21.5.2019 | Svátek má MonikaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Každému, jak se cítí. Muž ženou...Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 76, poslední: 23.11. 2018 1:24, přehled diskusí

Re: Skvěle napsáno:
Autor: R. Gramblička Datum: 21.11.2018 6:20

přidávám se

Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: V. Braun Datum: 21.11.2018 0:15

Doporučil bych paní Kovářové nejprve se trochu dovzdělat, aby se jako bývalá paní ministryně takto dále neztrapňovala. Lidé totiž jsou tím, čím jsou, a k tomu patří i to jak se cítí, neboť to jak se cítí má dle odborníků z dané oblasti zejména biologický základ. Škoda že se paní JUDr. Kovářová nenamáhala si nic zjistit, nebo že by to věděla a jen se vezla na populistické vlně? Těžko říci, co je horší.

Pokud se přece jen paní doktorka práv rozhodne něco přečíst o genderu dávám ji zde užitečný odkaz

https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2010/03/09.pdf

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: P. Boublíková Datum: 21.11.2018 1:44

V článku se píše o PORUŠE sexuální identity, o její TERAPII, takže pokud se někdo něčím cítí v rozporu s objektivní skutečností (genetická a fenotypická determinace pohlaví), jde o patologii.

Lidé skutečně jsou tím, čím jsou, i se svými nemocemi - ale co s tím má legislativa dělat? Kromě rovnosti všech, zdravých i nemocných, před zákonem?

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: M. Krátký Datum: 21.11.2018 3:56

původně - už po přečtení autorovy první věty jsem se chystal vybuchnout a rázně odmítnout jeho blbé kecy - potom jsem se trochu "uklidnil" a dočetl celý jeho příspěvek a dokonce i jeho odkaz - https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2010/03/09.pdf - a ten jsem si tedy prostudoval a konstatuji : jestli tady někdo něco nepochopil tak to určitě není paní JUDr.Daniela Kovářová ale naopak její nevzdělaný kritik Vladimír Braun - tečka CZ

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: R. Gramblička Datum: 21.11.2018 6:32

od rádoby vzdělaného pana Brauna, příznivce kdejaké progresivní ptákoviny jsem ani nic jiného nečekal.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: E. Kovářová Datum: 21.11.2018 10:14

Přesně tak, pane Krátký, taky jsem prošla celý postup, jako Vy a došla k závěru, že pan Braun je holt "takový, jaký je".

Tedy že původní článek nepochopil a míchá hrušky s jabkama.

A má navíc tu drzost radit druhým, zřejmě z pozice, že všechno ví nejlépe, holt gender je gender, a že je nevzdělaný a nedovtipný? No, proto je gender... :-)

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: J. Pokoutný Datum: 21.11.2018 10:19

Jste si jistá, že četl víc než nadpis a jméno autorky? Regresivcům to bohatě stačí.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: R. Franc Datum: 21.11.2018 7:18

Tak vy jste nikdy nebyl v ZOO, pane Braune? To je mi vás líto, tam byste totiř zjistil, že lokomotiva a žirafa jsou si příbuzné tím, že ani jednu nestrčíte do kapsy.

Takhle hodnotné příspěvky sem píšete, úplně mimo a navíc ještě krávoviny, ale nemyslím si, že vám to dojde, takže pište klidně dál.

Díky a potlesk.:
Autor: A. Alda Datum: 21.11.2018 10:39

Řvu smíchy.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: M. Hatlák Datum: 21.11.2018 7:43

Promiňte, ale ten váš článek je slovy klasika "kapitální békovina".

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: L. Písařík Datum: 21.11.2018 8:14

Jediny rozumný důvod, proč číst - kde ho najdu? Pochybuji o tom že, budu-li se 10x cítit jako žena, že mohu porodit dítě, což je nepopiratelný znak pohlaví.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: Z. Lapil Datum: 21.11.2018 18:41

Řeč je o právu. Nejde tedy o to, zda něco můžete. Dítě - skrze rovnost před zákonem - porodit smíte, i když jste chlupatej chlap. Že se vám to nejspíš nepodaří, a i kdyby podařilo, tak vám to na matrice nejspíš nebudou věřit, to je vaše věc a žádný zákon vám v tom nepomůže.

Sdělení pro p.t. publikum: pana Písaříka osobně neznám, takže zmínku o jeho chlupatosti račte brát jako tvůrčí licenci. Děkuji vespolek :-).

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: L. Písařík Datum: 21.11.2018 20:19

Souhlasím a vím, že být mužem a porodit, je technicky nemožné, i kdybych byl chlupatý jako medvěd. Ať se každý cítí tím, čím je, ale nehodlám ho obdivovat ani preferovat. Finish.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: M. Moravcová Datum: 21.11.2018 8:44

ale prdlajs, z nedostatku práce, činnosti si lidé vymýšlejí kraviny. Každý zakomplexovaný mindrák si snaží vysvětlit nějakou pseudovědou. Spíš by se měli vzdělávat, sportovat, číst a nezaobírat se pořád nějakýma bebíčkama. Homosexuálové byli, jsou a budou. A většina se s tím sžila, žije si po svém a nepotřebuje si vydupávat nějaké speciální zákony. Gender je nesmysl, který sežere spoustu peněz normálních lidí, které nějaký gender vůbec nezajímá, naopak je velmi omezuje a znevýhodňuje.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: R. Tesařík Datum: 21.11.2018 9:45

Na vás přesně sedí jurodivý.

Re: Lidé jsou tím čím jsou:
Autor: V. Student Datum: 21.11.2018 10:51

Pane Braune, jsou to právě "odborníci z dané oblasti", kterým vděčíme za tuhle genderovou fantasmagorii, protože oni tyhle úlety posvěcují svou lékařskou autoritou, bez nich by to to totiž nebylo možné, víte? A vy máte tu drzost dovolávat se jejich hlasu takhle veřejně, respektive cpát je jako autoritu i nám ostatním?!

Chtěl jsem vám napsat, že je škoda, že vy se nenamáháte víc zjistit, ale pak mi došlo, že vy jste prostě jeden z těch gender aktivistů, kteří psychiatrům v těch jejich zvěrstvech jenom nahrávají. Tak jen dál. Dál nám je podsouvejte jako autoritu na naší sexualitu, abychom se bez nich neobešli, a dělali si o sobě názory podle nich.

To je opravdu takový problém věřit sám sobě?!