21.5.2019 | Svátek má MonikaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VÍP: SetkáváníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 32, poslední: 11.6. 2018 1:47, přehled diskusí

Re: Pastviny!:
Autor: M. Crossette Datum: 11.6.2018 1:47

Milá Jenny, děkuji za odpověď. Obávala jsem se, že bude smutná. Tak to je mi velice líto a opožděně upřímnou soustrast (a líto je mi i toho jak-tedy kdy - jsi se tu smutnou novinu dozvěděla). Příští měsíc to bude rok, co zemřela naše bílá Indy a také si myslíme, že "na srdíčko", nečekaně v noci. Asi se to nestává jen lidem. Ale myslím, že se Čita dožila hezkého věku, ne? (jsou to sestry, že)V takovýchto smutných momentech je dobře, že jsou doma další zvířata "pro útěchu". Jen vím, že u Tebe už jich v posledních letech odešlo nějak moc. Pohlaď za mne svoje dvě psí krasavice a přeji s nimi hodně radosti.

Re: Pastviny!:
Autor: Z. Jenny Datum: 10.6.2018 23:35

Milá Maričko, Čituška mi odešla ten den , co bylo v Praze Dededivadlo. MLP mi volal, když jsem seděla na Střeleckém ostrově, abych to měla do Klubu c. blízko. Bylo to z ničeho nic,odešla v pohybu náhle, už jsme se rozloučili, asi srdíčko. Kočička moje empatická,sladká, milá. Tož tak je to.

Ráda:
Autor: Z. Matylda Datum: 10.6.2018 22:05

jsem se viděla s lidmi, pro naše psice bylo dost velkým zklamáním množství štěkavých psů ( při setkání se psy zásadně neštěkají a nechápou to, řvou jen při obraně domu). Tak třeba příští rok bude míň hlasitých :)

Fotky jsou hotové:
Autor: T. Zana Datum: 10.6.2018 21:49

Nečekejte žádné umění, jsou dokumentární :-)

https://1234zana.rajce.idnes.cz/8.-10-6-2018_Setkani_Pastviny

Všichni vy ...:
Autor: Z. Yga Datum: 10.6.2018 20:37

Všichni vy, kteří jste včera fandili naší Terce vězte, že dneska byla třetí ....

Re: hezký den:
Autor: Z. Hanča Datum: 10.6.2018 20:31

Jestli bude babička vystupovat i v Praze, potká se tam s naší mládeží. Holky cvičí v červených dresech jako mladší žákyně a malej Viktor za předškoláky. Byla jsem se podívat, hezké to bylo! :-)

Re: Pastviny!:
Autor: M. Crossette Datum: 10.6.2018 20:22

Jsem ráda, že setkání se vydařilo a budu se těšit na prohlížení alb !

Ale Jenny, jako to že sousedka hlídala jen Miu? Propásla jsem něco smutného o Čitě, nebo ona byla sama doma?

Jsem opravdu zvědavá na fotodokumentaci.:
Autor: Z. Svobodová Datum: 10.6.2018 19:51

Docela jsem závidím všem, kdo na Pastviny dorazili.T6aky pustě závidím koupání v přehradě a důkladný pokec. Aspoň, že jsem víknd prožila trháním lipových květů a docela dobrou zábavou,která doprovázela setkání lidí, kteří žijí v obcích, co mají v názvu Bělá. Byl to docela vtipný víkend. který působil jakom malinkatá náplast na smutnění z naší neúčasti na pastvinách.

Taky jsem doma:
Autor: T. Zana Datum: 10.6.2018 18:23

Bylo to skvělé, povedlo se mi posedět se spoustou lidí, s kterými jsme už nemluvila ani nepamatuju.

Díky moc, Kimi!

Pastviny!:
Autor: Z. Jenny Datum: 10.6.2018 17:08

Díky Kim, bylo to supééér! Odpočala jsem si, CončaTonča po prvním dnu už byla bezva,dokonce v neděli už i na volno, nakonec se skamarádila i s Arinkou, asi díky tomu, že ji pozvala na večeři. Jenka chodila na volno pořád. Večery byly milé, plné povídání, užili jsme si to. Vedle nás bydlíkovali Jarda a Miki s Yuminkou a Grace, ty dvě černé velké knírajdy byly fakt pohodové, takže paráda.

Děkuji všem co organizovaly a Alča týmu, ulovila jsem zebru od Myšky neb ovcu mi uloupla Yga těsně přede mnou. Obchůdek byl úspěšný a to je dobře. Budu se těšit na další i jiná budoucí setkání.

Miuška to přežila v péči sousedky, byla šťastná z našeho návratu, hned se přišla tulit a mazluškat.

