné příspěvky
Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...