24.4.2019 | Svátek má JiříDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Dvé ponaučení, proč neradno lámati vývoj přes kolenoŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 52, poslední: 20.2. 2019 20:05, přehled diskusí

Lámání přes koleno:
Autor: M. Mikulec Datum: 20.2.2019 8:25

je přesně to, co teď zazivame: humanrightismus , genderismus a regulačne- buzeracni eurosocialismus. Nehledě na to, ze se spousta levicových blbin procedila do Evropy přes Británii.

Re: Lámání přes koleno:
Autor: O. Tůma Datum: 20.2.2019 11:41

Naprosto ne. Všechny levicové blbiny, které dnes zažíváme, vznikly v Německu na Frankfurtském ústavu pro sociální teorii a filosofii - doupěti marxistů, kam se uchylovali revolucionáři vyloučení z normálních VŠ kvůli radikální marxistické propagandě.

Právě profesoři Frankfurtské školy emigrovali do USA a vymysleli tam neomarxismus, kterým pak nakazili studenty amerických univerzit, kteří pak nakazili další, a tak se infekce šířila geometrickou řadou.

V USA jen Leary a Kinsey přiměli myslitele Frankfurtské školy, aby si za jeden z nástrojů marxistické revoluce zvolili i podporu sexuálních deviací, "volné lásky" a drog.

kam to spěje?:
Autor: D. Mentzlová Datum: 20.2.2019 7:27

Doporučuji výborný rozbor italského právníka zde:

https://www.youtube.com/watch?v=g8sLZ9A_aPI

Ukazuje, jak zastánci genderové ideologie vytrvale tlačí na změnu zákonů a celkového klimatu společnosti.

:
Autor: L. Čája Datum: 20.2.2019 2:16

V článku byla v souvislosti s napsaným zmínka o KOREKTNOSTI.

Neodolám a uvádím, dle mého mínění trefnou a zcela relevantní větu z telegrafické komunikace mezi Harry Trumanem a generálem Douglasem MacArthurem den před podepsáním kapitulace japonského císařství a tím i ukončením druhé světové války v září 1945.

Washington, D. C. - 1. září 1945Komu: D. A. MacArthur/ C. H. NimitzOd: H. S. Truman

Věta zní:

Politická korektnost je doktrína, teď nedávno prosazovaná přeludem postiženou, nelogickou menšinou a podporovaná churavými mocnými médii, prosazujícími předpoklad, že lze zvednout kus hovna za ten čistý konec.

S pozdravem ten, co je 'nekorektní'.

afroaafričani:
Autor: P. Baum Datum: 20.2.2019 2:15

"...Kdo by například například viděl, že černoch je černý, je prokletý rasista...", kdo ovšem nerozpozná, že dotyčný je afroameričan, je taky rasista. (Říká se černochům z Afriky "afroaafričani??")

Re: afroaafričani:
Autor: R. Langer Datum: 20.2.2019 6:24

Do budoucna to budou zřejmě Afroobčané... ;-)

Re: afroaafričani:
Autor: J. Pýcha Datum: 20.2.2019 8:41

No to prosté a léta používané "Negr" není žádná nadávka, tak proč toto slovo neužívat (na rozdíl, třeba od "černá huba").

Re: afroaafričani:
Autor: R. Langer Datum: 20.2.2019 11:18

Já myslím, že NEgr je příliš negativistické, do budoucna bych je označoval prostě jen jako GR. ;-)

:
Autor: J. Jurax Datum: 20.2.2019 16:20

Nebo anogr, to by bylo žádoucně pozitivistické.

Autor zaostal...:
Autor: J. Kovaříček Datum: 20.2.2019 1:22

Že dva pánové nemohou doručit děťátko? To je dnes snadné! Když se jakási žena prohlásí za muže, je z ní tedy pán. A tomu pánovi rodidla zůastanou, coby ne! A tak pán může otěhotnět i když žije s jiným pánem. Je to prosté a jednoduché. Složitější je, když se nějaký muž cítí jako žena a prohlásí se za takovou. Potom se ožení s ženou, která se cítí být mužem a prohlásí se za takovou. Takže v takovém moderním manželství roditelem se stane muž a otcem je žena. Kdo bude kojit? To je další krásné téma pro studenty genderismu, přímo na doktorskou práci. A co na to děti? Na ně dnes je kašláno, beztak celý den jen tupě čumí na iPad.

