25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Záblesk zdravého rozumuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 29, poslední: 16.8.2018 23:51, přehled diskusí

Pane Vlku, udělal jste si domácí úkol?:
Autor: V. Braun Datum: 16.8.2018 21:56

Tak mi připadá, pane Vlku, že jste se ani nenamáhal nic zjistit o tématu, o kterém píšete. Jak jste přišel na přidělování míst podle pohlaví? Rovné příležitosti jsou právě o tom, aby pohlaví při přidělování míst nehrálo roli.

Váš text: "Dozvíme-li se například, že nejsprávnější je, že se rozhodující místa ve

společnosti a v ekonomice mají rozdělovat a přidělovat podle pohlaví,

už víme své." Zdá se, že vy víte své bez ohledu na skutečnost. Že by alternativní fakta?

Re: Pane Vlku, udělal jste si domácí úkol?:
Autor: V. Vlk Datum: 16.8.2018 23:51

No jistě. A komunismus byl o tom,by všichni měli rovné příležitosti. A co požadavek 50:50 bez ohledu na schopnosti? Vy evidentně nevíte o co jde.

Ámen.:
Autor: P. Klíma Datum: 16.8.2018 20:30

Jupíííí 1*****:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.8.2018 19:51

Genderológovia - https://www.youtube.com/watch?v=G0KgJABgRf0

Stát obecním kozlem?- https://jankele.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=601488

V Kanadě mohou úřady odebírat děti rodičům, kteří nesouhlasí s genderovou ideologií. - http://www.quintus-sertorius.net/news/v-kanade-mohou-urady-odebirat-deti-rodicum-kteri-nesouhlasi-s-genderovou-ideologii/

Genderismus - nová ideologie, která ničí rodinu - https://www.lifesitenews.com/opinion/genderism-a-new-ideology-destroying-the-family

Gender/Clint_Elliott - Nová genderová ideologie stejně jako všechny utopie o ráji bez ... http://www.situcitelu.cz/wp-content/uploads/Clint_Elliott-Le%C5%BE-nov%C3%A9-genderov%C3%A9-ideologie-verus-skute%C4%8Dn%C3%A1-pravda.pdf

Re: Jupíííí 1*****:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.8.2018 20:05

Genderová expertní komora - http://gekcr.cz/

Západní univerzity už dávno nejsou středisky učenosti, ale naopak dekadence a rozkladu... Pokroková výchova v amerických školách: Pohlaví už prý neexistuje! - https://www.stalose.com/item-77782-pokrokov%C3%A1-v%C3%BDchova-v-americk%C3%BDch-%C5%A1kol%C3%A1ch-p

Nová vzdělávací politika v USA nyní oficiálně vede školy k tomu, aby učily děti, že „pohlaví“ není něco, co je jednou a provždy dáno, ale údajně „něco, co si lze vybrat a změnit“. Dětem podsouvají, že je třeba úplně zapomenout na „pohlaví“ a místo toho se plně soustředit na „svobodu genderové volby“.

Gender studies. To je něco jako árijská fyzika nebo lysenkovská biologie dneška. Každá totalitní ideologie si vymýšlí své vlastní pavědy. Neomarxismus není výjimkou. - https://twitter.com/KohoutPavel/status/972116856126439425

Sexuálně deviantní menšiny jsou ve větší míře mentálě nemocné - https://www.lumendelumine.cz/index.php?page=sexualne-deviantni-mensiny-jsou-ve-vetsi-mire-mentalne-nemocne

Byly doby, kdy vládl přirozený řád...:
Autor: J. David Datum: 16.8.2018 18:53

Chlap chodil lovit, aby uživil rodinu, ženská rodila potomstvo, udržovala oheň, a žvejkala kůže, aby v zimě nemrzli. Nebylo to sice genderové, ale snad to i fungovalo k denímu pořádku.

A i historie tomu krapánek nahrává s jejími bájemi. Hesperidky a Hérakles, vyšplouchl je, Kalypsó a Odyseus, vyšplouchl jí, Lot a jeho žena (porušila genderový příkaz), tož solný sloup, Vlasta, Šárka a Ctirad, sice vyšplouchli s Ctiradem v Odolí šárky, ale to si genderově dámy naběhly. Chlapíci již měli dosti genderového teroru, nuž vzmužili se ze své zženštilosti, a genderistky (vůdkyně napíchly na "kůl", vzhledem k jejich militantnímu pojetí genderismu (obluzeného Ctirada Šárkou, Vlastinou milkou, tělo jeho vpletly v kolo, moudí mu bylo odňato, a jeho pýcha byla odřezána - v nějakých pověstech jsem to četl, ale nemohu cit. autorizovat, ale je to pověst), ostatní parforsem přiměli k jejich biologické identitě (tehdá povědomí o hormonech nebylo známo.

