25.3.2019 | Svátek má MariánDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: Bylo odtajnění pravdy chybou?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 50, poslední: 23.3.2018 23:49, přehled diskusí

Pana Novaka 721:
Autor: J. Berger Datum: 23.3.2018 21:09

je třeba si vážit. On netoliko, že je odporný antisemita, on se k tomu dokonce veřejně hlásí! Takových je dnes málo!

Re: Pana Novaka 721:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 23:36

Co by si sionisté počali, kdyby nebyla nálepka "antisemita". Antisemita bude psát "Cechy Čechům...pryč s Židy". "Polsko Polákům...pryč s Židy". Já nic takového nepíši. Já chci aby se polští Židé vrátili do Polska, ukrajinští na Ukrajinu, a ruští do Ruska. Odmítám sionistickou myšlenku, že polský, ukrajinský nebo ruský Žid má jakési právo imporotovat se na Bv, tedy do dominantně arabského světa, a za pomoci teroru, okupace, kolonizace a etnických čistek si tam vytvořit svůj rasistický stát. Já chci aby se naši, evropští Židé, vrátili do Evropy a dali Arabům pokoj.

happy accident komentovala vláda Izraele...:
Autor: t. peterka Datum: 23.3.2018 20:10

... "operation orchard" byl název akce..ke shlédnutí na you tube již několik let, který v češtině vysílala tv prima tuším. nejpikantnější fakt byl , že assadův režim ani necek, že jim zmizelo tajné, tedy neexistující, jaderné zařízení a mossad picnul muže číslo 2 assadova režimu

Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: V. Novák Datum: 23.3.2018 12:14

pak "přiznání".

Ono je to ale jedno - stejně všichni věděli, že tou agresí je vinen Izrael, přiznání - nepřiznání.

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: R. Langer Datum: 23.3.2018 13:35

A zaplať Pánbůh za ty agresory!

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: J. Lepka Datum: 23.3.2018 13:40

Zvláštní logika, tohle je agrese a přitom všechny rudé brožurky jimiž nám politruci vymývali mozky na PŠM, ale i jinde, vždy tvrdily, že nejlepší obrana je útok, dokonce až tak, že do nás hustily logicky neobhajitelné představy typu : překvapivé jaderné útoky, jež našim vojskům proklestily cestu k Lamanšskému průlivu. Co bychom tam asi měli dělat, to už nechávaly na sovětských poradcích.

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: R. Vašíček Datum: 23.3.2018 19:56

Ja som vojenčil začiatkom 70. rokov v Tachove, a nič také do nás nehustili.

jóó, vojna:
Autor: J. Pallas Datum: 23.3.2018 20:24

Já byl na vojně 1979 v Košicích - VVLŠ-SNP. Po složení poddůstojnických a důstojnických zkoušek jsme jako absíci byli seznámeni se strategickými plány preemptivního útoku. Údery taktických jaderných hlavic opravdu obsahoval.

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: M. Prokop Datum: 23.3.2018 23:27

To jste byl asi podkotelník, věčně v base, zmeškavší PŠM.

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 20:49

To si pletete se brožurkou z us ambasády. Tam bude něco o preventivních válkách. A o ZHN, které Saddám vypálí a za 45 minut jsou v Praze... .

Re: Pro někoho "odtajnění pravdy", pro méně politicky korektní:
Autor: P. Lenc Datum: 23.3.2018 13:55

Jo pane Nováku, pro vás "agrese", pro normální myslící lidi důvod pro poděkování.

Celkem není co dodat:
Autor: M. Košťál Datum: 23.3.2018 8:34

Izrael válčí nepřetržitě už bezmála sedmdesát let a je logický, že kdyby dal na ublížený kecy všelijakých "mírotvorců" z Evropy i odjinud, už dávno by se v tom moři Arabů utopil. Takže kdykoliv se v okolním arabském světě objeví kapacita třeba jen připomínající místo, kde by mohly vznikat komponenty pro výrobu jaderných zbraní, je v podstatě povinností izraelských ozbrojených sil takové zařízení rozflákat, ať si kdo chce kecá co chce. O tom, jak dalece a jak dlouho je potřeba to či on utajovat, nechť si rozhodujou vojáci sami. Je válka.

