25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VELKÁ BRITÁNIE: Na cestě do pekel?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 81, poslední: 30.5.2018 18:14, přehled diskusí

Odpověď na předloženou otázku.:
Autor: J. Krahulec Datum: 30.5.2018 18:14

V názvu článku stojí otázka, na kterou by bylo záhodno alespoň jednoslovně odpovědět, eventuelně se o odpověď podělit. Z mého pohledu je to slovo jednoznačně ANO. Jde do pekel. Rozhodujícím způsobem na tento zcestný posun poukazuje čtvrtý odstavec Vaší polemiky pane Šindeláři. I když já nikdy, prostě nikdy neuvěřím, ale je to tak, že těsná většina tohoto kdysi hrdého, dnes podivně multikulturního národa pro případ kolektivního projevu zásadně toleruje mimoevropské kultury a klíďo píďo zatratí pro ně kulturně daleko bližší evropské, tedy východoevropské národy, to je prostě děs. A že ta banda z východní Evropy jim, Angličanům kdysi i když malou, ale ne nevýznamnou měrou pomohla vyhrát válku a když ne, tak alespoň jí o hodně zkrátit, to je jaksi už mimo mísu. Že je toto vyčpělé téma? Asi těžko, zatím v Evropě větší průšvih, který by tuto hrůzu v našich dějinách ututlal, nebyl. A potvrdí to i několik kanálů britské televize, prezentace evropských dějin 1930 až 1945 je skoro na denním pořádku. Takže to vysvětlení nevyhnutelné cesty do pekel je asi i v tom, že v Anglii už angličané sobě nevládnou, ovládají to zde nejen opěvované a chráněné exotické multikulturní skupiny, ale též značně i cvoci, kteří byť po válce dorazivší z Evropy aby v anglii našli nový domov, hlasovali jako novodobí angličané pro brexit. A k tomu se dá říci asi už pouze jedno, Anglie jako celek svou liberálností na svůj úkor neuvěřitelně veřejně blbne, až úplně nekontrolovatelně zblbne. A přitom jí nic nezchází, není v Schengenském prostoru a není v Eurozóně.

Vaporizace Tommyho Robinsona:
Autor: V. Kolacik Datum: 29.5.2018 5:34

(Žádný Tommy Robinson nikdy nebyl, nikde není a nijak nebude. Soudruh Winston Smith dělá svoji práci dobře. Žádný soudruh Winston Smith nikdy nebyl, nikde není a nijak nebude.)

"Tommy Robinson byl zatčen a uvězněn za podávání zpráv o muslimských pedofilních bandách. Práci, kterou se rozhodl dělat bez ohledu na vlastní bezpečí, informovat veřejnost o všech příkořích páchaných ve jménu Alláha. Boj proti nepřízni osudu a podávání zpráv o otázkách, o kterých se naše mainstreamová média příliš bojí mluvit. Tommy však vyvolává otázky, které mají vliv na všechny naše komunity, a ta jsou zametána pod koberec a ukryta před veřejností. V tuhle chvíli stojíme při sobě, stojíme silní a stojíme na jeho straně. OSVOBOĎTE TOMMY ROBINSON"

Ještě jste tu petici nepodesali? I za Vás teď Tommy hnije v lapáku, nemyslíte? FREE TOMMY!

Na na tom, autore, co píšete vůbec nezáleží. To samo.:
Autor: K. Janyška Datum: 28.5.2018 20:53

EU je principiálně stejná ve prospěch Německa jako SSSR ve prospěch Ruska. Že sovětské socialistické republiky byly zaostalé a evropské národní státy patří k tomu nejlepšímu na světě ? Na tom vůbec nezáleží. Jde o ten devastující centrální přikaznický princip, v SSSR i v EU úplně stejný.

Spontánní síly EU na LS nedovolí a rozervou ji stejně jako kdysi ty samé Sovětský svaz. Zejména spontánní řád lidského světa, jediná možnost existence lidstva, je v přímém rozporu s existencí socialistické rudočerné Evropské unie.

A že to nezorientovaní a v této věci absolutně nevzdělaní lidé nevědí ? Na tom taků vůbec nezáeží. To samo... Dzp.

