20.6.2019 | Svátek má KvětaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: K odmítnutí paktu o migraciŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 46, poslední: 23.11. 2018 5:07, přehled diskusí

Primární určení:
Autor: J. Novak Datum: 23.11.2018 5:07

Každá země, stát, dům, byt... , je primárně určený pro původní obyvatele, co jej založili, postavili, vybudovali, zařídili... . Kdo si vlastně osobuje právo přikazovat primárním obyvatelům, zakladatelům atd. právo diktovat, že se musí postarat o každého, kdo k jejich dveřím přijde a ničim k tomu, co bylo vybudováno, nepřispěl, s nataženou rukou, takovou měrou, jako by to byl on sám včetně toho, že se nakonec nechá ze svého bytu, místa apod. sám běžencem?

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: V. Kříž 191 Datum: 22.11.2018 23:26

on ten Babiš nedělá nic jiného, než jeho předchůdci a následovníci. Problém není v tom, že není v base, ale v tom, že se s takovým člověkem někdo baví a dokonce mu hodí hlas. Ti lidé si snad ani nemohou sebe vážit, copak si někdo z nich myslí, že si vydělal desítky miliard poctivou prací?

Re: Tady jsem na nás skutečně pyšný. Tedy kromě mnoha:
Autor: P. Moravčík Datum: 22.11.2018 22:55

No zbohom, to ste tomu dal! Tak je to jasné!!!

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: E. Hávová Datum: 22.11.2018 22:53

Plný souhlas. Vymývají mozky malým dětem a vůbec se za to nestydí. A lidé stále jen mlčí. Naší zkazou bude naše lenost. Kecáme jen z obýváku u počítače. Možná nám to patří. Vymizíme ze světa.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: P. Moravčík Datum: 22.11.2018 22:51

Nedávno som sa vrátil zo Senegalu. Zápach, špina, bordel, vybývané celé štvrte. Kedysi krásne mesto St. Louis je stále pekné, ale len z diaľky. Prídete trochu bližšie a stisne vám srdce ako dokázali zanedbať a zničiť budovy v typicky francúzskom stredomorskom štýle. Vidíte ženy zabalené v tej horúčave od hlavy po päty, niečo kutia, pripravujú jedlo, predávajú potraviny, hrabú sa v hriadkach zeleniny. Muži ležia, sedia, debatujú alebo driemu. Chudoba na každom kroku, ale takmer každý má mobil a každých päťsto metrov narazíte na stánok Orange, kde vám dobijú kredit. Domorodý sprievodca vás s prísľubom možnosti fotografovania mimo programu odvlečie do nejakej dedinky, ale ešte predtým vám vysvetlí, že vy ste bohatí a ako takí by ste sa mohli o časť svojich peňazí podeliť a každý by mal niečo kúpiť, lebo oni sú hrdí a peniaze by ich urazili (to ma fakt rozosmialo), ale kilo, či dva ryže je málo, desať je to minimum čo prijmú, a ďalší by mali kúpiť niečo iné, napríklad krekry a ďalšie životne dôležité zložky potravy. A hneď na to vás vlečie ku známemu obchodníkovi. Ak ste mäkkí podľahnete, ak nie, nebude vás mať rád, čo málokto prežije. Si biely plať a nepýtaj sa! Kúzelné bolo, že ani tí, čo nakúpili zásoby na týždeň nakoniec fotografovať nemohli, leby vraj tým babám vezmete dušu :-))). S tým prispôsobovaním sa našim štandardom sa nedá spoliehať na rasovú alebo štátnu príslušnosť. Ako nápoveda - takmer 95% obyvateľov tvoria moslimovia (aj keď je pravda, že sprievodca sa hlásil ku kresťanstvu :-). Môžem len skonštatovať, že akonáhle černoch vyznáva islam, je veľmi odvážne predpokladať, že sa integruje.

Izrael nemusí svůj přirozený postoj vůbec zdůvodňovat! :
Autor: V. Klepetko Datum: 22.11.2018 21:56

Omlouvat se a vysvětlovat svůj postoj veřejnosti by měli spíše budoucí signatáři toho paskvilu...

