17.6.2019 | Svátek má AdolfDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ÚVAHA: Obecné referendum v době echoefektuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 26, poslední: 25.2. 2018 23:45, přehled diskusí

Re: Jediné trvalé řešení....:
Autor: J. Jurax Datum: 25.2.2018 23:45

Ehm - on totiž prakticky každý u nás měl v rodině, resp. širší rodině komunistu. I dnešní batolata - záleží, jak daleko či hluboko půjdete.

A o tom, kdo je lůza a nevzdělaný primitiv se bude rozhodovat jak? Zkuste navrhnout kritéria. Nebo myslíte, že to zvládnou akční trojky?

Ad ta kritéria - pro mne je nevzdělaný primitiv každý, kdo neví, co je to L'Hospitalovo pravidlo a neumí provést jeho důkaz ... :-)

Konec Merkelové: :
Autor: J. Kanioková Datum: 25.2.2018 21:29

Tahle chyba může ukončit kancléřku a transformaci Německa - https://www.express.co.uk/news/world/923723/angela-merkel-germany-coalition-spd-cdu-migrants-niall-ferguson

Rakouský kancléř Sebastian Kurz se postavil proti návrhu německé kancléřky Angely Merkel, aby se propojilo financování z EU s kvótami migrantů a hájil silnější hranice místo přerozdělování migrantů.

Rakouský Kurz / Merkel proti propojení finančních prostředků EU s migrujícími kvótami - https://twitter.com/V_of_Europe/status/967743241201311744

Rakousko-Vídeň: Antifa nyní vyzývá k zabití nově zvoleného kancléře a vicekancléře "Chop up Kurz and Strache"! https://twitter.com/StanM3/status/967108879069966336

Proč? Mně je jedno, co si Hvížďala myslí a čemu:
Autor: F. Houžňák Datum: 25.2.2018 15:27

věří, jenom se pozastavuju nad tím, že svojí neschopnost opatřovat si informace automaticky předpokládá i u druhých. To je ostatně u těchhle zástupců pravdy a lásky aka havloidů běžné.

Odkud soudíte, že to není z "infotrmačních" serverů:
Autor: F. Houžňák Datum: 25.2.2018 15:24

a chatů? Vy jste to někde vyčetl? A kde?

Jediné trvalé řešení....:
Autor: P. Flener Datum: 25.2.2018 10:59

je komunisty, SPD a podobné eliminovat - doživotní internací v pracovních táborech, nebo i jinou likvidací a odejmutím hlasovacího práva všem nevzdělaným primitivům, lůze a všem těm, kteří měli v rodině komunistu, estébáka, lampasáka či komunistického kádra. Pokud to nepůjde, bude to řešit až občanská válka, která se blíží.

Re: No, za to, že Hvížďala žije v echo chamber a:
Autor: I. Mertl Datum: 25.2.2018 10:54

Je nejvyšší čas tomu echoušovi vtlouct tu naši správnou pravdu do hlavy, co, pane Houžňáku?

Re: Tak teď ještě:
Autor: Š. Hašek Datum: 25.2.2018 9:44

Asi tak.

Varování před "šíleným průšvihem/krachem" - po opuštění maminky štrasbrusel - je pouze přiznáním těch, co stále usilovali o to, aby jednotlivé (určené) státy se staly ekonomicky závislými na nějakém "ústředí". A ti by přišli o dobře placená místa.

Problémy s vystoupením jsou v delším čase nepodstatné. Podstatné problémy dnes rostou spolu se setrváváním v tom RVHPštrasbrusel spolku.

Re: Nechci referendum,:
Autor: J. Kratochvíl Datum: 25.2.2018 9:34

Obyčejného člověka myslíte jako sama sebe? Zde u vás mnoho zdravého rozumu nevidím, jinak byste zde nemohl být pokládán všeobecně za Kremlohujera se svými nebezpečnými názory pro naši společnost, protože zde šíříte svými názory lži a polopravdy, sloužící sousední velmoci. To nemá s demokracii nic společného.

Re: No, za to, že Hvížďala žije v echo chamber a:
Autor: Š. Hašek Datum: 25.2.2018 9:32

Pane Houžňáku, přesné!

Re: No, za to, že Hvížďala žije v echo chamber a:
Autor: P. Rajman Datum: 25.2.2018 6:08

Vy píšete tak informovaně. Kde sháníte informace Vy? Pokud to není tajné, když už víme, z toho co píšete, že z infotrmačních serverů a chatů to není?

Přesně ! :
Autor: J. Kanioková Datum: 24.2.2018 21:04

Re: Extrémně důležitý postřeh:
Autor: P. Rudolf Datum: 24.2.2018 19:20

Krásná nenávist, taková přírodně prostá. Děláte mi radost.

No, za to, že Hvížďala žije v echo chamber a:
Autor: F. Houžňák Datum: 24.2.2018 18:15

není schopen si opatřovat informace jinde než od svých spoluechoušů, my skutečně nemůžeme, o to se musí postarat on sám.

Re: Extrémně důležitý postřeh:
Autor: M. Prokop Datum: 24.2.2018 16:05

Agent Rudolf /Hofman/ a Jílková, to přece k sobě pasuje co Jandák na hrnec.

Re: Nechci referendum,:
Autor: J. Schwarz Datum: 24.2.2018 16:05

Ale teď přece můžete volně odjet přímo do samotného centra Demokracie a Vlády Práva ztělesněného například Berlínem nebo Paříží! I kdyby tu za vás snad rozhodli "nevzdělanci, tupci,hlupáci, jedinci s fašistickými sklony a další manipulovatelné mozkové trosky" pak až tak tupí zase nejsou, aby vás tady drželi...

