25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


UNRWA: Továrna OSN na palestinské uprchlíkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 19, poslední: 13.6. 2018 15:06, přehled diskusí

:
Autor: J. Jurax Datum: 13.6.2018 15:06

Ano.

Na tři věci - na nic, na to druhé a pak ještě na dobré živobytí desetitisíců, možná statisíců vyžírků a vyčuránků.

OSN je světové levičácké spiknutí světových levičáků.:
Autor: K. Janyška Datum: 12.6.2018 18:57

Prostě proto, že levičáků je na světě nejvíce... Dzp.

Těžko. :
Autor: O. Zeman Datum: 12.6.2018 17:28

Podívejte, kolik toho EU nalévá tzv. palestinským “takyuprchlíkům” 5. generace a tady to s nikým téměř ani nehne. Komise přicmrndne “dotaci”, co dotací ani není, a ze zbytku platí humanitární tunely z Gazy pro přepravu zbraní do Izraele. Asi taky humanitární zbraně. Celý ten rádoby palestinský problém jen vyživuje vyžírky kolem světa dokola. Za ty prachy za 70 let by jen ta Gaza musela být ze zlata a Dubaj by jim záviděla barák vysoký dva kiláky. Ten článek je napsaný výstižně.

Re: Obávám se:
Autor: M. Prokop Datum: 12.6.2018 15:03

Třeba by to otevřelo oči zase pár lidem, kteří ještě věří v prospěšnost EU.

Obávám se:
Autor: O. Zeman Datum: 12.6.2018 13:52

jiné věci. A to, že až USA zavře kohout úplně, Rozpláče se Mogherini nebo jiná pinda a prohlásí a zaváže se, že to EU za USA povinně solidárně doplatí.

Re: Rozumím a říkám, že ty "nepokoje" v Gaze byly zapříčiněny:
Autor: J. Kombercová Datum: 12.6.2018 13:16

Slyšela jsem názor, že Hamás tyto nepokoje zorganizoval preventivně, aby nedošlo k nepokojům proti Hamásu.

Re: S profesionálními tzv. "Palestinci":
Autor: M. Krátký Datum: 12.6.2018 13:13

Stručné, jasné a máte můj souhlas

Re: S profesionálními tzv. "Palestinci":
Autor: Z. Švrček Datum: 12.6.2018 10:55

naprostý souhlas.

Nemyslím, že je to výjimečné jednání OSN:
Autor: J. Pražák Datum: 12.6.2018 10:37

Alibismus, podpora ZLA, vlastní obohacení. To je dnešní OSN.

OSN:
Autor: P. Lenc Datum: 12.6.2018 10:09

se stala hlásnou troubou muslimů a jejich přiblblých neomarxistických pomahačů.Škoda každého dolaru, která tato organizace dostane.Pan Farda mentalitu těchto blbů popsal naprosto přesně.

S profesionálními tzv. "Palestinci":
Autor: J. Farda Datum: 12.6.2018 9:56

je dodnes nakládáno způsobem popsaným Markem Twainem v knize Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna, SNKL 1961 Praha, str. 150/151: "Pohřeb zakončil další bujení jedné věci - zarazil další sbírání podpisů na žádost o milost pro Joea Indiána. Žádost adresovaná guvernérovi nesla už velký počet podpisů; konala se nejedna plačtivá a řečná schůze a byl ustanoven výbor paniček mírně na hlavu padlých, které se měly odít do hlubokého smutku a kvílet okolo guvernéra a zapřísahat ho, aby ze sebe udělal milosrdného vola a pošlapal své povinnosti. Mělo se za to, že Joe Indián zavraždil nejmíně pět obyvatel městyse, ale co na tom? I kdyby to byl býval Satan osobně, bylo by se našlo habaděj slabochů ochotných načmárat své jméno pod žádost o milost a ukápnout na ni slzu ze svých chronicky nedomykavých a děravých moldánek." A přesně tak slabomyslní dobroserové zachází s etnickými Araby z britského mandátního území Palestina, kteří na rozdíl od Židů v roce 1948, odmítli respektovat rozhodnutí OSN o rozdělení tzv. Palestiny a s pomocí okolních arabských států, zahájili proti Židům válku. A dnešní OSN a UNRWA jsou ti na hlavu padlí slaboši, kteří dodnes odměňují a podporují vrahy, a vraždící děti a vnuky původních vrahů. Židé si ve své válce o přežití jistě také nebrali servítky, ale nezačali s tím oni. Začali Arabové, kteří za WWII kde mohli, podporovali nacisty v plánu Židy vyvraždit. Koneckonců strýček Jásira Arafata, Velký muftí jeruzalémský Mohhamed Amín al-Husajní, dlel za WWII v Berlíně a inicioval vznik muslimských divizí Waffen SS. Stále platí rčení, že kdo seje vítr, rozpoutá bouři. Němci začali covetryzýrovat britská města, a sklidili, m.j., Hamburk a Drážďany. Japonci začali Pearl Harborem, vyvražďovali zajatce a sklidili Hirošimu plus Nagasaki. Arabové začali válku, dostali a opakovaně dostávají na řiť. Jen blb na hlavu padlý může nad obětmi iniciátorů válek ukapávat slzy ze svých moldánek. Trumpovi v jeho záměru přestat je podporovat jednoznačně držím palce!