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 21:21

Tak jak je ano, ovšem u vědomí toho, že je to věta značně hypotetická. Jsou i jiné možnosti.

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 21:19

Dluhoslav je pryč. Současný problém je Bureš.

Re: Tady jsem na nás skutečně pyšný. Tedy kromě mnoha:
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 21:18

Jo. Je to Scylla a Charybda. Nechat utéci vinného ne nebo riskovat odsouzení nevinného.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 21:08

Mezirasové sňatky zdaleka nejsou většinové. Horší problém je vymírání té které rasy, protože její lidé mají málo nebo žádné děti.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 20:49

Jojo, tak kdyby někdo tuhle pohádku vykládal mým potomkům, když ještě byli malí, nakopu ho do řiti! A fest!

Re: Proč by měl někdo zdůvodňovat:
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 20:47

No jo, ale co když ti občané mají nesprávné, xenofobní, rasistické, ba náckovské zájmy a nechtějí se nechat zaplavit kulturně nekompatibilní, v hospodářství obtížně využitelnou až nevyužitelnou masou převážně muslimskou, jež integraci, natož asimilaci z důvodu islámu programově odmítá? A která jim zůstane na krku jako břemeno a nepřátelská pátá kolona, jak nasvědčují zkušenosti ze zemí tzv. Západu, jež dopustily zamuslimení svého území.

Takové morálně nevyspělé státy, jež si chtějí zachovat svou kulturu a nechtějí živit masy připrchlíků na úkor svých občanů budou kaceřovány a budou přesvědčovány, aby svým nesprávně myslícím občanům vnutily ty správné, NAŠE názory.

Kuriózní je už jen to, že takové státy mají potřebu tento svůj aspoň z mého pohledu naprosto samozřejmý postoj zdůvodňovat.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: J. Kombercová Datum: 22.11.2018 20:47

Bílá Sněhurka je nemocné děvčátko s bílou pletí, kterou snadno sluníčko spálí. Proto potřebuje tmavého prince, aby jejich děti tyto problémy už nikdy neměly.

To je podstata jedné pohádky pro malé dětičky, aby už netrpěly stereotypy jejich předků.

Re: Ani to se nemusí.:
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 20:36

No a co v tomto punktu čekáte od čtvrté říše EU s šéfkomisařem Junckerem, jemuž fakticky vládne Německo v čele s reichskanzlerin Wir schaffen das ...

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: J. Lepka Datum: 22.11.2018 20:35

S Andrešem to jde z kopce, jinak by se tu nevyrojilo tolik nových, neznámých a obhajujících nicků. Asi by stálo za pokus zjistit, kolik jich patří ANOfertu.

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 20:31

Nicméně s první větou příspěvku pí Hávové nelze než souhlasit.

Re: Tady jsem na nás skutečně pyšný. Tedy kromě mnoha:
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 19:25

Ano.

Ovšem v civilizovaných krajích bývá zvykem sprostému podezřelému zločin dokázat nade vší rozumnou pochybnost. A to je někdy obtížné, ať už kvůli důkazní nouzi nebo šikovným advokátům, jakož i kvůli komplikovanosti a ohebnosti práva. Semtam se i ukáže, že zločinný sprostý podezřelý je nevinný.

Re: Po jejich ovoci poznáte je.:
Autor: J. Jurax Datum: 22.11.2018 19:17

No, blb je schopen mluvit o dobrovolnosti i v tomto případě. Neboť je blb; nezáleží na tom, zda od přírody nebo z přesvědčení či za úplatu.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: V. Církva Datum: 22.11.2018 19:11

Pravdu máte částečně oba. Můj nejlepší kamarád byl Bulhar a mám i přátele či známé Muslimy. Přesto jsem jednoznačně proti Islámu v Evropě. A můžu mít radši černochy či Vietnamce víc než Čechy, pokud si s nimi rozumím. Vietnamec či černoch který se u nás přizpůsobl a má přátele je český Vietnamec či pokud chce Čech.

Ale co se týká světlovlasých, modrookých lidí. Z důvodu recesivních genů prapotomci budou tmaví. To že se udrželi v Evropě je dle odborníků především proto, že byly takové ženy či muži sexuálně přitažliví a neproběhla masová imigrace mezi ně. Při masové migraci se tak takoví lidé udržet nemohou.

