17.6.2019 | Svátek má AdolfDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Vzkaz voličům po jednání ČSSD s ANOŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 16, poslední: 27.4. 2018 15:08, přehled diskusí

Re: Zimola vyjednávač?:
Autor: J. Lepka Datum: 27.4.2018 15:08

A já proč se tak snaží!

18 % Ducko-mrázko-kejlo-kovarčíko-atd-babiš je problémem:
Autor: K. Janyška Datum: 27.4.2018 14:03

pro každého... Dzp.

Proč:
Autor: I. Mertl Datum: 27.4.2018 12:42

"se sociálními demokraty nemůžeme v současné době jako s důležitou stranou počítat", pane Hvížďalo? Podotýkám, že nejsem a asi nikdy nebudu jejich volič a do jisté míry je viním za současný stav: oni přivedli A.B. k vládní moci. Ale stejně bychom mohli za nedůležité počítat i většinu ostatních standardních stran, vzhledem k počtu dnešních voličů. U ČSSD jako strany ještě přibývá role konkurence na levici - kdyby sociální demokracie nebylo, její voliči by nejspíš přešli ke KSČM (a omladili ji) nebo k A.B. či Okamurovi. Nevím, zda by to bylo dobré! Cesta z dnešního politického srabu vede jen přes demokratické strany a mezi nimi by sociální demokracie chybět neměla.

Re: Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli:
Autor: K. Vyšata Datum: 27.4.2018 12:20

Nikdy není pozdě a po tom co jsme vytrpěli od převratu, je Babišova vláda v podstatě selanka.

To by Vás mohlo napadnout, že je to asi důvod jak dopadly volby. A taky hrát si na minulost je dost odvážné, když slyším komunistu Štecha a další převlečené bývalé kádry, musím se smát jejich boji proti Babišovi vytahováním minulosti.

Ještě k těm dotacím, Agrofert je myslím na čtvrtém místě v žebříčku sosání dotací, ale pane Lenci, dotace někdo vypisuje a přiděluje, takže jestli dosáhnou na dotace, tak asi podle kritérií.

Jakou používá taktiku je zbytečně posuzovat, každý používá nějakou a jestli je jeho lepší, tak co naděláte, není to nic proti demokratickým pořádkům.

Babiš je teď na křižovatce, části jeho členů se nelíbí vláda s podporou SPD, části s ČSSD ve vládě. Jsem sám zvědav, jak to Babiš vybalancuje. Osobně se mi zdá, že ho ten jeho vodič směřuje už dost často blbě.

Re: Politici by měli konečně začít pracovat:
Autor: M. Vondráček Datum: 27.4.2018 11:37

Máte velmi zvláštní způsob logického uvažování .

Zimola vyjednávač?:
Autor: K. Krejčů Datum: 27.4.2018 11:27

A co Zimola? Jeho chajda z nakradených peněz nevadí? Chceme politika, který je tak "šikovný", že mu rozkrádání veřejných peněz projde? Že by to byl ten morální vzor ČSSD?

Politici by měli konečně začít pracovat:
Autor: J. Kratochvíl Datum: 27.4.2018 11:01

pro co byli zvoleni a ne si již půl roku ukazovat jak jsou jsou morálnější než Babiš. Zvláště to platí na politiky ODS a ČSSD, kteří jsou zodpovědní svou činností za posledních 25 let za to, že Babiše volí tolik voličů.

Také by stačilo od ODS a ČSSD, aby se omluvili voličům za to co tady po r. 89 páchaly. A určitě by je volilo mnohem více voličů, takto je to pouze: "Řev a mlčení farizejů".

Re: Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli:
Autor: P. Lenc Datum: 27.4.2018 9:54

Zvratky? Ano, Babiš se musí znemožnit sám.Ale až se znemožní, bude to díky jeho voličům pozdě pro tuto zem.Jeho voličům nevadí jeho minulost, nevadí ježdění po krajích kde slibuje možné a většinou nemožné, nevadí jim že to co řekne ráno neplatí večer.Řekl bych dobře nám tak, ale bylo by to nespravedlivé vůči nám, kteří ho nevolí.Používá taktiku sociálních demokratů, komunistů a nacistů, je opravdu dobře vyškolený.A největší příjemce eudotací v této zemičce nikdy nepůjde proti politice EU.A to si většina jeho voličů, kteří vesměs proti této politice mají přinejmenším výhrady vůbec nechce uvědomit.S čím souhlasím je vaše poslední věta.Zeman si to opravdu užívá, ale i jemu čas ubíhá...

