25.6.2019 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NĚMECKO: Kancléřka Merkelová je obyčejný šíbrŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 43, poslední: 19.6. 2018 21:22, přehled diskusí

Re: Jste poněkud ujetý:
Autor: F. Matousek Datum: 19.6.2018 21:22

mozná nejsou zlocinci v tom právním pojetí, ale jsou to zajisté naivní pitomci, kterí svetu skodí aniz, by si to uvedomovali.

Re: Jste poněkud ujetý:
Autor: P. Grigar Datum: 19.6.2018 20:54

..na jasnou otázku jasná odpověď: Ano, jsou to zločinci, uměle udržují při životě jedince, kteří by neprošli přirozeným výběrem v podmínkách dané oblasti a vzápětí požadují, aby je někdo jiný živil, aby přijal hmotnou zodpovědnost za jejich experimenty. Souběžně s tím svou činností vytvářejí farmaceutickému průmyslu nové prostory pro odbyt materiálu, který se ocitl na hranici neprodejnosti. Umožňují tím udržení nehorázných cen.

Charita... budiž, když máte sponzory, ale nevěšejte se na daňové poplatníky.

Re: Jste poněkud ujetý:
Autor: M. Prokop Datum: 19.6.2018 18:27

Všichni asi ne a mnoho z toho, co dělají, je bohulibé. Ale ten dovoz připrchlíků ne. Klidně by se to dalo označit i jako zločinné.

Jste poněkud ujetý:
Autor: R. Wicha Datum: 19.6.2018 18:10

Takže Lékaři bez hranic jsou podle vás zločinci? Tak to jste opravdu debil, Holásku.

Re: Na adresu mimozemšt'anky Merkel již jen krátce -:
Autor: R. Brzák Datum: 19.6.2018 16:22

Stačí, aby byla odstřihnuta od moci - a po několika měsících z jejího organizmu vyprchá přemíra testosteronu (spojená přirozeně s mocenskou pozicí) a bude pravděpodobně celkem příčetná...

Re: Bravo autore,:
Autor: R. Brzák Datum: 19.6.2018 16:20

Pane Valento, nebuďte vyděšený - ještě začnete rozsévat strawmany (teď jste se tomu ještě o prsa vyhnul...)

EU je však i v očích autora pouze parazitujícím nadstátem, organizační strukturou - k jejímuž zničení postačí tento moloch neživit - nikoliv něčím neoddělitelně spojeným se zeměmi, které nyní ovládá (a které byste svým navrhovaným řešením zničil především, což z textu pana Holáska nijak nevyplývá jako jeho přání - a je-li takové riziko, to je na dlouhou debatu)...

S Merkelovou nemusí být ničena i EU:
Autor: R. Fiala Datum: 19.6.2018 15:54

Naopak pokud se očistí od všech těch multikulti, pseudoliberálních, levicových, zelených aj. šílenců nabude opět svého původního smyslu. Zdá se, že k tomu snad i dojde ale jde to strašně pomalu a ztuha. Zejména v Německu jež je stále drze vydíráno nacistickou, druhoválečnou, prvoválečnou, prušáckou, starogermánskou a nevímjakou vinou. Vydíráno těmi, o jejichž mnohem aktuálnějších vinách se mlčí!

Samozřejmě že nebylo,:
Autor: F. Houžňák Datum: 19.6.2018 15:47

stejně jako v Německu pořád platí článek 16a GG, pravící, kdo přichází z bezpečného státu (a to jsou všechny okolo Německa), nemá právo na asyl. Ale Merklovka na to sere.

Seehoferovi nevěřím ani bů, po zkušenosti s ním:
Autor: F. Houžňák Datum: 19.6.2018 15:41

za posledních patnáct let, ale pravda, nejsem Bavor.

Takzvané adjektivum posilující,:
Autor: F. Houžňák Datum: 19.6.2018 15:40

neznáte?

Společná platforma pro umravnění..:
Autor: P. Grigar Datum: 19.6.2018 15:17

..vzpurných členských států se najde snadno...diferenciace dotačních toků. Každému podle jeho zásluh, sudruhovia.. jak kdysi pravil soudruh Husák "na Kladně.."