Re: Autor zaostal...:
Autor: M. Mikulec Datum: 20.2.2019 8:20

Ještě před nemnoha lety by takové cvoky zavřeli do polstrovanych pokojů s klikou zvenku. Dnes se nám montují do našich většinových životu.

Re: Autor zaostal...:
Autor: I. Mertl Datum: 20.2.2019 8:50

Jakpak se Vám montují do Vašeho většinového života, pane Mikulče? Snad že Vám chodí gay pride pod okny? Nebo lesbická dcera? Jinak, jestliže Vám to opravdu tak mocně vadí to, co zná příroda i lidská historie od nepaměti, nabízí se Irán, tam se to od Páhlávího odchodu tresce (jako ostatně kdeco jiného).

Když nesmím říci::
Autor: J. Skála Datum: 20.2.2019 9:08

Z holčičky vyroste maminka ... , tak se mi montují. Howgh.

Nějaký Mertl dostal před sedmi lety deset let:
Autor: F. Houžňák Datum: 20.2.2019 11:33

za intenzivně provozovanou pedofilii, tedy souložení s dětmi, z naprosté většiny chlapci. Nepochybně je stejných názorů jako vy, pokud to tedy nejste přímo vy. Ale, jak říkají vždycky pokrokoví jedinci, nesmíte si to brát osobně.

Re: Nějaký Mertl dostal před sedmi lety deset let:
Autor: P. Grigar Datum: 20.2.2019 13:57

.. každý národ má svého Quislinga, proč by nemohl mít i Cohn-Bendita?

Určitě je každý národ má,:
Autor: F. Houžňák Datum: 20.2.2019 14:50

některé více, některé méně, jak to zrovna padne.

Re: Určitě je každý národ má,:
Autor: P. Grigar Datum: 20.2.2019 17:05

.. po dobře mířeném výstřelu padne každý, tedy kromě Chucka Norrise.

Takových nepadačů je nepochybně víc,:
Autor: F. Houžňák Datum: 20.2.2019 17:14

já jim říkám "neprůstřelný Jeník".

Re: Autor zaostal...:
Autor: O. Tůma Datum: 20.2.2019 11:47

Třeba tak, že ve Francii policajti s obušky a lá "Pohotovostní pluk SNB" zmlátil rodiny, které přišly demonstrovat proti "zrovnoprávnění" homo rodin.

Třeba tak, že ve Francii právě vláda navrhla zákon, podle kterého ve škole u zápisu již nebudou "otec a matka", nýbrž "rodič 1 a rodič 2".

Třeba tak, že od USA až po Polsko jsou pokutováni a zavíráni lidé, kteří odmítnou posloužit LGBT menšinám z důvodu výhrady svědomí, podle antidiskriminačního zákona (soudce má povinnost nařídít "hříšníku" s výhradou svědomí povinnost vyhovět LGBT a poskytnout jim službu aniž by je "diskrinminoval na základě sexuálních preferencí", a pokud hříšník neuposlechne, je zavřený za "pohrdání soudem")

Re: Autor zaostal...:
Autor: J. Pokoutný Datum: 20.2.2019 15:30

Opožděné info: přinejmenším ten pekař už je z toho venku na základě soudního rozhodnutí.

:
Autor: J. Jurax Datum: 20.2.2019 16:42

Ouchylek všelikých bylo a je neúrekom, ale teprve dnes se adorují a prohlašuji normálními, ba normálnějšími než normální. Třeba rodinka chlap s chlapem s ve zkumavce počatým robátkem odnošeným a porozeným náhradní matkou. Který z ouředně posvěcených rodičů kojil média neuvedla.

Kupodivu se ještě nevyrojili obránci zoofilie, nezaložili nátlakové neziskovky s požadavkem plného společenského uznání, s vlastními pride pochody a požadavkem uzákonění možnosti napřed registrovaného partnerství a posléze i manželství s objekty své lásky. Ale časem přijde i tohle, chce to jen mravenčí práci - u jiných ouchylek se tohle už povedlo, zoofilové jsou zjevně diskriminováni a jakkoliv diskriminovat je fuj! No a pak máme pedofily ...

Myslíte-li si, že přehráním, pak zvažte, zda by před pouhým půlstoletím bylo představitelné, aby dvě gay celebrity vstoupily do manželství, kněz jim požehnal a státní úředník je ouředně oddal - a to vše v přímém televizním přenosu? Pokrok se nedá zastavit!

Re: :
Autor: P. Grigar Datum: 20.2.2019 17:02

.. no nedejbože, aby se hoši domákli, že kdysi v CCCP rozdojili kozla.