22.1.2019 | Svátek má SlavomírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MIGRACE: Merkelová pokračuje v chybné politiceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 42, poslední: 14.6.2018 18:44, přehled diskusí

Re: V letech Merkelové:
Autor: P. Lenc Datum: 13.6.2018 9:32

Nojo, ale i "srandista"umí číst a psát.

Re: V letech Merkelové:
Autor: p. smatlak Datum: 13.6.2018 10:14

A co tam budou s tou nevzdělanou a línou pracovní silou dělat?To budou sbírat papíry a uklízet,kdyř nic jinéh,hlavně ti mladí zmetkové neumějí.A většinou jsou to mladí chlapci a ne rodiny s dětmi a ženy,ty nechají doma ,přeztože by to měli býti oni a ne ti mladícii,kterým by se mělo pmoci,protože ty na rozdíl od těch pubescentů něco dělají.Oni jdou ale za podporami,protože vědí,že práci nenajdou a ani pracovat nechtějí.Nedávat jim podpory a budete vidět jak pomašírují zpátky a už se nevrátí.To by tady ale nesměli být placené rádoby humanistické organizace co se jich zastávají a podporují je i když je to proti zdravému rozumu a mýšlení.jESTLI SI NĚKDO PLETE HUMANITU A LIDSKÁ PRÁVA S HLOUPOSTÍ A ZTRÁTOU PUDU SEBEZÁCHOVY tak nepatří mezi slušné a normální lidi ale na smetiště hlouposti a arogance ,a stát aby je neměl podporovat ale slušně zlikvidovat,protož to oni podporijí to špatné,počínaje nesmyslnou tolerancí ,podporou muslimú a hrůznou ideologi zvanou islám,kterou muslimáci vyznávají .

Merkelová dělá to, co se po ní žádá.:
Autor: K. Novák 396 Datum: 13.6.2018 5:22

Zřejmě chce být kancléřkou i po dalších volbách, proto prosazuje to, co má za úkol od svých "voličů". Ti jí dají peníze na kampaň a zařídí, aby její vyzyvatelé neměli publicitu. Seehofer sice není de Maizière, ale nakonec bude jako on. Prohlášení Merkelové o kvótách je jen taktika reagující na postoje Trumpa. Konec konců to, že zadlužené Španělsko hned využilo příležitosti zavděčit se nadnárodním prosazovatelům imigrace v pozadí, o něčem svědčí. Ale o něčem také svědčí to, že posádka lodi s imigranty se do Španělska bojí.

Re: Merkelová dělá to, co se po ní žádá.:
Autor: P. Harabaska Datum: 13.6.2018 10:41

Posádka lodi s imigranty se do Španělska nebojí. Náklad měl být dodán do Itálie s dodací paritou CPT (Carriage Paid To) – přeprava placena do (ujednané místo určení). Vícenáklady s cestou do Španělska zaplatí kdo? Nadto prémie za vyplácené dávky pro krimigranty má dostat ten, kdo je vyjednal, tedy mafie italská nikoli španělská. And that’s the reason.

Re: Merkelová dělá to, co se po ní žádá.:
Autor: M. Krátký Datum: 13.6.2018 12:55

incoterms v praxi - hezké

Jedna potrhlá bába de facto rozhoduje o osudu kontinentu.:
Autor: P. Dvořák Datum: 13.6.2018 3:26

To je opravdu to, čemu jsme se naučili říkat demokracie? Místo na západě vystudovaného Kima tady rozhoduje východoněmecká komunistická svazačka.

Re: Jedna potrhlá bába de facto rozhoduje o osudu kontinentu.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 13.6.2018 10:41

Je to loutka, jen plní příkazy. Cílem byl, je a bude, zamuslimit Evropu za každou cenu. Kecy o kvótách jsou jen Kecy...

Boží mlýny.....:
Autor: T. Šmilauer Datum: 13.6.2018 0:16

Boží mlýny melou. Dojde i na Angelu Merkelovou s jejími velikášskými vizemi, které učinila svévolně sama bez konzultace s německou vládou, parlamentem, státy EU nebo Evropskou komisí. Chce to jen trpělivost....

Re: Boží mlýny.....:
Autor: J. Fridrich Datum: 13.6.2018 6:38

Merkelová má stále ještě málo znásilněných a zavražděných děvčat a žen ve své zemi - a nejen žen..

Ne Malta, ale ani Itálie a celá Evropa je nesmí být nucena přijímat.. At' si je živí ty neziskovky a převaděči, ti, kteří od těch " chudáků utečenců " dostávají miliony EUR a USD.. To v drtivé většině nejsou žádní uprchlíci, ale nepřátelé naší Západní křest'anské civilizace, teroristi a v nejlepším případě pijavice, které se chtějí bezpracně nechat živit, šatit, ubytovat a brát velké podpory od nenáviděných Evropanů - ONI NÁS PŘICHÁZÍ ROZVRÁTIT A OPANOVAT.

Re: Boží mlýny.....:
Autor: J. Schwarz Datum: 13.6.2018 9:22

Merkelová se zjevně kojí marnou nadějí, že snad někdy nějaký exotický samec znásilní i ji a tak konečně vyplní její erotická přání...

Re: Boží mlýny.....:
Autor: D. Polanský Datum: 13.6.2018 7:26

Na tu již nedojde, ta je za vodou. Také nedošlo na Stalina a jiné diktátory. V tomhle jsem pesimista.

Re: Boží mlýny.....:
Autor: P. Harabaska Datum: 13.6.2018 10:48

Můžete tisíckrát napsat na stěně veřejného záchodku, kde jsem to viděl v Deggendorfu, Merkel - Ferkel, ale nic to na celé věci nezmění. Jí bude letos v červenci 64 roků, takže je plna svěžích sil a ty jí z toho v Německu obvyklého průměrného věku dožití u žen 82,5 let ještě dost dlouho vydrží. Takže, chce to trpělivost.