13.11.2018 | Svátek má TiborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Merkelová před soudem?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 144, poslední: 15.2.2018 7:29, přehled diskusí

Už dnes je pozdě na to,:
Autor: L. David Datum: 14.2.2018 21:53

aby ta německá čarodejnice byla zavřena na doživotí!!!

Nejde to,:
Autor: I. Mertl Datum: 14.2.2018 19:48

jakkoli jsem se snažil celé přečíst a poukázat na všechny chyby. Nejde to. Vlk znovuobjevil svoje životní téma (tedy mimo kamnářství a anekdotické softpornografie), nenávist k Německu. A mele a mele kolem dokola. Kolikrát jsme to v nepatrných obměnách četli. Dlouhé, plné polopravd, omylů a vyslovených lží. Bravo!

Perla na konci: "A naši „pokrokoví politici“ a pomatení a zbabělí novináři se mezitím ze všech sil snaží nahnat lidi do náruče nějaké diktatury." Tou diktaturou myslí V.V.st. A. Babiše? Pak tedy V.V.st je "pomatený a zbabělý" novinář (?). Či se doopravdy zbláznil, jak nám podsouvá v další větě.

Re: Nejde to,:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 20:18

Z toho,že to nejde a nejde, si nic nedělejte, pane Mertle. Uděláte jedině dobře, když se odeberete na kutě. Je vidět, že už vám šíbe v hlavě. Nic se totiž nesmí přehánět. A vy už jste se dneska v blbostech překonal, tak si dopřejte zasloužený odfrk. Zítra můžete začít blbnout s čistou hlavou pěkně od začátku.

Re: Nejde to,:
Autor: J. Svoboda Datum: 14.2.2018 21:08

Pane Mertle, není to, jak vy si primitivně představujete, nenávist k Německu. J to jen a jen kritika nepochopitelné blbosti části Němců.

Re: Nejde to,:
Autor: R. Brzák Datum: 14.2.2018 23:52

no jo, vyděšený pane Mertle - kritičnost vůči dlouhodobému vůdci nejmocnější země v EVropě (která je příznakem zdravého úsudku i pochopení principů demokracie) je pro Vás znakem nenávisti...nebo-li, podle sebe soudím tebe...

Pochlapil jsem se:
Autor: P. Rudolf Datum: 14.2.2018 18:19

a přečetl od tohoto senilního dědka 3 (slovy tři) první odstavce. Prosím, napište mu už konečně někdo, že dělat ze sebe až takového blba snad nikdo na světě zapotřebí nemá!

A Psu za takové články upřímně gratuluji.

Re: Pochlapil jsem se:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 18:30

To je opravdu rada od toho pravého. Ten, který ze sebe dělá idiota dnes a denně, a je v této disciplíně nepřekonatelný, chce dávat rady jiným. To se vám opravdu povedlo, pane Rudolfe. To jste se opravdu pochlapil. Zalezte radši do kutlochu a nechte si zdát o Netzerce.

Re: Pochlapil jsem se:
Autor: P. Rudolf Datum: 14.2.2018 18:39

Vy musíte být pane Vlčku velmi vzdělaný a dobře vychovaný člověk. Ale nejste vy s autorem nějak v přízni? Ta inteligence, slušnost, znalosti. Pane Pulec, neznal vy jste nějakého Žábu?

Re: Pochlapil jsem se:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 18:57

Kdo může být vzdělanější a vychovanější než vy, pane Rudolfe. Vy a nějaká Netzerová, to je vrchol inteligence, jaký si lze představit. To uhlazené vystupování, vybraný slovník, dovednost dialogu, no prostě samý superlativ. Taková dvojka se hned tak nenajde.

Re: Pochlapil jsem se:
Autor: J. Jurax Datum: 14.2.2018 19:23

Ehm ... a Vám tady naopak už mnohokráte bylo řečeno, "že dělat ze sebe až takového blba snad nikdo na světě zapotřebí nemá!"