Re: Nechci referendum,:
Autor: M. Prokop Datum: 24.2.2018 16:04

Tomu rozhodování nevzdělanců, tupců,hlupáků, jedinců s fašistickými sklony a dalších manipulovatelných mozkových trosek se ovšem nevyhnete, ti všichni, včetně mne a vás, si volí své rozhodující zastupiče. A že žádné génie nezvolí, to je vidět i třeba na současném Parlamentu nebo presidentovi.

Jinak, s tím, čemu může či nemůže obyčejný člověk rozumět se omezte sám na sebe, tam vám milerád uvěřím. Obvykle ten obyčejný člověk projevuje minimálně tolik rozumu, jako jím zvolení.

Tak teď ještě:
Autor: J. Schwarz Datum: 24.2.2018 16:01

aby došlo i k omezení dovozu z EU a uvidíme, koho to bude víc mrzet. Mám dojem, že EU do Británie víc vyváží než z ní dováží...

Nechci referendum,:
Autor: J. Kratochvíl Datum: 24.2.2018 14:51

nechci aby za mne rozhodovali nevzdělanci, tupci,hlupáci, jedinci s fašistickými sklony a další manipulovatelné mozkové trosky.

Otázkám v našem případě czexitu t.j. zahraničnímu směřování státu nemůže obyčejný člověk rozumět. Když jdete na operaci, tak se také nenecháte operovat od nějakého bezdomovce nebo šarlatána.

A zde potvrzení toho,:
Autor: P. Zinga Datum: 24.2.2018 14:48

co jsem napsal níže:

http://www.achgut.com/artikel/frau_barley_an_der_falschen_tafel

Nevím, co v Německu vidí autor,:
Autor: P. Zinga Datum: 24.2.2018 14:44

já tam vidím průser.

Re: Ach jo.:
Autor: P. Lenc Datum: 24.2.2018 10:11

Přesné pane Hašku.Problém je, že těch trapných článků je nikoliv většina, ale každý.

Ach jo.:
Autor: Š. Hašek Datum: 24.2.2018 9:55

"Skutečné informace jsou potom odsunuty do pozadí" volně, citováno. Úryvek z Vašeho textu.

Pane Hvížďalo,

tak už konečně makejte. Vydávejte týdenní seznam skutečných informací, týdenní seznam správných politiků, zakazujte/vypínejte denně/on line ty šiřitele "neskutečných" informací. Jezděte na politické pětiminutovky do škol!!! Internet je nebezpečnější než sirky!!!

Nechodil jste na nějaká školení soudružky Šiklové v dobách, kdy byla zuřivou členkou KSČ? Nechodíte na "informační universitu třetího věku" k profesoru Gabalovi??

Docela trapný článek někoho, kdo k stáru chce třídit informace. Třiďte červivé houby v košíku, na podzim.

Re: Extrémně důležitý postřeh:
Autor: P. Rudolf Datum: 24.2.2018 8:02

Ano pane Dvořáku, jedním z těch serióznějších zdrojů je veřejnoprávní ČT. Opakuji to podstatné - jedním!

Na Jílkovou však nekoukám, neb bulvár ke svému životu nepotřebuji, stejně tak, jako na Moravcovy OVM, jelikož se mi formát tohoto pořadu (samý politik) nelíbí. Jeho Fokusy však sleduji rád. Radiožurnál je rovněž velmi cenný český zdroj informací.

Rodiče mně však naštěstí tlačili do jazyků, a tak jsem si navykl vždy ověřovat informace ze zahraničních zdrojů. A těch důvěryhodných tam nacházím spoustu. Ovšem vyznat se v jejich informacích není vždy jednoduché, neboť v demokraciích dávají seriózní média prostor názorům různým. Chce to se vzdělávat a používat kritické myšlení. Dvě rozhodující věci, kterých se naprosté většině internetových diskutérů tragicky nedostává.

Re: Extrémně důležitý postřeh:
Autor: P. Dvořák Datum: 24.2.2018 7:28

A jste si jist, že pořady s Moravcem, Jílkovou, zpravodajství na ČT 1 a ČT 24, komentáře a diskusní pořady na Radiožurnálu nebo ČRo2, vyžadují nějaké mimořádné nebo alespoň "velké soustředění"?

Extrémně důležitý postřeh:
Autor: P. Rudolf Datum: 24.2.2018 7:02

Internet se stal velmi nebezpečnou zbraní, zejména proti těm, kteří nejsou ochotni myslet a údaje si ověřovat z vícero seriózních, dlouhodobě ověřovaných zdrojů. Jinak ale pan Hvížďala evidentně čte diskuze na Psu, neb má skvělý přehled:

"Rychlostní společnost a internet už nevyžaduje od lidí velké soustředění a nová společenství se utvářejí na základě tzv. echoefektu, tedy spojuje jen takové lidi, ke kterým se dostávají pouze ozvěny sdělení, stíny vět, které jsou jednoduché, přitažlivé a překvapivé či dokonce šokující, které nikdo neověřuje a jejichž zdroje jsou většinou anonymní. A ty pak příjemci ještě dál sami rozšiřují."

Svatá pravda!

Óóóóbrovská starost o demokratické referendum.:
Autor: P. Dvořák Datum: 24.2.2018 4:41

Což v Hvížďalově podání samozřejmě znamená "Jenom ne referendum!" Od toho je tady celá ta partička obcmrndávačů, aby nám vidlákům jasně řekli, co chceme a co ne.