25.6.2019 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRŮZKUMY: Překvapení?Řazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 50, poslední: 7.12. 2018 20:56, přehled diskusí

To je dobře,:
Autor: A. Alda Datum: 6.12.2018 11:41

že nečtete dál. Třeba byste se mohl poučit - a to by se mi nelíbilo.

Výborně!:
Autor: A. Alda Datum: 6.12.2018 11:40

být zticha ?:
Autor: M. Kolář 067 Datum: 6.12.2018 12:55

Pane autore, to je sice hezké, až úsměvné. Ale nakonec nejlepší bude pro všechny držet se starých dobrých zásad, a to říkat nahlas svůj názor a pojmenovávat věci pravými jmény.. Za situace, kdy naší republiku začíná ovládat estébácká mafie a prezident otevřeně kolaboruje s Ruskem máme mlčet, abychom nedráždili nekteré naše spoluobčany ? To bychom dopadli jako naši předkové po r. 48 ..

Re: být zticha ?:
Autor: R. Langer Datum: 6.12.2018 13:40

Hm, kupodivu, já to tak nevidím.

Re: být zticha ?:
Autor: I. Novák 763 Datum: 6.12.2018 13:50

Pán se asi moc kouká na ČT.

Re: být zticha ?:
Autor: Jiří_K Datum: 6.12.2018 17:15

Že vy jste včera četl z novin, že drahou vlast vovinuly nějaké mraky.?

Nechutnost "antibabišovské" kampaně je tak silná,:
Autor: L. Kubeš Datum: 6.12.2018 13:27

že by ho dnes volili i lidé, kteří by o tom dříve nikdy neuvažovali. Ale závist je tak sladká, že, vy obránci mravnosti?

Re: Nechutnost "antibabišovské" kampaně je tak silná,:
Autor: J. Farda Datum: 6.12.2018 14:39

Mravnost nadevše! https://www.youtube.com/watch?v=I4v3Dnoi1zE

Mravný Kalousek nikdy:
Autor: F. Houžňák Datum: 6.12.2018 16:21

nezklame.

Tři v jednom:
Autor: F. Navr8til Datum: 6.12.2018 13:37

Kraválisté jdoucí ve stopách Stalinova prokurátora Vyšiňského, pro které je antibabiš smyslem života, to mají jednoduché. Pro ně existují tři možné alternativy: 1. Babiš byl obviněn, a nikdo není obviněn bezdůvodně, proto je šmejd a měl by odejít z politiky. 2. Babiš byl odsouzen, proto je šmejd a měl by odejít z politiky. 3. Babiš byl osvobozen, to je důkaz, že zkorumpoval policii a soudy, proto je šmejd a měl by odejít z politiky.

Re: Tři v jednom:
Autor: Š. Hašek Datum: 6.12.2018 13:41

Přesné.

A je to venku ::
Autor: J. Lepka Datum: 6.12.2018 15:58

zahraničními agenturami řízené kampaně.

Jen houšť a větší kapky.

Podtrženo, sečteno:
Autor: I. Emr Datum: 6.12.2018 16:06

Děkuji všem diskutujícím za příspěvky, ať pozitivní, či negativní. Byl to dialog až na drobnosti kultivovaný a slušný, což je dnes překvapivé a příjemné. Závěrečná část mého příspěvku o negativní propagaci je samozřejmě ironická, omlouvám se, pokud to někdo vzal vážně - příště přiložím upozornění. Nikomu nechci brát právo na názor a demonstrace (sám jsem jich několik spoluorganizoval), jen by neměly omezovat práva oponentů. Máte-li nutkavý dojem, že je třeba změna, řešení je prosté, milý Watsone: Vyhrajte volby, klidně vyvolejte i předčasné. Víc toho demokracie neumožňuje. Není to nic moc, já vím, ale zatím nic lepšího nemáme a tak zaplaťbůh alespoň za to. Dobrou noc. Ivan Emr

Nepřikládejte nic, kdo pochopit nechce, nepochopí,:
Autor: F. Houžňák Datum: 6.12.2018 16:20

i kdybyste ho volem tahal. My vám taky děkujeme za stručný a výstižný popis jednoho z aspektů babišovské problematiky.

