20.7.2019 | Svátek má IljaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Politici jako trubciŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 96, poslední: 2.5. 2019 22:43, přehled diskusí

Re: :
Autor: P. Grigar Datum: 2.5.2019 22:43

.. no výborně, Václavíková. To jsem rád, že se na věc díváte střízlivýma očima. Takže kdyby někdo hodil zápalnou láhev na dveře mešity v Brně, jako výraz protestu a upozornění na popravy v Saúdské Arábii, nijak by vám to nevadilo? Mešita je přece stejně mezinárodní jako synagoga. Prosím o jasnou odpověď: ano/ne*

* nehodící se šktrněte.

Re: Lžím,:
Autor: B. Novacek Datum: 2.5.2019 22:40

- potřebný, samozřejmě, pardon :)

Re: Lžím,:
Autor: B. Novacek Datum: 2.5.2019 22:38

...a uňafaná, smradlavá německá čuba rasy Net Ser kňučí a má ocas mezi svýma starýma páchnoucíma hnátama...až vyleze z baráku její skutečný pán a nakopne jí do zádele, na chvíli přestane trapně skučet a zaleze do boudy...ale dokud pán nevytáhne dvojku a nenapálí jí pár broků mezi oči, nedá pokoj...však na ní dojde!

Bravo pane Holásku! Bravo pane Wágnere, že jste tenhle pravdivý, ptřebný a přesný článek zveřejnili!!!

Re: Bezpečnostní pásy. :
Autor: J. Vintr Datum: 2.5.2019 20:23

Nejpozději do padesáti let. To už jich bude v Evropě tolik, že převezmou moc zcela "demokraticky". Ale skoro určitě to alespoň v některých zemích bude daleko dřív.

Přesně !:
Autor: J. Kanioková Datum: 2.5.2019 20:17

Re: Mám silné podezření,:
Autor: J. Kanioková Datum: 2.5.2019 20:15

švédský systém je děsivý, k nepochopení. U Kechlibarova článku je v diskusi spousta odkazů na toto téma (i když ne přímo současných)

Zdravím

Re: Bezpečnostní pásy. :
Autor: J. Vintr Datum: 2.5.2019 20:00

Ono to "časem" nemusí být nijak za dlouho. Už dnes je jich v některých zemích dost na to, aby mohli převzít moc násilím. Tedy násilí by nejspíš ani nebylo třeba, nejspíš by stačilo, kdyby si o to řekli a podělaní politici by jim vyhověli. Možnost, že by se proti tomu občané postavili, je celkem mizivá.

To není korektnost:
Autor: J. Minarčík Datum: 2.5.2019 19:33

eurounijních i našich politiků,je to zbabělost,nebo hůř-zaprodanost,někdo to řídí z mi sice neznámých míst,ale jednou se to provalí-nechci vidět co se bude dít potom,o islamisty mi nejde-o pátou kolonu,co se dělo se zrádci kdekoliv po 2.světové a bez soudu,kde zrádci berou jistotu ,že se už nic měnit nebude-chystá se totalita?občanská válka?,stejně jsem přesvědčen -brzy si ty zrádce vychutnáme,do roka a do dne!

Mám silné podezření,:
Autor: J. Pleva Datum: 2.5.2019 19:10

že pan Holásek žije ve Švédsku. Pokud ne, tak má velmi dobré informace o stavu této země, m.j. o prohnilosti jejího právního systému. Starost policie a soudů, aby se něco zlého nestalo násilníkům je už staršího data - zatímco na oběť se kašle - ale dnes se tato starost týká především muslimských migrantů. Ti jsou, jak známo, zastoupeni v řadách zločinců a násilníků nesrovnatelně častěji než "bílí" Švédové, ale starost o to, aby pokud možno nebyli potrestáni je mírně řečeno trapná. Pokud byli odsouzeni, odvolají se a ve vyšší instanci jsou pravidelně osvobozeni nebo je jim trest zmírněn, aniž by byli vypovězeni. Právní rozhodnutí jsou ve většině případů postavena na hlavu či úplně proti zdravému právnímu povědomí. A to i pro člověka, který vyrostl v bolševickém státě...