Gender studies, nalejvárna, habilitace a uplatnění? Kurňa, co to je za obor, který lze studovat? Asi nechápu smysl tohoto studia, Jako vysolužilý prduch a haluzák vím a znám "genderové chování třeba spárkaté zvěře", je to přirozené, boční jelen, nemaje kde uplatnit tlak v semenných váčcích, vybije si choutky na kimerákovi, říjná stará laň také keze na čiplenu. Ale dělat s toho genderovou vyváženost ve smyslu "spravedlivých příležitostí" je proti přírodě. Qui bono? Asi budu za blba, ale jukněte, jak dopadá chlapík v rozvodovém řízení, když odpůrkyni zastupuje advokátka a soudkyně je baba. Totální supergenderový atak ve smyslu zničení "male". Ještě že je v putykách zachován řad pisoirů s upozorněním, že se musí močit s jiným odstupem, než s diskrétní zónou u bankomatu, tedy dle fyzikálních zákonů "šikmého trysku" kapaliny, vylučované z hadice jistým tlakem, prostatické hadice. Tož tak.

Vrchol stupidity:
Autor: V. Kain Datum: 16.8.2018 15:38

Jedné takové pomatené (ale velice mazané a pokrytecké) ministryni se to podařilo.Prosadila inkluzi i když svoje dítko má na soukromé škole.Něco podobného jako byla taky jedna ministryně školství(Buzková) která se rovněž neblaze podepsala na našem školství a samozřejmě i ona měla svého potomka na lyceu. Ta prvně jmenovaná byla ale mnohem horší a nebezpečnější neboť tu svoji inkluzi prosazovala přímo fanaticky.

Ještě že jsou fastfoody:
Autor: Karelkarel Datum: 16.8.2018 14:47

V Brně si prý absolventi gender studií libují, že je tam tolik Mcdonalds a dalších fastfoodů, alespoň mohou podstatnou část absolventů zaměstnat. Ale třeba by absolventky našly uplatnění v arabských zemích a v Iránu, mohly by tam vysvětlovat, jaké má být postavení žen v tamní společnosti. Třeba by se mohly jménem íránských žen dožadovat poloviny míst ajatolláhů. Jinak jak tady už řekl pan Gramblička: Nejlepší způsob boje proti podobným debilitám je dělat si z toho PRDEL!

1.:
Autor: Š. Hašek Datum: 16.8.2018 13:07

Ten záblesk je zatím velmi nicotný:
Autor: M. Krátký Datum: 16.8.2018 11:52

jedeme z prudkého kopce, brzdy již shořely a na "pekaře" to taky nepůjde - jsme naboso !!! Snad se zablejskne víc a u důležitějších institucí - nebo bude občanská válka - SA 58 bych ještě zvládnul, kdyby mi někdo mladší nosil bágl. Hezký den přátelé

Produktivní činností se zabývá jen menší část populace:
Autor: J. Vintr Datum: 16.8.2018 11:26

Zbytek v podstatě nemusí dělat nic užitečného a může se bavit jak chce. Někteří lidé se takto baví tím, že se serou jiným lidem do života.

A hlavně:
Autor: I. Vermis Datum: 16.8.2018 10:25

polovinu dětí by měli "odnosit a porodit" muži!

:-P:
Autor: M. Prokop Datum: 16.8.2018 9:21

" dokáží pomocí spřátelených medií - jistěže pracujících a propagujících tyto šílenosti jen z čisté lásky k věci - vyvolat dojem, že jsou revolučním předvojem toho nejlepšího lidstva."

Spřátelená média je jedna věc, druhá, to bude státní správa. Čím více (nesmyslných) zákonů, tím více úředníků a jejich moci.

No,:
Autor: R. Tesařík Datum: 16.8.2018 9:01

V moři stál pan Kokrhel, vodu měl až po kolena... To se nerýmuje...Nebojte se, bude příliv, bude i rým.

Neomarxismus, a tzv. genderové šílenství je jeho sekcí,:
Autor: K. Janyška Datum: 16.8.2018 8:48

je nové přesvědčení lidstva o tom, že už jsme tak chytří, že můžeme řídit lidský svět příkazy. Není tomu však tak. Nikdy to nepůjde. My jsme lidského světa obsahem, ne autory a řediteli. To naše nekoordinovaná aktivita ho stvořila a plně mu podléháme. Jím vyvinutá pravidla, tedy pravidla chování z lidské interakce, zejména zákazová tzv. pravidla správného chování, tvoří naši mysl a řídí nás... Dzp.

Re: Neomarxismus, a tzv. genderové šílenství je jeho sekcí,:
Autor: Š. Hašek Datum: 16.8.2018 13:00

Asi tak.

perfektně popsáno:
Autor: R. Meišner Datum: 16.8.2018 8:00

...ovšem všeho do času---doba je více než zvrácená, a to je právě ta živá voda pro tyhle nesmysly...ze všeho nejvíc by mě zajímalo, jestli jsou tito lidé skutečně tak nekonečně hloupí,,--a nebo jen nekonečně vyčuraní...no, asi od každého trochu...díky za článek.

