23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Přiměřený strachŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 18.3.2018 7:43, přehled diskusí

Velká i když smutná pravda:
Autor: P. Rudolf Datum: 18.3.2018 7:43

"Nikdy se nevládne tak hladce, jako v érách přiměřeného strachu."

Češi by o tom mohli od čtyřicátého pátého až do dnes, kdy se nám zase z Hradu, IVK i odjinud předkládá jasný, byť neexistující nepřítel, vyprávět.

Jestliže se má něco změnit:
Autor: J. Vintr Datum: 17.3.2018 12:42

je nutné aby lidé jednali s lidmi. I války vždycky končí za jednacím stolem. Myslím, že i v případě Kima Trump vytře všem posměváčkům oči.

Re: Jestliže se má něco změnit:
Autor: M. Prokop Datum: 17.3.2018 16:17

Kéž by.

Moc se mi líbí.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 17.3.2018 7:49

....koment o NEDOUKOVI Trumpovi, od "UKA" Kopeckého !

:
Autor: P. Papež Datum: 17.3.2018 8:58

Plný souhlas.

Re: :
Autor: P. Lenc Datum: 17.3.2018 13:13

Také souhlasím.Toto si dovolí "komentovat" Trumpa.

Ten soudruh Kopecký asi přiletěl z delší vesmírné:
Autor: J. Fridrich Datum: 17.3.2018 6:31

Ten soudruh Kopecký asi přiletěl z delší vesmírné výpravy k Proxima Centauri.. Jeho hodnocení prvního roku velmi úspěšné vlády presidenta Trumpa je až komicky hloupé - řekněme v duchu těch rozvratných levicových sil na obou březích Atlantiku, které vedou Západ a jeho civilizaci k rozvratu..

Takze Trump je podle vas nedouk, a ti prezidenti pred nim as:
Autor: M. Zavala Datum: 17.3.2018 0:36

geniove, kdyz Kimove rok co rok strileli rachejtle do blizkosti sousedu, tak jim USA dali prachy, a lode s vybranym papanim pro papalase, to je proste vrchol schopnych statniku podle Vas.

A ty prachy co Kimove dostavali si konecne poridili atomovku. A ten nedouk Trump rekl Kimovi razne a rozumne - jedna rachejtle padne ta zem, tak te rozsmelcuju. To statnik nerika ze?

A experti divte se, zafungovalo to a uz se bude jednat. A ne, nikdo nechce aby se z KLDR stal kapitalisticky stat, to by nas za par let zaplavovali svymi produkty jako jejich jizni bratri a to nechce nikdo, ani jejich jizni bratri.

Re: Takze Trump je podle vas nedouk, a ti prezidenti pred nim as:
Autor: T. Pansky Datum: 17.3.2018 2:30

Pan Kopecky pise naproste nesmysly. Na vse se neda odpovedet, ale je se treba ozvat. Prezident Trump zavadi nove poradky do administrativy USA. Kazdy den se dozvidame, kolik bylo propusteno statnich uredniku, kteri podvadeli nebo neplnili svou praci. Liny statni aparat USA uplacel Kima KLDR po desetileti. Co je vysledkem? KLDR vydira dal a hrozi odpaleni sveho jaderneho arzenalu. Tak to zbylo na "velkohubeho" Trumpa, ktery se neschovava za statni urednictvo a rekl na rovinu: "Kime, pokud si zacnes, tak te proste srovname se zemi". Levice se muze podelat, nebot na tohle proste nikdy nemela (Obama, Clinton, ale i 'pravicovy' Bush) a tak dal hazi klacky pod nohy Trumpovi a jeho doktrine zalozene na americke zodpovednosti za sebe i ostatni spratelene narody. Tohle ale autor nechape, nebot nikdy nic nenastartoval, nikdy nikoho nezamestnaval a za nic neni nikomu zodpovedny. Pouze ho svrbi pusa. top0625top@live.com

Re: Takze Trump je podle vas nedouk, a ti prezidenti pred nim as:
Autor: T. Kohout Datum: 17.3.2018 6:17

Tak pokud je vidět, vyhazuje Trump své vlastní lidi, co si tam natahal on sám. Respektive někteří ho sami opouštějí.

Re: Takze Trump je podle vas nedouk, a ti prezidenti pred nim as:
Autor: T. Pansky Datum: 17.3.2018 15:31

Priteli, mate pravdu, Trump vyhazuje lidi, ktere si tam 'natahal' a kteri neplni jeho vizi. To delaji lide, kteri nejakou vizi maji. Obama a pred nim dalsi nikoho nevyhazovali, nebot nemeli vizi a statni posty udelovali za odmenu !!!