Re: Lžím,:
Autor: J. Kanioková Datum: 2.5.2019 19:00

Německo po roce 2015 bez emocí - https://www.youtube.com/watch?v=kQFLo47zmX0&feature=youtu.be

Kdo by chtěl islám v ČR? :
Autor: J. Kanioková Datum: 2.5.2019 18:54

Poslední text Hatema Berrezougy - http://www.nastvanematky.cz/kdo-chtel-islam-v-cr-posledni-text-hatema-berrezougy

Zkoumání vlivu Kataru - http://www.danielpipes.org/18699/qatar-influence .... Komentář čtenáře k tomuto článku: -

Dr Pipes, velmi dobrý článek ... Napsal jsi:

> Nyní, když se saudská, SAE, egyptská vláda a další arabské vlády probudily k hrozbě, kterou představuje Katar, není načase, aby to dělali lidé ze Západu? Zde je skutečný problém: Katar platí spoustu peněz na přemýšlení a "dědictví" (stará média, jako je WaPo a NYT) a západní politiky. Cílem je ovlivnit politické činitele na Západě, aby se islám stal „náboženstvím míru“ a fašistické Muslimské bratrstvo se stane demokratickou stranou a islámofobie je skutečná!

Pamatujete, že Nasser upozornil Západ a Izrael na nebezpečí radikálního islámu a Muslimského bratrstva a nikdo neslyšel, a totéž se děje nyní !

Re: Lenost a neschopnost, nebo nabídka, kterou nelze odmítnout?:
Autor: J. Pražák Datum: 2.5.2019 18:17

Mám podezření, že musí něco přidávat do vody nebo do jídla. Že by se tak rozbujela hloupost jen tak, se mi nezdá pravděpodobné.

Ale je pravda, že po sametové revoluci:
Autor: D. Polanský Datum: 2.5.2019 18:04

byli vráceni domů, což bylo správně. Dnes o naše školy moc zájem nemají. Také, co by se tu neučili?

No právě proto, že hrozí!:
Autor: D. Polanský Datum: 2.5.2019 18:01

Jinak by se to neokecávalo. Podívejte jak nám hezky roste počet obyvatel. A jsou mezi nimi u muslimové.

Re: Lžím,:
Autor: J. Kulheim Datum: 2.5.2019 18:00

Když je soužití s lidmi, kteří vyznávají islám bez problémů, tak si jich tam naberte kolik chcete. Historické zkušenosti s Turky na Slovácku jsou jiné. I když je to minulost, tak těžko uvěřit tomu, že by se jejich myšlení, vycházející z náboženství, podstatně změnilo. Změnily se pouze prostředky.

Pokud je tomu v Německu jinak, tak je to dobře. Problémem je, že já vám nevěřím. Nevěřím budovatelům a propagátorům jakéhokoliv socialismu, včetně západoevropského.

Evropská civilizace vyrostla také z křesťanství je pravda. Nemám nic proti muslimům. Je mi jedno jaké mají zvyky, tradic, atd. Pokud mají doma málo mešt, tak jim pošlime nějaké dotace. Ale nech jsou doma a k nám přijedou na dovolenou a vrátí se domů.

Čím je obohatilo například Německo? Naopak jim uškodilo. Z většiny se stali lidé zavislí na milodarech většinové společnosti.

Re: :
Autor: Š. Minařík Datum: 2.5.2019 17:36

Netzer není "dva", natož "jedna". Je to celá skupina shánějící a uchovávající informace a poté vystupující pod jedním nickem.

Jejich bleskové vyhledávání článků i s odkazy, to nemůže dělat jeden člověk.

Ostatně nejsem první, kdo na to tady poukazuje.

Re: Turci na Moravě.:
Autor: J. Kulheim Datum: 2.5.2019 17:34

Je to pravda odvěká. To napsal kronikář v roce 1605. Jsem přesvědčený, že na NP placení vrozvěstové, žijící většinou v zahraničí, neví o tom co se událo na našem úzmemí v minulosti, nic.

