20.5.2019 | Svátek má ZbyšekDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Kdy začnou feministky řešit skutečné problémy žen?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 37, poslední: 20.1. 2019 19:23, přehled diskusí

Pološero - poloslepo:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 20.1.2019 19:23

Nevím jaký pan poslanec viděl dokument. Já viděla příběh 4 žen, kdy tři se staly prostitutkami z vlastní vůle. Pouze o jedné by se dalo říct, že se stala prostitutkou z donucení a v jejím případě naprosto selhal stát. resp. úředníci. Což je spíš práce pro p. Zdechovského a ne pro feministky. Chce-li pan. Z. úkolovat feministky, měl by jim podarit, kde by mohly realizovat svoje sny a narovnávat vztahy mezi muži a ženami. Měly by se jako Svědci Jehovovi pohybovat po Praze a Brně a nutit brožurky o rovnoprávnosti muslimským ženám v hidžábech. Na Žižkově jich začíná být vidět dost.

A žena bezdomovec? To je vrchol rovnoprávnosti. Nevím proč do toho tahat feminismus.

Nejzábavnější na feministkách je jejich kladfný vztah :
Autor: L. Kubeš Datum: 20.1.2019 12:58

k muslimům a jejich ideologii. Viz třeba společné protestní pochody proti Trumpovi, jak bylo vidět na četných videích. Poslal bych je na převýchovu do Saudské Arábie =))

V a j í č k o:
Autor: M. Jandáková Datum: 20.1.2019 0:10

https://1url.cz/LMEB9

Krutě nesnáším aktivistické feministky.:
Autor: J. Kanioková Datum: 19.1.2019 22:33

Docela by mě zajímalo, jak k tomu přišly, protože já k tomu měla jako puberťačka taky blízko. Protože táta pil jak v úkole a snad každou noc bylo u nás tóčo. Jeho jsem nenáviděla a mamkou jsem pohrdala s pocitem, že toto si já nikdy nenechám líbit. Naštěstí jsem na to pak jaksi pozapomněla.

:
Autor: J. Jurax Datum: 19.1.2019 21:21

Kdy začnou feministky řešit skutečné problémy žen?

Inu, nikdy. Zpronevěřily by se své feministické víře svaté.

Kandidujete opět?:
Autor: Š. Hašek Datum: 19.1.2019 20:09

Nezdržujte.

Pane poslanče,:
Autor: Š. Hašek Datum: 19.1.2019 19:09

jsem jen občan ČR. Zvládnu pohyb v terénu bez obrazovčičky.

Jen mně z Vašich výšin osvětlete, co je "skutečným" problémem žen. Nejlépe do toho zahrňte pár miliard žen, na Zemi. Budovatelé mají rádi vysoká čísla. Zajímá mě i moderní ženomuža. ................ Zajeďte mezi ženy, k nám na chalupu, ... raději ne, neboť tam jsou ženský!!!!

Fascinuje mě, že tam v brusele nezahálíte. Feministky, skutečné problémy hospodyň od Rumunska (malinko zaostalé), přes mikrovlnky v Lipsku (standart) až po Portugalsko (rustikální). Teď jste se dal i na problém volné živnosti (koncesované??), ty služby pro muže, co mají doma tu moderní eumanželku ....... . Já myslel, že eu manželka pomáhá v Africe???

Poraďte, Vy všemu rozumíte.

.:
Autor: M. Jandáková Datum: 19.1.2019 14:11

Fakt, že s výjimkou Prahy, tvoří většinu prostitutek osamělé matky, napovídá, že vysokému % pánů na opuštěných matkách, resp. na dětech opuštěných matek, nezáleží. Že produkce "prostitutek ze svobodných matek" je zakódována přímo v jádru naší svobodné "kultury".

.

Islámská kultura, de facto starozákonní kultura, matky na holičkách neprodukujue. Kvůli nové ženě muž nepotřebuje opustit ženu stávající. V případě rozvodu zůstává dítě otci (a jeho další ženě, kterou otec zabezpečuje). O ovdovělou matku postará se bratr zemřelého (dtto). Islámská kultura tedy ne(o)pouští významnou část vlastních potomků do odpadu.