Nelze beztrestně předbíhat vývojové fáze:
Autor: M. Pivoda Datum: 28.5.2018 18:17

O Tommy Robinson nic nevím a studovat se mi to nechce. To je interní záležitost Velké Británie.

Socialismus na obzoru? Žádný rozumný člověk nemůže toužit po nedostatkovém socialismu (v Česku to byl Husákův socialismus).

Nicméně budoucí tzv. technologický socialismus (socialismus z hojnosti, nikoliv nedostatku) může být dostatečně motivující pro většinu národa. Ale nelze beztrestně předbíhat svou dobu. Totiž, přes funkční kapitalismus se dostaneme do technologického socialismu mnohem dříve. Snad. Pokud mezitím nezvítězí bezohledný kapitalismus, který se bude snažit vyhubit nezaměstnatelné občany.

Re: Nelze beztrestně předbíhat vývojové fáze:
Autor: K. Janyška Datum: 28.5.2018 20:51

Žádné vývojové fáze neexistují. Je to kontinuální proces. A s Marxem jděte do háje. S hlupákem... Dzp.

Pro Karla Janyšku:
Autor: M. Pivoda Datum: 28.5.2018 21:15

Nechápu, proč do toho pletete stále Karla Marxe. Výraz "technologický socialismus" jsem slyšel od amerického technologického podnikatele Petera Diamandise.

Vaše vnímání světa, bohužel, nesdílím. Já totiž věřím na vývojová stádia (mohu je totiž ověřovat i vizuálně), vy na nějakou nadlidskou organizaci světa (fungující spontánně). Domnívám se, že vy jste blíže nějakému náboženskému vnímání světa, které ale nelze nějak experimentálně prokázat.

Ale nebojte se. Kvůli tomu vás nepovažuji za svého nepřítele. Moji hlavní nepřátelé byli a jsou vychcaní čeští Pepíci, kteří nejdříve přísahali na komunismus a pak zde praktikovali sprostý kapitalismus.

"O Tommy Robinson nic nevím a studovat se mi to nechce.":
Autor: M. Prokop Datum: 28.5.2018 21:44

No ale tak je to u vás se vším, ne?

Informační embargo? Ale kdeže.:
Autor: V. Braun Datum: 28.5.2018 16:20

To je zase článek, výmysl nad výmysl. O tom, že v některých ěstach působily a možná ještě působí gangy převážně mužů z Pakistánu a dalších podobných zemí se v Británii běžně píše, spousta článků je i na BBC. Takže Tommy Robinson nebyl odsouzen za to, že o podobném případu psal, ale proto, že se choval způsobem, který mohl ovlivnit soud.

I o jeho případu se bežně píše, viz například zde

https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/tommy-robinson-arrested-leeds-court-child-grooming-trial-edl-founder-latest-a8368821.html

Re: Informační embargo? Ale kdeže.:
Autor: V. Braun Datum: 28.5.2018 16:21

Zajímavé slovo, to ěstach, původně tam samozřejmě mělo být městech.

Donald Trump Jr: :
Autor: J. Kanioková Datum: 28.5.2018 15:53

Tommy Robinsonovo věznění je důvodem # 1776 pro původní Brexit - http://www.thegatewaypundit.com/2018/05/donald-trump-jr-tommy-robinsons-imprisonment-is-reason-1776-for-the-original-brexit/

Re: Donald Trump Jr: :
Autor: V. Kain Datum: 28.5.2018 18:19

Ta zbabělá pokrytecká pakáž ho umístila mezi radikální muslimskou svolož.Nevím jestli to přežije.

V roce 1945,. po konci II.sv.války...:
Autor: P. Grigar Datum: 28.5.2018 14:41

..vystřídal Winstona Churchilla na pozici premiéra labourista Clement Attlee. Tam někde začal "sešup" Britského impéria i celé společnosti. Pracoval na tom pilně 5 let, než ho opět vystřídal Churchill, jenže to už bylo jiné impérium..bez Indie, Pákistánu, Barmy, Srí Lanky, Jordánska a Palestiny.

Taky jsme měli svého Klementa...

Re: V roce 1945,. po konci II.sv.války...:
Autor: T. Kočí Datum: 28.5.2018 14:54

Bez Churchilla to prostě nešlo...