Asi tak, nějak...:
Autor: J. David Datum: 6.12.2018 17:51

Když mi kamnář od konkurence bude hanět spokojenost s kamny (vesnický typ s pláty, krůvkem a dvěma troubami) instalovanými jiným kamnářem "ex offo", aniž jsem o něm věděl, pouze jsem se o něm doslechl, že kamna staví, angažoval jsem ho, k stavbe kamen mých. Vynikající práce, buchty nepřipálené, koblihy nescvrklé, možné i schopností kuchařky, či topičem, úspěch a reference sousedům...

Ale vono to s tím kamnářem není jen tak, začali tlachat zlí jazykové, jak to opravdu s těmi jeho kamny je? Je spojen zajisté s čertem, jinak to nebude...I chytili se toho zkomírající kamnáři, kteří šidili v dobách minulých, na hlíně kamnářské své klienty, kde oxid hlinitý a oxid křemičitý zaměňovali v cihelnách za lupek jílovou hmotou, za atak, na onoho známého a úspěšného kamnáře, ve smyslu malichernosti jeho megakmen, kdy ani proutí nevzplane. Zhrzení kamnáři ve svém egu, holt spustili kravál v holportu, v blahé irelevantní naivitě, že se stavvby bídných kamen, nevalné své kvality, zmocní. Resumé, kamnáře jsem nevolil, kamnáře jsem použil ke spokojenosti tepla domova a šporhéltu. Po revoltě marginálních kamnářů, ve smyslu invektiv na kamnáře znamenitého, budu jeho i volit, neb "negace negace" je v Booleově výrokové logice +. Proč rostou Babišovi preference? Nu, není blbem, jako ti genderoví humanitníci, absolventi pochybných oborů fakult, typu Jakuba Jandy? Buzeranta ve vládní stolici?

Ač jsem Babiše zatím nevolil, volil jsem SPD (to lyrické expozé Tomia v DemoBlocku mi vzalo chuť, katanu nechal v pochvě, jak japonsky se culil na Fialu v demobloku. Budu zase volit Babiše, kluk jeden ušatá, zase krapánek bublá navrchu v eintopfu debilů TOP09, STAN, KDU, etc. Smažky Piráti, to je takový peprný stav, intermezzo květinových duší analogie, kdy posdstata ležela na LSD (diamid kyseliny lysergové). Mýlím se? Nejsem buran ani z vesnice, ani nevzdělanec, Volím ale Babiše, je to syndrom, nebo racionalita?

Re: Asi tak, nějak...:
Autor: A. Blok Datum: 6.12.2018 18:28

Ano, Babiše volit do parlamentu ("jen hlídat, aby nás neprodal", cit. Jakl). Okamurovi to zaváhaní odpouštím, do EU-parlamentu budu volit SPD nebo Svobodné

Re: Asi tak, nějak...:
Autor: V. Kain Datum: 6.12.2018 20:42

Preference Babiše stojí na rozdávání a na ničem jiném.Navýšení minimální mzdy,pro vybrané děti obědy gratis,navýšení o dost mateřské,navýšení platů ve státní sféře,navýšení důchodů,75% slevy na jízdy vlakem pro určitou část obyvatel.Zapoměl jsem na něco?Otázka zní a co když na to nebude? Ale bude,to neznáte Babiše.Jeho Agrofert dluží obrovské peníze.Jeho podnikání je založeno na dluzích a dotacích.On se dluhů nebojí a asi mu je jedno kdo je jednou zaplatí.Pokud peníze dojdou,tak si myslím,že právě on se nebude rozpakovat zadlužit republiku.Bude se bilancovat po jeho odchodu a to potom jeho voliči zůstanou s ústy dokořán jak je tento slovenský spekulant utáhl na vařené nudli.

Re: Asi tak, nějak...:
Autor: Š. Hašek Datum: 6.12.2018 21:04

Nesouhlas.

Voličů, které zajímají "bezplatné obědy" jsou tak tři procenta. Utěšujete sám sebe úplně stejně jako se utěšují Fiala a Gazdík. Je to jinak.

:
Autor: J. Jurax Datum: 6.12.2018 22:56

Jistě, ale když se někdo stará, aby se zaplatily obědy chudým dětem, to musí být hodný člověk, i když to nedává že svého. Takového třeba volit! Je to lidumil!

Když se ovšem někdo stará především o to,:
Autor: F. Houžňák Datum: 7.12.2018 20:56

aby z cizího zaplatil sladký život muslimáckým nemakačenkům a grázlům, které k nám doveze, a na domácí "chudé děti" kašle, tak to už radši toho "hodného člověka". Nemluvě o tom, že "chudé děti" nás přijdou tak na desetitisícinu toho, co ti připrchlíci.