23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RODINA: Co natropí špatný soudce a špatný advokát?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 5, poslední: 11.4. 2018 23:39, přehled diskusí

Paní autorko,:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.4.2018 23:39

já Vaše články miluji, zvláště k tomuto tématu. Rodina. Dítě. To téma hodně emočně prožívám. Děsí mě, jak při různých průšvizích se skoro všichni utápějí v argumentaci o těch dospělých, jak se zapomíná na potřeby hlavně těch prcků. Zažila jsem si dost drsné dětství a vím, jaké to na mé mentalitě a schpnostech k toleranci či ke klidným reakcím na mě zanechalo. Rodiče se nerozvedli, ovšem tehdy se to "neslušelo". Ale žít v tom pekle... to byl trest.. Otce jsem nenáviděla, mamkou jsem pohrdala. Jejich autorita mi byla akorát k smíchu. Odpouštět jsem jim dokázala až tak po padesátce.

Proto mě rodinná témata tak strašlivě moc berou za srdce.. Protože dítě prakticky nevinně dostane do vínku všelijaké šílenosti, které se mu pak v životě vymstí, a nejen jemu. To je strašná škoda.

Děkuji Vám.

Dvě ze zakládajících členek:
Autor: A. Alda Datum: 11.4.2018 11:51

mně znemožňují důvěřovat údajně ctným cílům spolku. JŠ a MC ve mně na základě dlouhodobých zkušeností ihned vzbuzují agresivní reakci.

Dobrý článek,:
Autor: P. Lenc Datum: 11.4.2018 9:50

problém je, že lidé jsou stále stejní a žádný zákon mezilidské vztahy nikdy optimálně nevyřeší.Vím o čem píši.

Natropí jen zločin, co jiného ? :
Autor: K. Janyška Datum: 11.4.2018 8:57

To je oblast tak neprostupná, jako zdravotnická lobby... Dzp.

Od rodičů to chce nadhled, :
Autor: D. Polanský Datum: 11.4.2018 7:14

třebaže jim to moc nefunguje, tak kvůli dětem by fungovat měli. Nakonec i do práce chodí 80 % lidí, protože musí a ne proto, že by je to bavilo. Osobně nemám žádné super manželství, ale děti vždy byly tmelem, který mi bránil pomýšlet na rozvod. A teď když již jsou vnoučata, tak je to suprové. Jednoduše funguji jako křesťan.

Je mi jasné, že autorka popisuje situaci, když jeden z rodičů si našel novou lásku a trvá na rozchodu, a ne situaci, že chtějí fungovat i přes určité problémy. Její popis je výstižný, čtivý a inspirativní. Takže se hezky rozvádějte a hádejte, ať mají advokáti, soudci, exekutoři atd. do čeho píchnout. Vždyť co, kurwit se je lidské.