Na adresu mimozemšt'anky Merkel již jen krátce -:
Autor: J. Fridrich Datum: 19.6.2018 14:28

Na adresu mimozemšt'anky Merkel již jen krátce - poslat do Haagu k Mezinárodnímu soudu, nebo na psychiatrickou kliniku s doporučením umístit do kvalitního klecového lůžka..

Re: Tupý:
Autor: M. Prokop Datum: 19.6.2018 14:17

Co to je, "korporátní fašismus"? Korporátní socialismus je fašismus.

Tupý:
Autor: V. Pokorný Datum: 19.6.2018 13:29

německý národ. Nebrat. AfD v Německu asi dává politikům, jako je ten zmiňovaný Seehoferna jemu podobní, pohulit. Jsou to jen chcíplotinky,ti němečtí tzv. politikové. Nejen němečtí. Posluhové korporátního fašismu vesměs, až na výjimky.

Většinově jsou eurounijní politický odpad. Možná i lidský odpad.

Re: Bezdětná ženská je průšvih sám o sobě.:
Autor: T. Hraj Datum: 19.6.2018 12:39

Ano, a není jich málo. Například:

Německá kancléřka Angela Merkelová, britská premiérka Theresa Mayová, šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker, předsedové vlád Itálie, Nizozemska, Švédska a Lucemburska, prezident Francie Emmanuel Macron, první ministryně Skotska Nicola Sturgeonová (týdeník Echo 05/2017)

Hráze ze slov místo činů:
Autor: F. Navr8til Datum: 19.6.2018 12:35

Bohužel se obávám, že současná protiimigrační rétorika bavorských politiků je jen účelové řečnění před zemskými volbami. Hrozí totiž, že posílí AfD na úkor právě CSU. Nyní jde o to, zda voliči pozdnímu prozření CSU uvěří nebo to budou považovat za předvolební trik.

Re: Bezdětná ženská je průšvih sám o sobě.:
Autor: M. Krátký Datum: 19.6.2018 12:12

Těch bezdětných trubců a trubek je v celém ÚV EU daleko víc - určutě by to stálo za nějakou hlubší anylýzu tohoto zásadního problému Evropy - hezký den

Re: Volný pohyb bez hranic a hraničních kontrol:
Autor: J. Ráž Datum: 19.6.2018 11:40

Prostudoval jsem si Nařízení EP a Rady EU o zřízení t.zv EUROSURU, čili systému zabezpečujícímu ochranu vnějších hranic EU z roku 2013 a Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU z roku 2016, které upravuje, mimo jiné, i podmínky ochrany vnějších hranic EU, t.zv. "Schengenský kodex".

Přináší jasný důkaz, jak arogantně eurounijní politici, v čele s egocentristickou Merkelovou, porušují v případě podpory vniku migrantů do střední Evropy závazná pravidla vydaná Evropským parlamentem a Radou EU a že naopak maďarská vláda postupuje v souladu s těmito nařízeními.

Ovšem jako doklad idiotismu vedení EU může sloužit Nařízení evropského a RADY (EU) č. 656/2014 ze dne 15. května 2014, kterým se stanoví pravidla pro ostrahu vnějších námořních hranic. Toto nařízení zakazuje možnost zpětného vylodění migrantů zachycených na moři v zemi kde se nalodili, kdyby jim tam hrozila jakákoliv perzekuce. A tohoto "Nařízení" zneužívají turistické neziskovky dopravující migranty od libyjských břehů do Evropských přístavů.

A pak se divíme, jak je možné, že do Evrpy připlouvá za vidinou lepšího života, ale i s úmyslem mnohých z nich Evropanům škodit, tolik "turistů" z Afriky.

Re: Bezdětná ženská je průšvih sám o sobě.:
Autor: J. Ráž Datum: 19.6.2018 10:52

Merkelová není jediná, kdo rozhoduje o budoucnosti Evropa bez ohledu na budoucnost dětí Evropanů, neb je sami nemají. To je informace velice důležitá a měli by si uvědomit všichni obyvatelé Evropy.