.

.

Re: .:
Autor: M. Jandáková Datum: 19.1.2019 15:06

Feminismus, jako cesta osvobozování se od patriarchálního řádu, je tedy samotným zdrojem této situace, situace bezútěšné vlastně jen dočasně, neb každý začátek má i svůj pomyslný konec a ten je nablízku, v podobě "nového řádu", v němž je rodina patriarchální nahrazována rodinou univerzální, což je přesně to, co nám na obzoru vykynulo a odtud nám již kyne.-)

Obávám se, že feminismus vede k homosexuální rodině:
Autor: V. Petr Datum: 19.1.2019 17:02

BEZ DĚTÍ...

:
Autor: J. Jurax Datum: 19.1.2019 21:13

Teď nevím, jestli je to třeskutá ironie nebo jestli to myslíte vážně ... ;-)

Re: :
Autor: M. Jandáková Datum: 20.1.2019 0:12

Vážně to tak vidím:-)

Co Vy?

V islámské kultuře by svobodnou matku ukamenovali...:
Autor: V. Petr Datum: 19.1.2019 17:00

Re: .:
Autor: J. Ráž Datum: 19.1.2019 17:58

Takže už se těším, až bude státní náboženství islám i v Evropě. Žena se nebude muset starat, aby uživila děti, protože ty patří podle zákona Sharia muži, ženy budou spořádaně chodit pět kroků za mužem a pěkně zahalené, aby chlípné muže neprovokovaly, kampaně feministek a akce jako je Metoo budou historickou minulostí, při nevěře budou ženy automaticky ukamenované, takže nebudou žádné problémy s rozvodem. No a pro muže nastane ráj!

ACH JO!

Re: .:
Autor: M. Jandáková Datum: 19.1.2019 18:30

:-)

Myslím, že v ráji už byli.-)

Nový společenský řád už s pouhými dvěma pohlavními identitami prostě nepočítá a samo dítě přestává být svěřencem rodiny a začíná být svěřencem společnosti.

Re: .:
Autor: J. Brunner Datum: 19.1.2019 23:55

Doufám že nemáte děti.

Re: .:
Autor: M. Jandáková Datum: 20.1.2019 0:11

Doufáte marně:-)

Re: .:
Autor: J. Tachovsky Datum: 20.1.2019 16:11

Vase nazory jsou silene a zvracene. Deti brali rodicum bolsevici, nacisti a porad to delaji Norove.

Pane Zdechovský,:
Autor: J. Krásenský Datum: 19.1.2019 13:19

často s Vámi souhlasím. Počet Vašich článků na NP roste, což je dobře. Roste i počet článků Vašeho bratra lidovce Svobody - a to je také dobře. Alespoň si lidé udělají obrázek o směrování vaší strany. Kvůli Vám a Vám podobným bych lidovce volil, europoslanec Svoboda mne odrazuje. Vypadá jak partajník před listopadem, mluví a píše stejně, stačí jen pojem "socializmus" nahradit slovy "evropská unie". Až se vyhraníte, a to doufám bude brzy a Vaše současné názory převládnou, můžete počítat s mým hlasem. Teď ne.

Odjinud - :
Autor: J. Kanioková Datum: 19.1.2019 17:21

Tomáš Zdechovský se nebývale příkře vyjádřil na adresu svých kolegů z evropského parlamentu. Podle něj mnozí trpí jakýmsi dojmem nadřazenosti a "něco jako zajet na besedu do vesnické hospody je zcela ‚pod jejich úroveň‘." Mrzí ho, že je pak s takovými europoslanci házen do jednoho pytle. Zdechovský má na kritiku nárok, podle statistických údajů je 6. nejaktivnějším europoslancem ze všech 751.

Re: Odjinud - :
Autor: Š. Hašek Datum: 19.1.2019 21:12

Uznávám, že jsem vůči panu poslanci poněkud zaujat.

Projdu si jeho hlasování, srovnám. Ani neznám kandidátní listiny dalších stran. Je to relativní. Pan Zdechovský proti typizovanému Pirátovi bude zřejmě "pravičácký, extremistický, nacionální, ........ populista těch chudáků z Východu. Zkráceno.

