20.5.2019 | Svátek má ZbyšekDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠPANĚLSKO: Příští zastávka - předčasné volbyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 18.2. 2019 17:41, přehled diskusí

Španělsko nám aspoň předvedlo, jak se v pokrokové:
Autor: F. Houžňák Datum: 18.2.2019 11:25

EU pořádají politické monstrprocesy za zločin nenásilného uspořádání referenda, ve kterých mají padat rozsudky 25 let natvrdo. Jako za bolševika.

Kdyby EU:
Autor: J. Schwarz Datum: 18.2.2019 9:00

dodržela původně dohodnutý zákaz pomoci krachujícím státům, problém by nebyl. Nikdo by totiž předluženým zemím nepůjčil. Konečně, jakou kvalifikaci asi mají ti "vysokoškoláci" ve Španělsku či Řecku, že se nemohou uplatnit v Německu které údajně zoufale potřebuje kvalifikované pracovní síly, tak zoufale, že je hledá až v Arábii a černé Africe a pak se získaný materiál snaží překvalifikovat z pohaněčů mezků na operátory CNC strojů, inženýry či lékaře.

Re: Kdyby EU:
Autor: P. Götze Datum: 18.2.2019 11:51

Tohler neni uplne o EU, ale ECB. Ten zakaz ma ECB ve stanovach, ne EU. Ono to navic neni tak cernobile, eurozona je postavena na tom, ze prijhde druha cast a sice fiskalni transfery a spolecny dluhopis. Coz se nikdy nestalo a mozna ani nestane. EURo je politicky projekt, nikoliv ekonomicky, o tom to cele je. Neni moznu na to pak uplatmnovat ekonomicke limity, politicky projekt zadne ekonomicke limity neresi.

Jako politický projekt to "není zasazeno do reálného rámce.":
Autor: V. Petr Datum: 18.2.2019 12:52

Je tu jasný odpor proti finančním transferům. Mimochodem, takto odpálil premiér Sobotka! Merkelovou, když s souvislosti s migranty blábolila o "solidaritě." Vpálil jí "nutnost vyrovnání obrovských platových rozdílů mezi starými a novými zeměmi EU..."

Re: Jako politický projekt to "není zasazeno do reálného rámce.":
Autor: M. Prokop Datum: 18.2.2019 17:41

To jí tedy "vpálil" pěknou blbost, protože to není v moci vlád - ty to mohou jen kurwit, zařídit ne.

A taková prijemna:
Autor: M. Mikulec Datum: 18.2.2019 7:00

a pohodova země to byla před eurem.

Re: A taková prijemna:
Autor: V. Kain Datum: 18.2.2019 14:06

Tak mě napadlo když vidím tu policejní brutalitu proč se demonstranti rovněž nevyzbrojí např.dvoupalcovými holemi a nedají těm brutálním policistům ochutnat jaké to je dostat pořádně do palice.Ty hole proto protože oni mají chrániče a ty jejich vepřové hlavy mají kryty přilbou.Jít proti těm psychopatům s holýma rukama je pitomost.Když nakládačka tak oboustraná.