Lidé, kteří mají děti, myslí na jejich budoucnost a většinu důležitých rozhodnutí v jejich podvědomí ovlivňuje i to, jak jejich rozhodnutí ovlivní životy jejich potomků.

Marasmus, nekoncepčnost a sebedestruktivní politika současných lídrů Evropy je, podle mého názoru, způsobená také tím, že jim o vzdálenější budoucnost, než je jejich působení v politice, vůbec nejde. Nemají totiž děti.

Děti nemá Merkelová, Juncker ani Macron. Kdyby je měli, tak by se obávali o jejich budoucnost a nedělali by tak špatná rozhodnutí, jaké dělají.

Poněkud měním poslední větu:
Autor: J. Ráž Datum: 19.6.2018 10:22

Ostatně soudím, že EU nastoupila cestu své sebedestrukce.

PS. Kartágo muselo být Římem zničeno, aby přestalo pro Řím představovat hrozbu. EU zničí ti, kdo ji chtějí upevnit. To je paradox vítězství nechtěného, který dějiny občas přinášejí.

Iránci se postarají.:
Autor: A. Alda Datum: 19.6.2018 10:04

Bezdětná ženská je průšvih sám o sobě.:
Autor: A. Alda Datum: 19.6.2018 10:03

Pokud není bezdětnou kvůli svému členství v řeholi, tedy není jeptiškou, je bezdětná ženská nebezpečím pro všechny kolem. Je-li jí svěřena ústavní funkce, je to malér zcela obzvláštní.

Bavorsko by také mohlo ze Spolkové republiky vystoupit.:
Autor: A. Alda Datum: 19.6.2018 10:01

To by ostatně bylo to nejlepší, co by Evropu mohlo potkat.

Rád bych věděl,:
Autor: L. David Datum: 19.6.2018 9:56

co se děje v mozku té ženštiny, která už nevratně zničila nejen Německo, ale celou západní Evropu.

Jedná se o mozek pomatený, patřící do izolace na psychiatrií? Nebo jde o mozek řízený samotným satanem?

Nevíme, avšak zahnojování Evropy muslimy pokračuje tempem napovídajícím, že jejich džihád bude jednou úspěšný!

Volný pohyb bez hranic a hraničních kontrol:
Autor: V. Novák Datum: 19.6.2018 9:41

platí pro občany zemí Schengenského prostoru a pro cizince s platnými doklady a schengenským vízem. Neplatí dokonce ani pro všechny občany EU - Rumuni a Bulhaři vědí svoje. Ostatně pro občany Česka uplaňovali právě Němci maximální karenční lhůtu 7 let po vstupu ČR do EU.

Pro cizice, dokonce i uvnitř SP, stále platí povinnost přecházet hranice na hraničních přechodech a podřizovat se pasovým formalitám. O vstupu do SP nemluvě - Schengenská smlouva členským státům doslova nařizuje toto na vnější schengenské hranici vynucovat.

A někdo snad zrušil ustanovení o povinnosti požádat o azyl v první bezpečné zemi? Že je Německo z rozhodnutí Frau Merkel nedodržovalo, je jiná - ale bylo zrušeno?

Bravo autore,:
Autor: M. Valenta Datum: 19.6.2018 9:25

na zničení EU navrhuji atomovku - řešení rychlé, účinné a trvanlivé.

Šíbr nešíbr,:
Autor: D. Polanský Datum: 19.6.2018 9:16

ale Němci ji stále berou. Viděno našima očima, již ji měli dávno ukamenovat. Čech a Němec stejně nemyslí.

musím si vygúúglit,:
Autor: V. Vérosta Datum: 19.6.2018 9:14

co to znamená "šíbr" :-) ale jinak s článkem souhlasím. místo vracení na hranicích by ovšem nejvíc pomohlo, dávat nynějším migrantům asi tak velkou podporu, jakou dostávali někdejší pionýří migrující do severní Ameriky: totiž nic! :-)

A tatínku, pan Nýdrmajer je lidovec? :
Autor: P. Klíma Datum: 19.6.2018 9:14

Pan N. je b...c!

Skvělý text, děkuji.:
Autor: P. Klíma Datum: 19.6.2018 9:12