Teď začíná bouřit a dusné vedro řádí vůkol. Zlaté Orličky.Holky padly za vlast. :-)

Re: Bylo to skvělé :-):
Autor: Z. Xerxová Datum: 10.6.2018 16:29

Grace je krásná veselá střapatice (a úžasně ten šrumec zvládala) - jsem zvědavá, jak se holka nohatá vyloupne do kníraté krásky, až doroste

Re: Jsme doma:
Autor: Z. Xerxová Datum: 10.6.2018 16:27

Ernest byl úžasný - když mu panička zmizela z dohledu - teskně tenoučce plakal. Kámen by se ustrnul :o) Slečna pinčová se mi moc líbila - ale jasně dávala najevo, že je třeba ji obdivovat zdálky... Krásně uměla zoubky ukazovat

Re: Jsme doma:
Autor: Z. Yga Datum: 10.6.2018 16:03

Ano - a byl velmi roztomilý (:o). Zikmund nám už asi odpustil, ale jak se tak dívám na Jeníka, tak ten mu ještě ne (:o)))))

Re: Jsme doma:
Autor: M. Beda Datum: 10.6.2018 15:43

Ygo, četla jsem kdesi níž, že Ernest se naučil plavat - gratuluji :-)))))))))

Zikmund vám určitě brzy odpustí :-))))))

Jsme doma:
Autor: Z. Yga Datum: 10.6.2018 15:34

A už dokonce po obědě (brgul) - psi úplně mrtví.

Bylo to opět úplně nejvíc fajn - v obchůdku jsem ukořistila mimo jiné dvě háčkovaná zvířátka (Myš se opět překonala). Počasí vyšlo na jedničku (odjížděli jsme při dva a dvaceti stupních a dojeli do jeden a třiceti).

Zikmund se vyznamenal - asi jsme ho dost nasr-štvali, tak Jeníkovi zatres nas-trousil do postele. A dvakrát!!! A poch-močil knížku (Jeníkovu) - asi si myslel, že nás unesl, protože takovou zradu by panička neudělala. A od té doby, co jsme doma, hubu nezavřel.

Bylo to skvělé :-):
Autor: Z. Miki Datum: 10.6.2018 12:42

Jsme doma,

vybaleno, pračka pere a holčičky „vyhynuly“ na pelíšcích. Dokonce i Grace spí. Bylo to jako vždy milé a pohodové

setkání. Kimi vybrala krásné a příjemné místo, počasí také vyšlo.... Super. Jsem

moc ráda, že jsme se zase po roce viděli (i když některé tváře mají á-čko :-) )

Re: Většina už odjela:
Autor: Z. Lika Datum: 10.6.2018 11:50

Děkuji za hlášení, Zano. Jsem moc ráda, že se Setkání vydařilo, užila jsem si to s vámi "v zastoupení".

Většina už odjela:
Autor: T. Zana Datum: 10.6.2018 11:28

Dojídám gulášovku (do Prahy daleko), pak mě hodná Kimi hodí na autobus - je to jenom kousek, ale je zataženo a ta bouřka by to stihla dřív než já.

Bylo to moc příjemné setkání- sice jsem se nikam moc nepodívala, ale zase jsem měla dost času pokecat s lidmi,které už jsem léta stíhala jen pozdravit. A to je hlavní!

Počasí nám přálo, psi se chovali většinou mravně, příjemná společnost - parádní to bylo :-)

Většina už odjela:
Autor: T. Zana Datum: 10.6.2018 11:25

Dojídám gulášovku (do Prahy daleko), pak mě hodná Kimi hodí na autobus - je to jenom kousek, ale je zataženo a ta bouřka by to stihla dřív než já.

Bylo to moc příjemné setkání- sice jsem se nikam moc nepodívala, ale zase jsem měla dost času pokecat s lidmi,které už jsem léta stíhala jen pozdravit.

hezký den:
Autor: Z. Xerxová Datum: 10.6.2018 6:06

hezkou neděli všem Zvířetníkům a zvířátkům... :o)

protože vezeme hned brzy ráno babču na generálku a následný sokolský slet v Turnově, čeká nás kousek Českého ráje - asi Klokočky. Jen na pár kiláčků protáhnout nohy.

Re: Oba s Jiřím litujeme,:
Autor: M. Crossette Datum: 10.6.2018 2:35

Lenko, moc přeji, aby se Ti podařilo dovodnit otoky a nemuselas do nemocnice !

A všem Zvířetníkům a jejich pejskům na Setkání přeji "suchou" slunnou a pohodovou neděli. Užívejte si a foťce, abychom se my "co jsme tam nebyli" mohli kochat alespoň fotkami.