Leč jako by hrách na stěnu házel ...

A ano, Psu jest za takové články upřímně gratulovat ...

Re: Pochlapil jsem se:
Autor: J. Svoboda Datum: 14.2.2018 21:12

Já upřímně lituji Neviditelného psa, že v rámci demokracie a práva na svobodu slova musí uvádět Rudolfovy nehorázné slátaniny a projevy vzteku.

Kremlohujeři to jsou frajeři:
Autor: J. Kubik Datum: 14.2.2018 17:52

Milí národovci, nezapomeňte na osud národovců z obodobí 1945-48. Ti

také chtěli být mostem mezi východem a západem. Jak dopadli víme dnes všichni. Kremlohujery se to tady jen hemží a starostí o osud

EU jen maskují svůj cíl EU rozbít na kusy.V lepším případě jsou to

užiteční idioti.

Re: Kremlohujeři to jsou frajeři:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 18:01

Dejte už si pohov, vy užitečný idiote. Už jste toho dneska nablábolil , že ani neusnete.

Re: Kremlohujeři to jsou frajeři:
Autor: I. Mertl Datum: 14.2.2018 18:24

I argumenty nenachodiatsa? Tolko rugatelstva.

Re: Kremlohujeři to jsou frajeři:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 18:32

Vy argumente Mertle, vy jste argument sám o sobě, vy hnidopichu.

Re: Kremlohujeři to jsou frajeři:
Autor: J. Jurax Datum: 14.2.2018 19:32

Argumenty - tak stručně: Váš příspěvek jest po mém soudu peachovina.

K mostu mezi východem a západem - nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky. Vaše připomínka je nepřípadná - nikdo tu žádné mosty stavět nechce.

Ještě patrně další binárně myslící - kdo nejde s námi, jde proti nám. Když ne EU, tak Putin! A kritikou EU zjevně oprávněnou slouží kritici samozřejmě Putinovi!

Nemohu se ubránit dojmu, že jste stižen eurohujerstvím. Nepřipadají Vám pojmy vlast a národ jako sprostá slova?

Vize:
Autor: I. Hendrych Datum: 14.2.2018 17:38

Autor poněkud v tom výčtu pozapomněl, že ten největší průšvih máme doma. Kremelský šváb na Hradě a estébák premiér...nebo, že by mu to nevadilo ? Špatně skrývané rusofilství autora je cítit na sto honů.

PS. Od roku 1945 už v ČSR demokracie nebyla...začalo masivní znárodňování, vznikla tzv. Národní fronta 4 politických stran, ostatní byly zakázány atd...když tedy odmyslíme vysídleni Němců a zabavení majetku obrovské hodnoty.

Re: Vize:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 17:55

Nechte si vaše kecy o švábech, pane Hendrychu, ty si vychytejte u vás doma. Ve vašem případě bych mluvil o neskrývané frustaci z výsledků demokratických voleb. To se to bije v prsa, já jsem přece demokrat, že? Ale ouha, najednou ta demokracie nedopadla jak jsem si představoval. V čem to jen může být? Nejspíš ve voličích, ne?

Re: Vize:
Autor: I. Mertl Datum: 14.2.2018 18:31

Opjatj! I argumenty nenachodiatsa? Tolko rugatelstva i vdobavok bolotnja. Tjfu!

Re: Vize:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 18:39

Ani se vám nedivím, že už začínáte blbnout. Je toho už na vás příliš, že. Jakmile vám to začne v hlavě takto přeskakoval, je to znamení, že je nejvyšší čas vysadit. Nepodceňujte to, pane Mertle, může to mít trvalé následky.

Re: Vize:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 14.2.2018 18:39

Inu jeblo vám po tom všem marném snažení, ale co naděláme?

Re: Vize:
Autor: J. Jurax Datum: 14.2.2018 19:39

Další binárně myslící - kdo kritizuje EU, musí nutně být rusofil - tertium non datur!