Vystupují jako vševědoucí. Kážou co si máme a co nemáme. Když jsou muslimové tak bezproblémoví, tak si je tam nechte. Naše historické zkušenosti jsou jiné.

Neumím si vysvětlit co je vede k takové povýšenosti. Z mnohých jejich písemných projevů čiší nenávist vůči zemi ve které se narodili. Možná se to naučili od Němců nebo Francouzů. Za to, že se narodili v ČR se stydí. Jsou frustrovaní z toho, že je většinová společnost nikdy za Němcve nebo Francouze považovat nebude. Vždycky tam budou občané druhé kategorie.

Re: Lžím,:
Autor: Š. Minařík Datum: 2.5.2019 17:31

A ty Václavíková, nám nenamlouvej, že máš jiný mozek, než co patří do burky.

Re: Lžím,:
Autor: Š. Minařík Datum: 2.5.2019 17:30

Kdepak bolševická, idiůtku, co si nedá dohromady 1+1. Přece bolševici tady měli svoje muslimáky na výcviku ve VAAZ, jestli víš z hlavy, pitomče, co to bylo. S těmi se bolševici kamarádili.

Tak do této bolševicko-muslimské svoloče mě netahej!

Re: Lžím,:
Autor: I. Břízová Datum: 2.5.2019 16:54

No právě. Proto také ode mne tak vlídné upozornění.:-))

Re: Lžím,:
Autor: J. Kombercová Datum: 2.5.2019 16:48

Není nad kritické myšlení, bohužel nesmí být jednosměrné. To se géniům někdy stává.

Re: Lžím,:
Autor: I. Břízová Datum: 2.5.2019 16:09

Ale paní Václavíková. Teď to promyslete přísně logicky a co vám vyjde? Moc příznivě by to pro Frau nedopadlo.Pozor na to. Samou radostí, že někoho můžete nazvat pitomcem, neudělejte chybu.♥

Re: :
Autor: J. Kombercová Datum: 2.5.2019 16:08

Šlo o pokus zapálení, že se nedostali přes dveře je jiná otázka.

Co ty stovky poničených kostelů ve Francii? Vyšetřil se každý ten vandalistický čin? Vy jste věřící, nevadí vám to?

Kuš špeku na klice mešity, to je jiná káva.

Re: :
Autor: R. Chodovsky Datum: 2.5.2019 16:01

Prostě se nic neděje. Útočníky na délku paže, v horších případech se semknout.

Kdy už přestanou prodavači strachu kšeftovat, kdy už zavládne klid na skládání uhlí?

Re: :
Autor: I. Břízová Datum: 2.5.2019 16:01

Musíte počkat. A ona se za dvě hodiny vytasí zase s nějakým objevem. Kdyby tu už tolikrát nepředvedla svůj "smysl" pro humor, tak si budu myslet, že si dělá srandu

Re: Lžím,:
Autor: J. Václavíková Datum: 2.5.2019 16:00

Jenom obyčejný pitomec.

Re: :
Autor: J. Václavíková Datum: 2.5.2019 15:59

Jestli umíte číst, přečtěte si text toho článku. Tradičně vypovídá o něčem jiném než titulek. Nešlo o podpálení synagogy, ale poškození zřejmě dveří v ceně cca 20 000. A nešlo o motiv náboženský, takže těžko říct, proč s tímhle operujete v souvislosti s islámem.

Re: Lžím,:
Autor: S. Netzer Datum: 2.5.2019 15:58

A ty jsi jaká svině, Minaříku? Bolševická?

Re: :
Autor: S. Netzer Datum: 2.5.2019 15:57

Zkuste dokázat trochu přesvědčivěji, že soudy "v Německu, Švédsku, Finsku či Rakousku hájí islámské násilí jako projev náboženského přesvědčení proti vlastním lidem", entito Juraxi.

Jeden soud ve Wuppertalu nejsou "soudy v Německu, Švédsku, Finsku či Rakousku" a pokus o zapálení synagogy není "projev náboženského přesvědčení".

Re: :
Autor: P. Han Datum: 2.5.2019 15:49

Tak jste hlupák.