Je otázka zda mixovat nebo ne, ale podstatná je mezi lidmi kulturní a náboženská shoda. To je asi podstatnější než udržení rasových typů. Mixování z Muslimy a přecházení na jejich víru je jednoznačný průšvih.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: E. Hávová Datum: 22.11.2018 18:29

Různorodost nejspíš zmizí. Černá téměr vždycky přebíjí světlou. Pokud se narodí černému jednou bílé dítě, tak pak v následujícím období to budou dlouho opět jen černí. To nemá s vašim porozuměním s černochem nic společného.

Re: "Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: E. Hávová Datum: 22.11.2018 18:25

Buďte rád, že vy jste právě ten nejpřemýšlivější. Samozřejmě, že Sobotka byl ten nejlepší srab. O tom nebudu nikoho přesvědčovat. :)

Re: :
Autor: K. Janyška Datum: 22.11.2018 17:57

Kromě jiného a horšího. Vypadá to, že i vražd... Dzp.

"Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, ...":
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 17:40

To vám vřele doporučuji. Z výše uvedeného se nezdá, že byste přemýšlení nějak holdovala.

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 17:37

Bureš toho má "na triku" mnohem více a horšího, než tuhle prkotinu. Třeba ničení konkurence silou státních úřadů.

Re: Izraelci mají pravdu!:
Autor: M. Prokop Datum: 22.11.2018 17:36

Různorodost vzhledu nezmizí, ta se naopak rozšíří.

Problém obecně není ani v rasách, ani ve vzhledu, ale v (ne)komptatibitě zvyklostí.

Se svým kamarádem Quangem si příkladně rozumím lépe než s jakýmkoliv českým komunistou.

Re: Tady jsem na nás skutečně pyšný. Tedy kromě mnoha:
Autor: E. Hávová Datum: 22.11.2018 16:51

Vážený pane, buďte rád, že tam sedí Babiš, protože pokud by tam seděl Sobotka, Dienstsbier nabo Kalousek, tak by ten nesmysl už dávno podepsali a Frau Ádolf by šli ještě poděkovat za to, že nás tak hezky obohacuje. To, co je opravdu hnus je, že na Babiše neustále vytahují nějakou špínu, ale sami mají před svým prahem nastláno /viz. Topolánek, Paroubek atd.) Z toho se jednomu navaluje. Pokud Babiš ustojí tohle, tak vytáhnou něco dalšího. Důvod je jediný a sice aby se náhodou nezačal někdo hrabat v jejich špíně. Chápu, že vás nepřesvědčím a ani to není mým zájmem. Jen by možná bylo dobré trochu zapřemýšlet, proč je vlastně tolik nevole na jednoho člověka. Babiš není nic jiného, než ostatní politická verbež.

:
Autor: Perryman Datum: 22.11.2018 16:44

Kdyby mel AB malou az stredni firmu, tak to zlocin neni. Ze ma podnik velky tak to zlocin bude. Podcenil to, ale zlocin je pro mne prilis silna formulace.

Izraelci mají pravdu!:
Autor: E. Hávová Datum: 22.11.2018 16:44

Oni chtějí zůstat národem židů a ne směsicí pak. To jen naši sluníčkáři nevědí, kam patří a vlezou do postele s každou chamradí. Stále prosazují různorodost, ale kde bude, když jsme jediní, kdo může mít světlé vlasy i oči. To všechno zmizí a to je jen jeden aspekt míchání tzv. ras. To není o tom, že bych prosazovala nějaký rasizmus. To je o tom, že každá tzv. rasa má svoje znaky a když se to smíchá, tak různorodost zmizí. Také nejspíš budeme všichni se stejně nízkým IQ.

Re: Ani to se nemusí.:
Autor: J. Sinnreich Datum: 22.11.2018 15:13

Cesti policiste (dobrovolnici)v Makedonii chrani hranice neclenskeho statu, pred migranty, kteri tam pronikaji z Recka na ceste do zap. Evropy. To jsou paradoxy!

Re: Po jejich ovoci poznáte je.:
Autor: A. Javůrek Datum: 22.11.2018 11:46

bohuzel