Re: Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli:
Autor: K. Vyšata Datum: 27.4.2018 9:16

Zvratek hned po ránu, že by kocovina? Že je pro Vás ANO nečitelné není žádná hrůza, asi na to nemáte buňky. Hlavně, že ho přečetlo kolem 1,5 milionu voličů. A protože měl Babiš úspěch, nemůže být neschopný.

Musíte tedy, vědomi si své neschopnosti nasadit proti ANO a Babišovi kvalitnější konkurenty, počkat až se znemožní Babiš sám. Že se snaží je nesporné......

S pezidentem to bude horší, na toho už není žádná páka a to si Zeman viditelně užívá.

Re: Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli:
Autor: V. Heidlerová Datum: 27.4.2018 8:32

A má se jednat s trestně stíhanými osobami, z nichž jeden byl navíc agentem STB? S lidmi, kteří nemají morální a ideové ukotvení a udělají vše, aby zůstali u moci??? Dnes tak, zítra jinak - hnutí ANO je pro mne naprosto nečitelné. Kdyby se měli odvolávat neschopní politici, musel by v normálním státě letět nejdřív agent Babiš, který není schopný sestavit vládu a současně s ním, nebo i dřív, hradní troska.

Zaregistroval jsem, že ANO a Babiš propadají už i :
Autor: K. Janyška Datum: 27.4.2018 8:31

čtenářů Parlamentních listů, pro mne centra blbosti některých Čechů a služdy pro cizí mocnost... Dzp.

Re: Jednoznačný vzkaz voličům :
Autor: V. Kotas Datum: 27.4.2018 6:49

Proto je potřebný zákon o možnosti odvolávat neschopné politiky.

Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli:
Autor: J. Fridrich Datum: 27.4.2018 6:47

Jen poznámka - s vyděrači se nejedná.. To věděli a ví skuteční politici-vůdci, např. velký Ronald Reagan, Margaret Thatcherová, Charles de Gaulle a další politici ČINŮ a ne SLIBŮ a rozmělňování a relativizování skutečnosti. Dnes jich svět nemá mnoho, ale snad se příkladem zpoza Atlantiku volbou Donalda Trumpa presidentem karta začne obracet k návratu zdravého rozumu.

Re: Jednoznačný vzkaz voličům :
Autor: P. Dvořák Datum: 27.4.2018 6:29

V posledním odstavci jsem vyjádřil nejen přesvědčení, ale i poznání, že je v podstatě jedno, koho tam hodíte. Stejně si všichni budou dělat, co se jim zamane.

Nebo myslíte, že např. takový poslanec Dominik Feri měl vůbec nějaký smysluplný a splnitelný program, se kterým šel do voleb? Když budete vypadat jako on a mainstream si vás vyhlédne, tak ať budete žvanit cokoliv, není možné nezvítězit.

Re: Jednoznačný vzkaz voličům :
Autor: V. Kotas Datum: 27.4.2018 5:16

Pořádně si rozmyslet, koho příště volit, to i při komunálních volbách.

Jednoznačný vzkaz voličům po jakémkoliv jednání :
Autor: P. Dvořák Datum: 27.4.2018 3:32

Systém politických stran už dávno není žádným zastupitelským systémem.

V politických stranách se sejdou týpci, kteří vůbec nezastupují zájmy voličů a voliči jim můžou být úplně ukradení. Obskurní seskupení mnohdy prapodivných osob se nazývají "politické strany" a jejich příslušníci si prostřednictvím naplňují svoje osobní ambice a prosazují svoje mnohdy fantasmagorické plány, které by ve své domácnosti nikdy nezavedli.

Volební program je ve skutečnosti míň než hadr na zem, protože předpokládaný účinek použití hadru a výsledek po použití je totožný.