27.5.2019 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


KNIHA: Už jste četli něco od poslance?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 15.5. 2018 18:32, přehled diskusí

Re: jen tak:
Autor: V. Vlk Datum: 15.5.2018 18:32

Občas se snažila bojovat. Ale její zkušenosti z neziskovek, kde se jen plácá , škodí a nic pozitivního nedělá, nestačila an to, aby řídila takovýto kolos. Rozpočet miliardy, úředníků desetitisíce, to je malý stát. Občas něco zachránila, jako osazení náměstí I.P.Pavlova a Legerky a Sokolovské lavičkami pro maminky s dětmi ( v tom smradu z aut)a pár dalších. Ale jinak kde nic, tu nic.

jen tak:
Autor: P. Pavlíček Datum: 15.5.2018 16:32

Dokážete pane Vlku připustit, že existují lidé zhruba stejně inteligentní jako vy připustit, že se současná primátorka na ANO Krnáčová naprosto neznemožnila?

pp

Re: Je vidět, že autor píše z velké dálky.:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 11:29

Já také... Dzp.

Dík za recenzi.:
Autor: A. Alda Datum: 15.5.2018 9:39

Koupím ne pro sebe, ale pro syna.

jak vas znam, soudrui modrobolsani:
Autor: M. Pesat Datum: 15.5.2018 9:27

jak vas znam, soudrui modrobolsani, pokud by soudruh Nacher byl ve staji u modrych bolsanu tak na nej budete pet oslavne pajany. Priznavam, ze soudruha Nachera politicky nijak nemonitoruju ale slysel jsem jej cca mesic zpet v radiu/porad 20 minut Radiozurnalu, redaktorka , soudruzka Bastlova, verna kopie tech nehorsich rudobolsevickych pisalku z dob husakovske normalizace. A nutno rici, ze se soudruh Nacher nenechal jeji demagogii zatlacit do kouta a tvrde hajil sve nazory. Jeste daleko lepsi je v tomto smeru soudruh Klaus jr.

Cest :-)

Kdo nezná kompozitivní reorii, tedy zejména teorii:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 8:51

spontánního řádu lidského světa, píše a říká voloviny. A takových jsou vás, poslanců a voličů, miliardy. Takže nedoporučuji číst ty nesmysly... Dzp.

Re: Je vidět, že autor píše z velké dálky.:
Autor: R. Tesařík Datum: 15.5.2018 8:33

Jsem dál, leč názor na něj mám podobný.

Je vidět, že autor píše z velké dálky.:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 15.5.2018 4:29

Patrik Nacher je pro nás, co jsme blíž, jedním z nejnedůvěryhodnějším politiků.

Je to takový zmlazený Pospíšil, Kalousek a Ruml dohromady.

:
Autor: P. Papež Datum: 15.5.2018 1:29

Vlk zase zabodoval. Nacher se nechal zblbnout Babisem a už ho na Magistrátu papouskuje. Vlk opět ukazuje, kterým směrem a do které zadnice leze. Kdo má v Magistrátu jiný názor než Nacher a priblbla z ANO, je Vlčím nepřítelem.

Normalizační komuniste a MeToo jsou nesouměřitelné:
Autor: I. Kozák Datum: 15.5.2018 1:02

"Mimochodem, jaký vidíte v otázce řešení „prohřešků“ rozdíl mezi normalizačními komunisty a dnešní aktivitou MeToo?"

Rozdil je obrovský, a to hlavně v definici „prohřešků“.

V pripade (normalizacnich) komunistu neslo o prohresky stare 30-40 let, ale relativne nove. Takove, ktere se obvykle daly dost dobre dokazat. Neslo o trivialni "sahnuti na zadek", ale v podstate o politický, "protirežimní akt". Navíc šlo o to, odstranění odpůrců ve vlastní straně. Tedy ne o něco přirozeného (i když možná odsouzeníhodného formou provedení) ale o v "politické činy".

Ze strany komunistu v tom byla logika, i když už v té době ji bylo možno chápat jako morálně zvrácenou, nicméně politickou logiku to mělo. MeToo je však absolutně iracionální a libovolné, resp. spíš selektivní -- obětí jsou bohatí muži v pozicích.

Co se týká řešení, tak tam je to podobné u obou: ekonomická a společenská likvidace člověka. Otazkou je, zda je to specificke jenom pro marxisty vsech odstínů, anebo se objevuje i u "řešení problémů" i jinými politickými hnutími.