24.5.2019 | Svátek má JanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


JAR: Tutsiové Jižní AfrikyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 20, poslední: 7.8.2018 17:45, přehled diskusí

:
Autor: T. Hudeček Datum: 7.8.2018 17:45

Jak by clovek mohl chtit politickou kulturu po nekom, jez teprve nedavno slezl ze stromu?

A Mandela byt zaryty komunista a terorista, takze z totho ramce vubec nevybovuje.

Je to děsivé, co se tam děje,:
Autor: J. Kanioková Datum: 7.8.2018 15:28

chudáci bílí farmáři jsou tam často lovnou zvěří. Na polské TV občas vídám záběry z JAR.

Re: Je to děsivé, co se tam děje,:
Autor: J. Kanioková Datum: 7.8.2018 15:40

V Jihoafrické republice je každý den zavražděno asi 50 lidí, z toho nejméně dvacet bílých, kterých tam žije pouze 9 %. -= https://www.quintus-sertorius.net/news/v-jihoafricke-republice-je-kazdy-den-zavrazdeno-asi-50-lidi-z-toho-nejmene-dvacet-bilych-kterych-tam-zije-pouze-9/

Tragédie v JAR: rasismus černochů proti bělochům světu nevadí? - http://g.cz/tragedie-v-jar-rasismus-cernochu-proti-belochum-svetu-nevadi/

Bílí farmáři čelí v JAR násilí, vláda jim chce vzít půdu bez náhrady - https://zpravy.idnes.cz/jar-puda-bili-farmari-napadeni-ramaphosa-f08-/zahranicni.aspx?c=A180308_113107_zahranicni_jj

Smrt v JAR: Sedmnáctiletou dívku znásilnili, pak jí rozřezali břicho- https://www.denik.cz/ze_sveta/smrt-v-jar-sedmnactiletou-divku-znasilnili-pak-ji-rozrezali-bricho-20130206.html

Podle organizací hájících práva žen je tu totiž znásilňování natolik běžné, že nemůže společnost ani šokovat.

12 000 Bůrů do Ruska:
Autor: P. Kubáč Datum: 7.8.2018 14:11

Podle mně každý rozumný evropský stát by měl nabídnout bílým farmářům azyl a ještě si jejich přesídlení započíst do merkelovských migračních kvót. Ani ne tak z humanitárních důvodů, ale tentokrát opravdu z ekonomických. Na rozdíl od nepoužitelných pyrotechniků a gynekologů z rovníkové Afriky tohle jsou lidi, kteří v pár desítkách tisíc uživili destítky miliónů obyvatel JAR.

Pokud jsem četl dobře Rusko se chystá přijmout 12 000 bílých farmářů a v USA podepisují ( Trumpovi příznivci ) petici aby Amerika učinila totéž.

Re: 12 000 Bůrů do Ruska:
Autor: V. Kain Datum: 7.8.2018 16:12

Bílí farmáři jsou svobodní lidé a rozhodně nejsou žádnými levičáky a to je pro evropské neomarxisty neodpustitelné.Proto je jim naprosto šumák jestli na ně pořádají hony.Byla to prosperující země,než se tam vplížil marxismus.To samé se děje s Evropou.Hlavně s tou západní.My s tím máme skušenosti,jako i ostatní země V4 a proto je nesnadné nás opít těmi bludy.

:
Autor: J. Jurax Datum: 7.8.2018 13:20

Co by se do toho liberální Evropa pletla, černoši přece nemůžou být rasisté, to je vyhraženo bílým, a zkrouhnout bohatce je třeba ve jménu lidu, neboť je správné, že ...

Pusť:
Autor: P. Lenc Datum: 7.8.2018 10:58

černocha k moci a máš superrasismus a devastovanou ekonomiku.Je to podobné jako pustit k moci komunistu.Ten jenom vymění biologický rasismus za třídní.A když se tyto rasismy spojí, tak vzniká africká nejen ekonomická, ale i lidská genocida.A nejen evropští neomarxisté jsou schopni kvičet radostí.Fašismus je věčný...Umberto Eco.

Nedávno jsem napsal na " vytvoření " rasisty i z Einsteina:
Autor: J. Fridrich Datum: 7.8.2018 9:43

Nedávno jsem napsal na " vytvoření " rasisty i z Einsteina - Omyl, já ten rasismus přisouzený dnešními hlupáky skvělému Einsteinovi uvedl jako hloupou korektnost této doby. Einstain prostě zcela pravdivě popsal při svých cestách chování a úroveň lidí v tom " rozvojovém světě ", jak tyto části světa nazývali komouši.. Ted' se to, jak se chovají, jakou mají úroveň, jak žijí nezodpovědně - NESMÍ z nějakých nepochopitelných důvodů říkat.. Tím výčtem těch zlých kolonizátorů, které nám vyjmenovaly soužky učitelky na základce za komunistických tvůrců světlých zítřků a rozfoukávačů národněosvobozujících revolt v tak zvaném rozvojovém světě, odkud po vyhnání Evropských zlých kolonialistů neumí vyrobit domorodí černoušci ani rýče a hrábě a přichází nás nyní OBOHATIT.

