25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Když se anekdota stává podobenstvímŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 13, poslední: 12.9.2018 15:23, přehled diskusí

Názory na zplynování kohokoliv:
Autor: F. Kusák Datum: 12.9.2018 15:23

jsou odporné. Myslel jsem si, ve své naivitě, že kromě pár potrhlých idiotů, patří tyto názory již minulosti. Je úplně jedno, říká-li to někdo v opilosti nebo při plném vědomí. A třeba ta opilost jen uvolňuje jazyk a emoce. Já bych byl pro, aby takový člověk "vypad" z parlamentu. No a že odchází Židé z Evropy jinam, není divu, mají své zkušenosti. Je lepší zemřít v boji, než rukou nějakého fanatika.

Jistě že:
Autor: M. Mikulec Datum: 12.9.2018 11:07

se Židé stěhují z Francie, když jim muslimové podřezávají krky. Celá Evropská unie je posedlá kultem afro-arabských imigrantů, no tak kvete antisemitismus. To jsou tak spojené nádoby jako neonacisti a antifa.

Ať je to ten nebo ten...:
Autor: F. Navr8til Datum: 12.9.2018 10:01

Staník vyřvával, že by se měli Židé zplynovat, homosexuálvé střílet a vulgárně se vyjadřoval o ministryni Marksové. Myslím si, že by se v politice neměli pohybovat hulváti a ožralové, jak je tomu u nás zvykem.

Re: Ať je to ten nebo ten...:
Autor: I. Vermis Datum: 12.9.2018 14:57

To by musely bejt volby každýho půl roku, v politice jeden rychle "zvlčí" a stane se vožralou...

Poznámka.:
Autor: L. Severa Datum: 12.9.2018 9:41

Opilost byla polehčující i za první republiky. Jestliže řidič někoho zabil a byl prokazatelně totálně mimo, vyvázl bez trestu. A jestli se nemýlím, tak to platilo nějaký čas i po roce 1945.

Re: Poznámka.:
Autor: R. Langer Datum: 12.9.2018 12:33

No, to by se dalo řešit tak, že bych se ožral a toho řidiče, co mi třeba přejel dítě nebo tak něco, zabil. A měl bych polehčující okolnost.

Osobně pochybuji, že by to tak bylo.

Re: Poznámka.:
Autor: L. Severa Datum: 12.9.2018 14:18

Pochybovat můžete. Po roce se mně ke dostala příručka pro kriminalisty, ve které bylo rozebíráno jak zjistit stádium ve kterém je řidič tak opilý, že za své činy nezodpovídá.

No jo:
Autor: R. Gramblička Datum: 12.9.2018 6:46

to máte tak, když se v EU zavírají oči před hlavním, největším zdrojem antisemitizmu nebo spíš antisionizmu, kterým je islám. A stejně tak extrémní levice, známý to fanoušek plastelínců. To pak všichni unisono ukazují na dnešní neonácky, kterých je ve srovnání s výše zmíněnými skupinami zanedbatelný počet. A taky na konzervativně smýšlející část populace, která je převážně pravicová a jelikož jsou neonáckové taky pravicoví (jak se mně tady onehdá o tom úporně snažila přesvědčit jistá místní Frau, podotýkám, že neúspěšně)tak jsme vlastně s neonáckama skoro bratři a máme to na triku taky. To už se pak člověk jen rezignovaně chytá za hlavu...

Re: No jo:
Autor: J. Jelínek Datum: 12.9.2018 9:42

Máte pravdu v tom, že opilecké blábolení (střízlivý na srdci, ožralý na jazyku) nějakého nácíčka v parlamentní putyce je proti celoevropské renesanci antisemitismu jen takové pšouknutí. Máte pravdu v tom, že nacimus je hnutí extrémně levicové. Nemáte pravdu, že největším zdrojem antisemitismu je Islám. Tím nechci tvrdit, že Islám je vejlupek semitofilie, jen mi nějak neštymuje představa českého antisemity an pročítá Korán. Věc je asi složitější.

Re: No jo:
Autor: R. Gramblička Datum: 12.9.2018 11:04

myslel jsem v rámci EU, nikoliv v ČR. Koneckonců, Židé nejvíce utíkají z Francie, VB a Německa

Re: No jo:
Autor: I. Vermis Datum: 12.9.2018 15:10

No, já bych řekl, že mezi islamisty je mnohem větší procento antisemitů, než mezi příslušníky kterékoliv jiné víry či národa. To je prostě ta "příbuzenská láska", Arabové a Židé jsou potomky jediného otce ze dvou matek, Sáry a Agar. Začalo to handrkování vlastně už když Agar počala - " Viduci pak ona, že počala, zlehčila sobě paní svou."

Soudruh Jerema:
Autor: J. Sinnreich Datum: 12.9.2018 0:33

To ve Velke Britannii se budouci kandidat na premiera, predseda Labour Party, soudruh Jeremy Corbyn vyjadruje o Zidech zcela bez zabran. Sebekrvavejsi teroristicke utoky palestinskych teroristu mu nebrani ve vrelem praatelstvi s predtaviteli Hamasu, Hezbollahu a iranskych mullahu.

Re: Soudruh Jerema:
Autor: R. Gramblička Datum: 12.9.2018 6:49

to víte, utěrkáči tvoří ve VB podstatně větší voličskou skupinu, než židé