Teď pan Vlk:
Autor: J. Schwarz Datum: 16.8.2018 7:50

uhodil hřebíček na hlavičku. Je vůbec možné nějak kontrolovat "vědeckou hodnotu" diplomek absolventů "Gender studies" a podobných pavěd? Není. Ale soudružka má "titul" a dveře do státní správy otevřené. Mimochodem, proč si ženské nezakládají vlastní firmy, nezaměstnávají v nich třeba samé ženské / jsem si jist, že by je nikdo nebuzeroval kvůli "genderové nevyváženosti" i kdyby v zakládacích listinách firmy stálo černé na bílém že v jejím managementu muž, zvláště pak bílý, být nemůže / a svým výkonem běžné firmy nepřeválcují? A proč se vlastně nemluví o tom, že ženy stráví v důchodu o 40% víc času než muži, ergo ze systému i přes nižší penze vyčerpají podstatně vyšší částku? Feministky rozmazávají pouze témata, kde se sim jeví že mohou něco pro sebe vytřískat, kde mají ženy výhody o tom mlčí a "média" solidárně s nimi.

Re: Teď pan Vlk:
Autor: Š. Hašek Datum: 16.8.2018 8:50

Asi tak.

A také mě napadlo, že pokud se někdo zabývá v diplomce chovem králíků ..... bude přeci jen blíže praktickému životu , než ta, která se zabývá chovem multipohlavních monster a jejich začleňováním/protlačováním mezi normální lidi.

Nejsem volič paní Malé.

a co s menopauzou?:
Autor: J. Lukavsky Datum: 16.8.2018 7:37

"vybírat lidi podle toho, zda menstruují" Ale jak v případě, že dotyčná je po přechodu? A s těmi oddělenými záchodky? Nevím nevím. Jestliže nesmí být rozlišováno mezi pohlavími tak logicky nemohou mít různé záchodky - neb žádná pohlaví neexistují a tudíž (logicky) mezi nimi nelze rozlišovat! Je to sakra zamotané! Asi bude nutno založit novou katedru "jak volit mezi záchodky" To máme starosti že?

J.L.

end

Re: a co s menopauzou?:
Autor: J. Schwarz Datum: 16.8.2018 7:54

To máte tak - existuje množina typů záchodků a množina možných "pohlaví". Každé pohlaví má právo na oddělený záchodek. No a pak existuje skupina "queer" či "trans" co nevědí jaké pohlaví si vybrat. Aby nebyli diskriminováni, musejí mít volný přístup ke všem typům záchodků. Teď už jen čekám, kdy genderové principy budou aplikovány ve sportu a buďto se začne závodit "unisex" nebo budou borci nasazováni podle toho, jakým pohlavím se právě "cítí" být obdařeni. To bude legrace!

Re: a co s menopauzou?:
Autor: A. Nikoloki Datum: 16.8.2018 8:44

Ovšem v rámci vyvažování práv a povinností bude nutno při existenci skupiny mající přístup ke všem typům záchodků definovat rovněž skupinu nemající přístup k žádnému typu záchodků ;-) ...

Re: a co s menopauzou?:
Autor: J. Schwarz Datum: 16.8.2018 21:22

Správně! A ti pak budou chodit srát do kanceláře příslušného genderového přidělence, jak ve veřejné správě tak i v korporátu...

Re: a co s menopauzou?:
Autor: J. David Datum: 16.8.2018 17:34

Kdysi byl nějaký genderový "hukot" s atletkami/atlety Klobukovská/Klobukovský a Kirsensteinová/Kirsenstein. Už nevím, jak to dopadlo, již to je téměř diluvium. Prý nějaké markanty muskulatury v rozkroku a nějaká přehršel "podezřelých" testosteronů a androgenů. Ono i to s tou Tamarou Presovou to bylo nějaké "transgender", ta si i prý musela holit vousy...

Re: a co s menopauzou?:
Autor: I. Vermis Datum: 16.8.2018 10:27

Muži s prasklým hemeroidem budou zvýhodněni?

Re: a co s menopauzou?:
Autor: R. Gramblička Datum: 16.8.2018 12:46

teče z nich krev? Teče. Takže budou!

Výborně pánové, nejlepší způsob boje proti podobným debilitám je dělat si z toho PRDEL (_!_)

Re: a co s menopauzou?:
Autor: Š. Hašek Datum: 16.8.2018 13:06

To jednak. A dále "rozkládat zevnitř", neb jsme národ Švejků (na který museli Netzernadlidé poslat "první třídu", aby ji ti švejkové sakra, HimmelHerrGott, zakrátko podřezali). Rozkladu zevnitř se komouši bojí nejvíc, už od dob Slánského a jeho bandy imperialistických štváčů.

Myslím to vážně.

Re: a co s menopauzou?:
Autor: J. David Datum: 16.8.2018 17:35

Ligatura pomůže...

Za:
Autor: V. Kotas Datum: 16.8.2018 6:29

1* !