Re: Odjinud - :
Autor: J. Krásenský Datum: 20.1.2019 17:14

Dostanu-li příležitost volit pana Zdechovského bez Svobody & comp. má můj hlas.

Zde vůbec nejde o nějaká práva, ale o moc a peníze:
Autor: Jiří_K Datum: 19.1.2019 12:31

http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-genderpionyrka-pise-dopis-d3a-/p_zahranici.aspx?c=A190112_000417_p_zahranici_wag

13 - 15 tisíc profesionálek.:
Autor: J. Lepka Datum: 19.1.2019 11:48

Ale nikdo nespočítá ty desetitisíce, co doslova zneužily svá pohlaví pro kariéru, funkce či výnosná manželství. Jak by také mohl, jsem přesvědčen, že právě z nich se rekrutuje dost feministek, plus ty šeredy, které by také rády podržely, kdyby bylo komu. Ano, jsem cynik, ale jde o nejstarší řemeslo světa, ať už má podobu jakoukoliv. Ostatně i známý zoolog Evžen Kůs kdysi prohlásil, že i opice jde za banán.

No jo feministky:
Autor: J. Ráž Datum: 19.1.2019 10:08

Pro dnešní feministky je daleko důležitější se starat o ženy, které chtějí být jako ony i když mají penis, jestli jsou ve školách záchody pro třetí pohlaví a kolik je žen ředitelkami, či ministryněmi,než se starat o ženy které považují za svoje hlavní životní poslání dobře vychovat děti, postarat se o pohodu v rodině, jestli je v blízkosti dobrá školka a odborný dětský lékař. Těm jsou pitomosti vymýšlené bláznivými sufražetkami ukradené. Na štěstí je takových žen, které dělají svět normální, stále ještě většina.

Souhlas!:
Autor: V. Petr Datum: 19.1.2019 13:21

Ono :
Autor: P. Lenc Datum: 19.1.2019 10:05

se tomuto "řemeslu" asi pro nic za nic neříká nejstarší řemeslo na světě.Jeden by až ukápl slzu, ale dva roky hledají firmy kdejakou ruku, ale to těmto "ubohým" ženám nic neříká.Ono se tam totiž musí pracovat.Včera jsem v ČT viděl jednu bývalou bezdomovkyni, která chudák, ač vystudovaná zootechnička musela žít čtyři roky na ulici a až dostala "sociální byt" tak se poohlédne po nějaké práci.No nepolitujte ji.Co se tak pane Zdechovský poohlédnout třeba jinde? Třeba u sousedů, kde je oproti nám přece tak "dobře", ale ty ku...pardon, nešťastné ženy tam jsou také a ne málo.Doporučuji Vídeň, je to za rohem.

Re: Ono :
Autor: J. Ráž Datum: 19.1.2019 10:15

Taky jsem viděl v TV srdceryvnou scénku, když si jedna Slovenka s pláčem stěžovala, jak se nechala nalákat na tanec u tyče v Praze a teď chudák nešťastná musí dělat ku*vu. A tak jsem si povzdechl: "Bože do čeho jsi to rozum dal!"

Re: Ono :
Autor: L. Vrána Datum: 19.1.2019 10:28

Je to s prostitucí problematické, ale jsou horší věci. Počítejte s tím, že cca 5-8% populace je nějak hendikepováno : pohybově, smyslově, mentálně. Pozabíjet je samozřejmě nemůžeme, ani vyřadit z chovu, ani strčit do koncentráku. Tak co s nimi? Stejně tak asi 30% populace je mentálně pod průměrem IQ - medikaci na inteligenci a proti blbosti stávající medicína nezná. Ženský si stěžují, že mužská empatie je tak o 30 bodů nižší v porovnání se ženskou emoční inteligencí. Dvě procenta psychotiků v populaci a navíc nežerou prášky a pak občas někoho zavraždí. Kolik, je deprivantů z raného dětství - stačí výchova nejistou matkou. Homosexuálové, pedofilové, lesbičky, asexuální sadistky. Já se divím, že ještě fungujeme.

Re: Ono :
Autor: P. Lenc Datum: 19.1.2019 10:37

Jo pane Vráno, občas se také divím...