25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Kauza Čapí hnízdo byl podvod!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 70, poslední: 19.4. 2018 15:32, přehled diskusí

Udělal? Neudělal?:
Autor: V. Student Datum: 16.4.2018 8:52

Jestli je pravda, že žijeme v demokracii, tak v té se vina dokazuje rozhodnutím soudu, do té doby je osoba považována za nevinnou. Tedy má být za takovou považována.

V praxi to ale pořád chodí podobně, jako svého času v celém východním bloku, nejčastěji v Sovětském svazu; tam to dotáhli tak daleko, že viník byl dán tím, že ho policie zatkla. Hlavním argumentem bylo, že "...kdyby byl nevinen, tak by ho přece nesebrali, že?"

Máme v sobě ten komunismus zažraný víc, než jsme ochotni si připustit. Pane europoslanče, jediné, co lze v současné době Babišovi vytýkat, je to, že jako osoba podezřelá ze své veřejné funkce neodstoupil. Ale do doby než soud rozhodne, že se něčeho dopustil, ať si o tom drbou babky z pavlače. Nebo novináři, nebo jeho političtí odpůrci. Ale vy byste měl tu oficiální linii držet!

Re: :
Autor: J. Hruška Datum: 16.4.2018 8:32

Proč? Pro podvod, pro zneužití pravomoci, pro nekonečný střet zájmů, pro, pro, pro..... Policie už si vyzkoušela zatýkání pohlavárů na Nečasově carevně a "" poslancích"". Umí hodně.

No tak - - triko - - když to tak vadí.

Re: :
Autor: P. Lenc Datum: 16.4.2018 8:32

Ano, je.Peníze a Olomoucké zastupitelství pod palcem.

Re: :
Autor: J. Karlík 653 Datum: 16.4.2018 8:28

Vaše představy o nezávislosti policie a justice na tom, kdo zrovna sedí na hradě, nebo je premiérem, jsou na zvracení. Stav nebude úplně ideální, ale návrh na cestu k rozjetí policejní mašinérie je z padesátých let minulého století, kdy soudruzi nejprve popravili nepřátele nového řádu a potom i své soudruhy.

Re: :
Autor: P. Götze Datum: 16.4.2018 8:00

Rika se triko, ne tryko. To zaprve. A za druhe nemluvte nesmysly. Proc by proboha nekdo odvadel babise do vazby??? Vzpamatujte se.

Re: :
Autor: J. Hruška Datum: 16.4.2018 7:44

Kde je problém??? Babiš jmenovaný předseda vlády v demisi. Který policista si vezme na tryko zatknout a odvézt v poutech premiéra do vyšetřovací vazby?? Vždyť by to byl státní převrat!! Nejprve je nutné Babiše zbavit postu a pak se může teprve rozjet policejní mašinérie, která už premiérovi v demisi nebude přímo podléhat. Zbavení poslanecké imunity byl první krok. Kdo předpokládal Zemana na hradě a jeho opětné jmenování Babiše premiérem? Bude asi nutný policejní státní převrat, jinak se politická krize nevyřeší. A nebo odstranit Zemana.

Re: propaganda:
Autor: J. Hruška Datum: 16.4.2018 7:15

Ano, bude se hodit, hodí se do záchodu, ANO*!!

:
Autor: P. Götze Datum: 16.4.2018 7:08

Kauza stara skoro dekadu. Jasny podvod, dukazy jsou policie roky stiha, vsichni maj jasno. Tak kde je ta problem? A nebo je to vsechno trochu jinak?

Možná:
Autor: M. Foltyn Datum: 16.4.2018 6:44

Možná by stálo za to si přečíst.Dotace určené pro malé podniky, vzal Babiš, chápete to?

propaganda:
Autor: T. Kubín Datum: 16.4.2018 6:13

V ČR se vyrobila kauza, do OLAF opsali nesmysly nabulíkované jim v ČR, kde zatím věc stojí na místě. Pan babišožrout Zdechovský má ovšem jasno, je to podvod! Tuto jeho slátaninu si schovám, bude se hodit.