Přesně !:
Autor: J. Kanioková Datum: 23.3.2018 20:11

Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání:
Autor: J. Fridrich Datum: 23.3.2018 5:58

Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání. Evropa by jim měla pomáhat a ne je kritizovat a pomáhat teroristickým palestincům.. Ještě že Amerika pod vedením Trumpa " otočila " od Obamovy rozplizlé politiky a stojí pevně za Izraelem.. Oni totiž rozumí jen síle, tak jako Rusko.

Re: Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 10:53

Izrael není hrází vůbec ničeho. Právě jeho existence je důvodem nestability na BV. Americké loutky pak musejí rozvracet propalestinské státy pod vylhanými záminkami. Nikdy nemělo být umožněno sionistům z východní Evropy aby si založili svůj umělý, rasistický stát v arabském světě. Je to infekce v arabském těle, a to tělo se přirozeně brání.

Re: Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání:
Autor: M. Prokop Datum: 23.3.2018 11:20

Ale jděte, rudý brepto.

Rozpor mezi sunnity a šííty, hlavní příčina válek na blízkém východě už po staletí, fakt nezpůsobil Izrael ani USA.

Re: Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 11:42

Invaze do Iráku pod taktovkou polointeligenta Bushe jr a jeho sionistických poradců (Bolton aspol) je také konflikt mezi šííty a sunnity? Ne. To byla vylhaná válka! Irák neměl s 9/11 nic společného. Al Kajda sekulární baasisty nenáviděla. A lidská práva? Náboženské menšiny, ženy měly v saddámovském Irák miliardkrát větší práva než v USA milované Saduské Arábii. Vlastně v SA žádné náboženské menšiny ani být nesmějí! Takže ani jeden z důvodů války neplatil. Proč tedy sekulární režimy v Sýrii, Iráku a Libyi vadily, zatímco středověká SA (a ta skutečně podporuje islámský terorismus)je milována? Protože Irák, Sýrie a Libye stály na straně Palestinců, Saudové jen povídají. Kdyby chtěli, a dali 10% svého bohatství, tak Izrael už neexistuje.

Re: Izrael je pevná hráz arabsko-muslimskému rozpínání:
Autor: R. Tesařík Datum: 23.3.2018 15:53

Vy se odvažujete o někom prohlásit, že polointeligent, trubko?

"Vylhaná válka" - :
Autor: J. Kanioková Datum: 23.3.2018 20:16

"mírumilovný" Irák předtím nevtrhl do Kuvajtu..

Re: "Vylhaná válka" - :
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 20:58

A kvůli tomu byla druhá válka v Zálivu? Zajímavé je, že když USA poručila Saddámovi útok na Írán, tak to nevadilo. To dostával zbraně, střelivo, chemické zbraně. A to chtěl ukrást Íránu ropná pole jako Kuvajtu. To byl Saddmám hodný, pak zase eee.

A co jsou potom muslimští migranti v Evropě???:
Autor: P. Vaňura Datum: 23.3.2018 11:23

To, že se muslimským agresorům podařilo udržet uloupené území dost dlouho (od r. 638 do r. 1099 a pak znovu od r. 1187 do r. 1917) znamená, že už jim musí patřit navždy?

Re: A co jsou potom muslimští migranti v Evropě???:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 11:57

To ale lze použít i na Židy :-) Že tam kdysi měli království jim ještě negarantuje tam mít stát za 2 tisíciletí. A mám velké pochybnosti, jestli aškenázský "Žid" má vůbec něco společného s tím biblickým. Dokonce si troufnu tvrdit, že Arab z Haify bude více geneticky příbuzný biblickému Židovi než ten z Ukrajiny.

Muslimští migranti nejsou nic jiného než oběti amerických akcí na BV. Kdyby Amerika v zájmu sionistického režimu nedestabilizovaly BV, tak by seděli doma.