Re: V roce 1945,. po konci II.sv.války...:
Autor: P. Grigar Datum: 28.5.2018 15:09

Bulldog Winnie se ne vlastní vinou ocitl v pozici hasiče, který byl k požáru povolán příliš pozdě. Přesto dokázal zajistit aspoň to, aby už v takovém rozsahu znovu nehořelo.

Re: V roce 1945,. po konci II.sv.války...:
Autor: M. Prokop Datum: 28.5.2018 15:20

Impérium by neudržel, ale neudělal by tolik levičáckých úchyláren v ekonomice.

Re: V roce 1945,. po konci II.sv.války...:
Autor: S. Rehulka Datum: 28.5.2018 16:14

Winston Churchill se v pár případech přesvědčil o sovětských lumpárnách ke spojencům. Když tedy Britové vyvinuli úspěšný proudový motor Rols Royce Nene, Churchill jeho vývoz do SSSR zakázal. Jakmile se stal PM Attlee, vývoz bolševikům povolil.

Když vypukla válka v Koreji, Američané měli v Japonsku pouze

stihačky P-51 Mustang, výborná letadla, ale z 2.světové války.

Když komunistická Severní Korea nasadila nové Mig-15 (se sovětskými piloty), Mustangy měly dost ztrát, nežli USAF nasadilo své nové

F-86 Sabre. Po sestřelu Migu zjistili, že má motor Rols Royce Nene !

:
Autor: J. Fridrich Datum: 28.5.2018 14:29

Britanie je Imperium - vite to soudruzi ?

Já tedy doufám, :
Autor: V. Student Datum: 28.5.2018 14:13

že znásilňující Pákistánci dostanou tresty jako hrom, nicméně zatím je vozí k soudu, tedy zatím se jedná o osoby nevinné, tedy chápu a považuji za logické, že ten pán má problémy se zákonem. Proč nepočká, až je odsoudí?

Re: Já tedy doufám, :
Autor: R. Langer Datum: 28.5.2018 15:17

A co když je neodsoudí? A kdo se to dozví, když je na to "informační embargo"?

Re: Já tedy doufám, :
Autor: M. Prokop Datum: 28.5.2018 15:21

Proč by o procesu nemohl informovat?

Neměl by psát, že jsou vinni.

Re::
Autor: J. Kanioková Datum: 28.5.2018 15:43

Spojené království může zatknout Tommyho Robinsona, ale nikdy nemohou skrýt pravdu. Tisíce britských dětí jsou oběťmi muslimských grooming gangů. - https://twitter.com/V_of_Europe/status/1000507900387786753

Re: Já tedy doufám, :
Autor: V. Student Datum: 28.5.2018 16:57

A také by neměl zveřejňovat jejich fotky. Víte, on ten právní stát by měl v první řadě hledět na naše práva. Ne hystericky, neziskovkářsky, ale opravdu dbát na to, aby o vině rozhodoval soud, a ne novináři.

:
Autor: J. Jurax Datum: 28.5.2018 14:07

Jakákoliv země, kde zvítězí socialismus, je na cestě do pekel ...

Je stařičký, ale krutě pravdivý vtip:

Dotaz na rádio Jerevan: Může ve Švýcarsku zvítězit socialismus?

Odpověď: V zásadě může, ale je škoda zničit tak krásnou zemi ...

Spojené království = Nový GULAG :
Autor: P. Klíma Datum: 28.5.2018 13:04

Vzhůru k totalitě.:
Autor: J. Macků Datum: 28.5.2018 12:58

Ve Velké Británii žádná racionální silná osobnost vidět není, takže si nejspíše budou muset prožít to co my pod komunisty řízenými z Moskvy, navíc zkomplikované muslimskými nájezdníky. Je třeba být ostražitý před nápady západu, chybí jim zkušenost s totalitou a nechtějí se nechat poučit. Tak si to budou muset prožít taky. Věřím, že místní socanská verbež tyto státy přivede rovněž hospodářsky cu grund, jako všude jinde na světě, kde se dostala k moci. Asi to bude trvat déle, přece jen jsou bohatší, než my v roce 1948. Snad se nám podaří se zachránit alespoň sami.