Arméni z Turecka vyhnáni,:
Autor: M. Prokop Datum: 12.6.2018 9:31

asimilováni ve světě. Řekové z Turecka vyhnáni, asimilováni ve světě a v Řecku. Němci ze Sudet i odjinud vyhnáni, asimilováni v Německu i Rakousku.

Jen ty kozomrdy nikdo nechce.

Rozumím a říkám, že ty "nepokoje" v Gaze byly zapříčiněny:
Autor: J. Chaloupka Datum: 12.6.2018 8:49

snížením příspěvku USA. Prostě prachy došly. To je celé.

OSN je světové levičácké spiknutí světových levičáků. :
Autor: K. Janyška Datum: 12.6.2018 8:36

Prostě proto, že takových je na světě nejvíce... Dzp.

Další z celé řady příkladů,:
Autor: I. Schlägel Datum: 12.6.2018 8:11

díky kterým je celkem jasné, k čemu že nám je slovutná organizace s názvem OSN.

Re: Zajímavý příspěvek,:
Autor: J. Fridrich Datum: 12.6.2018 6:35

Souhlas. Tento konflikt mezi Palestinci a Židy lze radikálně a rychle velmi snadno omezit - přestat nechutně silně finančně podporovat ty Palestinské profesionální teroristy. Donald Trump to již udělal a v ten den, kdy zrušil ten sponzoring, tak hlavní terorista Hamasu Abbás byl úspěšně koledovat v EU-Bruselu u jejich kamarádky Federiky Mohegriniové - a úspěšně. Ty škrtnuté miliardy od Trumpa jim pošle EU - tedy z našeho..

Prostě Evropa se změnila v Absurdistán.

Re: Zajímavý příspěvek,:
Autor: M. Krátký Datum: 12.6.2018 1:17

máte můj naprostý souhlas -autorovi i vám děkuji za poutavé shrnutí tohoto problému, myslím si však, že do financování těchto darmožroutů jdou i naše ( EU ) peníze

Re: Zajímavý příspěvek,:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.6.2018 0:52

Tzv. Palestinci nikdy nic netvořili. Pouze ničili, destruovali a to dělají dodnes. Zatímco Židé během 20. a 30. let 20. století zúrodňovali zemi, Arabové přepadávali kibucy, vypalovali, pole, plantáže, osady, obytné domy, stodoly. Což činí dodnes, když posílají ohnivé draky na izraelská pole. Palestinští Arabové jsou líní, neschopní a závistiví. Žid tvoří, Arab ničí.

Bez podpory by palestinští Arabové nepřežili, noc neumí, nic nedělají, nic netvoří.

Zajímavý příspěvek,:
Autor: P. Szirotný Datum: 12.6.2018 0:33

popravdě jsem dnes četl o této organizaci poprvé. Ale jen to potvrzuje můj dlouhodobý názor - je třeba Palestincům zavřít všechny penězovody. Jen to je donutí začít se starat sami o sebe. Začít pracovat a něco budovat. Jen tak prokáží životaschopnost svého vysněného státu. Pokud nejsou schopni se o sebe alespoň elementárně postarat, je Stát Palestina jen utopií.