Zkusme se podívat nezaujatě na přínos těch "zlých " koloniálních zemí pro kultivaci domorodců a rozvoj základní infrstruktury v desítkách takto " utlačovaných " zemích. Např. Alžírsko po de Gauleových Evianských dohodách a vyhnání francouzských specialistů ze své " osvobozené " země po několika létech požádali-poprosili, ale samozřejmě ne veřejně o návrat Francouzů do Alžírska.. A tak podobně to bylo i v jiných zemích tak zvaně rozvojových v Africe a Asii..

Jo, k Alžíru a Franciii - :
Autor: J. Kanioková Datum: 7.8.2018 15:21

Bat Ye Or: Eurábie: Euro-arabská osa - http://jdem.cz/ba74h7

Re: Jo, k Alžíru a Franciii - :
Autor: J. Fridrich Datum: 7.8.2018 15:53

Argumentujete k něčemu jinému - já měl na mysli to, zda byl kolonialismus v určitých epochách vývoje lidstva tak špatný - či zda tak špatný nebyl a jestli ty části světa spíše nekultivoval.....

Nic nového nelze čekat a nic dobrého taky:
Autor: M. Krátký Datum: 7.8.2018 9:19

jen scénář zůstává stejný - mění se jen osoby a další "Arabské jaro" se klube na světlo - bílé farmáře postřílet, v lepším případě jen vyhnat a teď už máme co jsme chtěli - do rachoty zvesela. Jako když ve filmu Všichni dobří rodáci herec Václav Lohnický osedlal toho znárodněného koně a jezdil na něm po tom zabaveném dvoře - a později z toho dvora ani ten hnůj už nevyváželi - a konec známe taky dobře !!!

Problém JAR je právě v onom duhovém národě. :
Autor: K. Janyška Datum: 7.8.2018 8:52

Nic takového totiž neexistuje a existovat nemůže.

A to vedení národů vůdci si strčte za klobouk, marxistický autore. Nic takového není možné... Dzp.

naprosto:
Autor: R. Meišner Datum: 7.8.2018 6:56

přesné zhodnocení. k tomu není co dodat. nastane chaos, zmar a totální úpadek, tím hůř že "domácí" nebudou moci na nikom parazitovat , tak jako se to děje v západní Evropě.

Re: naprosto:
Autor: P. Dvořák Datum: 7.8.2018 8:38

Tak nějak tuším, že Evropa zase bude tím pravým domovem pro ty, co odhodí mačety, z kterých ještě kape krev a uplatní svoje nezadatelné právo si zvolit zemi, kde chtějí do smrti pobírat sociální dávky.

Re: naprosto:
Autor: Š. Hašek Datum: 7.8.2018 9:53

Doufejme, že nikoliv celá. Evropa je od Gibraltaru po Petrohrad. Myslím, že všichni Evropané nechtějí sloužit těm negramotným mačetářům.

Re: naprosto:
Autor: P. Dvořák Datum: 7.8.2018 10:26

Kéž by nám jako národu bylo dopřáno, dělat jenom to, co si sami přejeme.

Zatím to v Evropě spíš vypadá, že si negramotní mačetáři a samopalníci dělají, co chtějí.

Re: naprosto:
Autor: V. Novák Datum: 7.8.2018 16:40

Evropa je Gibraltaru (skoro) po Sverdlovsk, tedy Jekatěrinburg.

Tam na východě negramotným mačetářům pšenka nekvete a sociální dávky je tam nelákají.

Re: naprosto:
Autor: J. Kanioková Datum: 7.8.2018 15:22

Irácká žena dostane švédské sociální dávky ve výši 50 000 eur, zatímco žije v Iráku - https://voiceofeurope.com/2018/08/iraqi-woman-receives-50000-euros-in-swedish-social-benefits-while-living-in-iraq/

Prostě v JAR:
Autor: R. Langer Datum: 7.8.2018 6:19

jsou úplně stejní opičáci jako všude jinde v Africe, a až zmizí poslední bílí muži, upadne to tam do úplně stejného bordelu jako ve zbytku Afriky. To je prostě realita. Kde je ta země, kde se konala první transplantace srdce na světě? Ještě se na to pamatuji... :-(

Re: Prostě v JAR:
Autor: Š. Hašek Datum: 7.8.2018 9:40

Pamatuji, jak nám v šesté (sedmé), za Novotného, řekla učitelka zeměpisu úvodní popis Afriky. Zapomeňte (!!!) na Evropu, Ameriku, Asii - Afrika je něco úplně jiného!!!! S výjimkou JAR, tam jsou jasné prvky a kořeny z Evropy a malininko sever, malininko (blízko Francie, Anglie). Stále to slyším, je to asi tak padesát let. Dnešní modernisté měli asi jiné učitele.

Máte pravdu. Skončí to zas sekáním hlav a vařením sousedových jater v kotli, nejdřív asi jako jednohubka voči. A to by tady chtěl zavést takový eurohodnotový exot - mladý Stropnický!!!

Už se vdal/oženil s tím hercem?? Mimo thema.