:
Autor: P. Bureš Datum: 28.5.2018 12:29

Jen upřesním, že Lauren Southern je "ve skutečnosti" aktivista a muž. Má o tom hezké video - stačila jí návštěva u lékaře, kterému řekla, že je chlap, a s papírem od něj si vyřídila doklady s mužským pohlavím. Pohled na úřednici a její "Yes, Sir" je fakt k popukání. Je ale možné, že už je zase žena, v pokrokových zemích je to už trochu rozvolněné :-)

V současnosti.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 28.5.2018 11:56

....probíhají demonstrace Party For Freedom v Austrálii,v Sydney i v Melbourne, také v Canberra ACT, před British High Commission za osvobození Tommyho Robinsona v Britanii !

Na vysvětlenou - v zemích Commonwealthu nemá ritanie Velvyslanectví, ale Úřad Vysokého Komisaře, se stejnou úlohou.

Toto není vina Královské rodiny a naší královny Alžběty II., která je v Britanii (United Kingdom) pouze vládkyní figurální a tradičně reprezentativní. Na vině je špatné rozhodování Parliamentu, ve kterém má příliš velké slovo opoziční Labour Party (Socani) a pár stan menších, extremních. Další bolestí Anglie a celého UK, je historické dědictví kolonialismu, kdy po osamostatnění zemí v Asii, Africe i Jižní Americe a Karibiku, MUSELA stará Anglie přijmout místní loyalisty, protože jinak by byli povražděni novým (většinou levicovým) zřízením. Toto dědictví udělalo z Bílé Britanie Britanii barevnou (špinavou) a ve světovém politickém i ekonomickém chaosu oslabenou. Vzchopila se trochu k Brexitu, ale země by potřebovala osobu typu Sir Winston Churchilla, nebo Lady Margaret Thatcher. Současná "konzervativní" vláda ty kvality nemá! Všichni říkáme : Bože chran naši královnu, ale myslíme tím i celou Britanii !

Re: V současnosti.....:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.5.2018 15:35

Skotská správa vlády doporučuje daňové úlevy ... pro migranty - https://twitter.com/V_of_Europe/status/1001031340890959872

Bože, jak lze implantovat západním politikům zkušenosti se socialistickým režimem..

Anglie Na cestě do pekel? ... Zatím ano..:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.5.2018 11:22

Brexitoví fanoušci jsou naštvaní na "tajné spiknutí", pro udržení Británie v EU po vyčlenění 829 000 liber na volby do EU za rok.- https://www.businessinsider.nl/brexit-supporters-worry-electoral-commission-planning-for-eu-elections-2018-5/

Muslimské pobouření proti francouzskému pokusu znovu ZPĚT k Koránu, k odstranění veršů vyzývajících k "vraždění Židů, křesťanů a nevěřících" - http://www.dailymail.co.uk/news/article-5690533/Outrage-Muslims-leaders-French-manifesto-calling-deletion-Koran-verses.html

"Když jsem navrhl něco podobného v "Navrhované chartě muslimského porozumění" (2006), útočili na mě na MSM. Nejvíce jsem byl napaden Sky News (18. února). Nyní francouzský ex-PM souhlasí se mnou. Někdo další?" - https://twitter.com/GerardBattenMEP/status/992458220676550658

K dění v Anglii výborně B. Kuras POD článkem - Islamismus nás už zastrašil a donutil změnit životní styl (1. díl ..- https://www.kupredudominulosti.cz/kuras-benjamin-1d-islamismus-nas-uz-zastrasil-donutil-zmenit-zivotni-styl/

"Přitom termín „islamofobie“ je umělým výtvorem, který podle mého názoru vymyslela skupina kolem ajatolláha Chomejního začátkem osmdesátých let. Tímto slovem jsou od té doby nálepkováni aktivní, nebo i jen potenciální obhájci demokracie. Jde o termín, který by měl vlastně vymizet ze slovníků, protože islamofobie v podstatě neexistuje. Slovo „fobie“ je psychický strach z neznámého, zatímco my již máme strach ze známého."

Světoví vládci jsou ve válce:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.5.2018 10:45

se svými vlastními lidmi. Děsivé a srozumitelné, proč by lidé raději pohřbili hlavu v písku a předstírali, že to není tak, ale čím dřív se postavíte této smutné realitě, tím lépe. Mohou vás strčit do vězení, pokud odkloníte hlavu ven https://twitter.com/MyFreedomNews/status/997486813894889473