:
Autor: J. Zaoralek Datum: 23.3.2018 14:04

A jak se vyrovnáváte s proroctvími, např. v knize Izajas, která mluví o tom, že Židé budou rozehnani do celého světa, ale nakonec opět shromážděni v Izraeli? To, že vznikl moderní stát Izrael, že ten národ přežil skoro 1900 let bez kusu vlastního území, přes všechny pokusy o jeho likvidaci atd. je, troufám si říct, zázrak.

Re: :
Autor: H. Lukešová Datum: 23.3.2018 16:56

On zmíněný "pan" věří v Korán...takže se nedivte.

Re: :
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 20:56

Mě by ani tak v principu nevadilo že si Židé založí svůj stát. Problém je kde si ho založili, a jaké jsou dopady na tamní neŽidovské obyvatelstvo. Národy jistě mají právo na sebeurčení, ale mají se sebe určit tam kde žijí, ne tam kde kdysi dááávno žili.

:
Autor: J. Zaoralek Datum: 23.3.2018 22:30

Výborně. Já si skutečně těžko mohu představit jiné místo pro založení židovského státu nez je Palestina. Jaké a z jakého důvodu? Židé byli z Palestiny vyhnáni (tedy ne úplně všichni, malá část jich v Palestině žila vždy, i po dobytí Jeruzaléma Řimany až do vzniku moderního Izraele). Ve všech ostatních zemích byli něco jako hosté, někdy trpeni více, někdy méně. Proč by měli brát území státům, které je přijaly? Něco jako Kosovo? To lze těžko obhájit. Naproti tomu v Palestine od 1. stol. n. l. nebyl žádný samostatný stát, to území bylo vždy k nějakému přičleněno, nebo pod cizí správou apod. (Krizacke státy jsou takovou zvláštní kapitolou.) To, jaký dopad bude mít vznik státu Izrael na nezidovske obyvatelstvo v zásadě určovalo to samotné obyvatelstvo -

pro značnou část to znamenalo obrovské zlepšení životních poměrů. Mimochodem, i Golda Meirová měla původně palestinský pas, byla tedy Palestinkou.

Re: :
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 23:49

To zlepšení se projevilo tím, že žijí po generace v uprchlických táborech? Podstata sionismu je vytvořit židovský stát. Tedy stát, kde budou Židé (nebo i konvertité) mít jasnou většinu. Demografické složení populace by nic takového nedovolilo. Proto musel být počet Arabů "zredukován". Krátce před vznikem Izraele spustili sionisté plán Tochnit Dalet. Cíl byl jasný. Přinutit co největší počet Arabů k odchodu. Sionisté vždy chtěli celé území, ale BEZ Arabů. Nechtějí jedno státní řešení-neměli by v něm Židé většinu. A nechtějí ani dvou státní, nemohli by získat celé území. Maximálně povolí arabské ghetto-Gazu, nebo bantustan--Západní břeh. A když mají právo na návrat Židé po x tisících letech, tak to právo mají i Arabové po několika desítkách. Měla americký pas.

Re: A co jsou potom muslimští migranti v Evropě???:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.3.2018 16:55

Arabové nemají s biblickými Židy, vyznávající biblický judaismus nic společného. Každý Žid je biblickým Židem a vy nejste rasovým teoretikem abyste rozhodoval, kdo je té které rasy.

A muslimští migranti? Jedná se o agresivní touhu nacistického islámu dobýt a ovládnout celou Evropu.

A jinak, proč vám záleží na arabských teroristech?

Re: A co jsou potom muslimští migranti v Evropě???:
Autor: K. Seidl 127 Datum: 23.3.2018 17:50

No a jsme zpátky u kořenů. USA a spol. útočí na silné arabské státy aby je odklidila státu Izrael z cesty, rozvrátí je, a vyvolá nám uprchlickou krizi. Ale musím říci že být imigrantem v Německu je dobré živobytí.

Re: A co jsou potom muslimští migranti v Evropě???:
Autor: D. Novak 721 Datum: 23.3.2018 21:01

A kolik těch migrantů přicházelo ze Sýrie, Iráku a přes Libyi před americkými zásahy?