Oba s Jiřím litujeme,:
Autor: Z. Svobodová Datum: 9.6.2018 23:56

že jsme nemohli dorazit ani letos.Byli jsme oba na mnoha srazech minulých,letos nám však v účasti zabránily mé zdravotní potíže.autem Jiří jet nechtěl, v tom vedru by to neuřídil,protože za volantem je jen sám a nemá žádné střídání.Jám mám v poslední době potíže se srdcem, které dostatečně nepumpuje okysličenou krev až tam , kam ji dodat má. mám obrovské otoky všech končetin, které se naprosto nelíbí mé kardioložce.Pokud z mého těla nevyženou vodu velice silná diuretika, skončím za týden ve špitále.Srdce tou vodou dostává velmi na frak a zatím ta diuretrika příliš nefungují. Nechtěla bych askončit uvázaná na kyslíkovém přístroji stejně, jako dopadla moje nebohá sestraještě hlásím, že tady v bělé nespadla ani kapička vláhy, i když někde v okolí bouřka byla. Hromy třrochu strašily a zablýsklo se cca třikrát. To sucho je děs a běs.

na Pastvinách...:
Autor: Z. Xerxová Datum: 9.6.2018 19:04

... bylo hezky. Teplo. Ráda jsem se se všemi viděla - s někým jsme pokecala víc, s někým míň. Byla jsem ráda, že jsem Nighta nebrala - bylo tam docela "uštěkáno" a on by to možná chtěl řešit... než na vodítku nakrátko si to užíval s Trpajzlíky o kopeček vedle - dokonce šli dobrodružnou průzkumnou výpravu korytem potoka, zdolávali kameny a tůňky a hrázky... Takže psisko spokojené a utahané a já spokojená (a neutahaná :o) )

Tak jenom sporadicky:
Autor: Z. Yga Datum: 9.6.2018 17:54

Je tady fajn, místo vedro, místy chladněji. Přehrada je teplá jako kafe, Erník se naučil plavat (:o)). Opět super obchůdek pod taktovkou Alča týmu. Na skok se stavila Xerxová bez Najta, Bubi s oběma psíma holkama, Matylda s Kačkou a kavalírkama a Jitča s manželem. Vaše i naše škoda, že tu nejste - jak říká Zana, zkuste na rok si udělat na nás čas ...

Nad Prahou:
Autor: Z. Nelina Datum: 9.6.2018 17:50

se na 1/2 h. otevřela nebesa a to řádně.

Tak snad:
Autor: Z. Hanča Datum: 9.6.2018 16:36

se na Pastvinách vybouřilo už včera dostatečně a dnes a zítra bude počasí vlídné ke Zvířetníkům, jejich psům a společným aktivitám. Teď právě bouří u nás na severu, zatím pršelo asi tak 5 minut, ale snad to není konečná, zataženo je pořádně. Těším se na fotodokumentaci ze Setkání a vzpomínám na všechna ta předchozí, kdy jsme se účastnili!

Re: Poslední roky:
Autor: Z. Vave Datum: 9.6.2018 13:36

A navíc tu máme děti. :)

na všechny:
Autor: M. Beda Datum: 9.6.2018 11:21

kdo se dnes (včera či zítra) setkávají, moc myslím!!!! počasí mají krásné - i když mnozí z nich se mnou asi souhlasit nebudou, chicht :-DDDDDDD

ale Pastviny jsou už v podhůří a takové vedro jako v Praze tam nebude, spíše je dobře, že jim neprší, někde vevnitř je to otrava

kdyby jakkel poslal zase online nějaké fotky, tak je vywebím, i když odpoledne nejsem doma

Poslední roky:
Autor: Z. Vave Datum: 9.6.2018 10:45

jsem nejezdila, nejdřív kvůli Ance a teď kvůli novému bydlení. Různé rodinné akce a hlídání vnoučat nám "seberou" víc než polovinu víkendů, do toho nějaké vlastní aktivity a jsme skoro na nule.

Ale věřím, že napřesrok to konečně vyjde a na Setkání dorazíme. Už mi to schází.

Vám všem, kdo dorazíte, přeju krásné a pohodové chvíle. Chtěla jsem ukecat Vaška na otočku, ale máme být u sestřenice, kde jsme nebyli na vzpomínkovém víkendu na synovce, protože jsem byla na uhlíkách. Prostě mi chybí volné víkendy. :)

Všechny vás zdravím:
Autor: Z. Lika Datum: 9.6.2018 8:53

a přeji pohodu a příjemné počasí. Těším se na fotoalba!