A kdo si vždy nekopne do Zemana a Babiše, ač článek není o nich - něco jako povinné Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse - je rusofil tuplem!

:))))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 14.2.2018 20:57

Oswald Spengler Zánik západu vyšlo 1918-22:
Autor: J. Kubik Datum: 14.2.2018 15:21

Spengler se nespokojil analýzou dějin a nabízel i návod k jednání. Západ se podle něho vyčerpal a na místo tvořivé a silné kultury, jak ji ztělesňuje Goethe, postavil slabošskou a rovnostářskou civilizaci s hesly svobody a rovnosti. Ten skotský profesor je pouhý epigon.

Skotský profesor je pouhý epigon ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.2.2018 15:50

15. října 1747 - 5. ledna 1813

Re: Skotský profesor je pouhý epigon ?:
Autor: J. Vlček Datum: 14.2.2018 17:39

Paní Kanioková, nesnažte se cokoliv vysvětlovat či vyvracet panu Kubíkovi. On je totiž zneuznaný autor článků zde na Psu, odkud ho jaksi vyštvali, neboť se prý nemístně vyjadřoval o panu Klausovi. (říká pan Kubík) Svými dnešními příspěvky mě pan Kubík přesvědčil, že co do kvantity je pan Kubík hotový písmák, ale důvodem k jeho vykopnutí byla nejspíš kvalita a hodnota jím napsaného textu. Nedovedu si totiž představit, kdo by ty jeho plky četl.

Obávám se, že podobní odtud vyštvou ostatní čtenáře:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.2.2018 21:00

Stává se z nich Jednotná Fronta Zasažená Paranoiou

Re: Oswald Spengler Zánik západu vyšlo 1918-22:
Autor: J. Kulheim Datum: 14.2.2018 17:18

Západ se nemůže vyčerpat. Západ zůstane na západě a slunce bude vycházet na východě.

Současná situace v Evropě jenom ukazuje, že demokracie nemůže existovat, pokud někteří lidé budou chtít žít za cizí peníze. Ať už jsou to peníze sebrané lidem ve formě daní nebo peníze vypůjčené, které bude někdo muset vrátit. V tom momentě polici neřeší problémy, které by řešit měli, ale starají se o to, aby měli co nejvíc voličů. Lidem, kteří pracují v produktivní sféře, berou peníze a přerozdělují je jako pastelkovné, porodné, dotace ap. Někteří lidé na to slyší. Lepší je dobře žít a málo pracovat, než žít z ruky do huby a pracovat na stavbě od rána do večera.

Demokracie, jako forma vlády skončí, protože se vždycky najdou lidé, kteří před volbami slíbí, že se postarají o to, že vznikne pod jejich vedením ráj na zemi. Jenomže bez práce lidí, kteří dělají prodejné hodnoty, vznikne pouze chudoba, korupce, atd. Na řešení tohoto problému je demokracie krátká. Je potřeba vláda tvrdé ruky. Zrovna tak nemůže demokracie existovat ve společnosti, která není postavena na stejných základech, kde mají lidé různou hierarchii lidských hodnot.

Socialismus je vždycky stejný. Je jedno jestli se jedná o socialismus západoevropský, sovětský, venezuelský, atd. Vždycky skončí stejně špatně. To je současná situace, kterou se snaží zavádět soudruzi z Bruselu. Na tom se podílí zejména němečtí politici. Tam se nesmíme nechat nahnat.

Re: Oswald Spengler Zánik západu vyšlo 1918-22:
Autor: J. Chodur Datum: 15.2.2018 6:14

Dobre napsane pane Kulhein, pouze me desi ta silna ruka. Zivot lidsky se nekdy neridi zafixovanym kodem a dokaze prekvapit. Treba kdyz si lide uvedomi, ze za nemoralnost drive ci pozdeji budou muset krvave zaplatit, jiste, take me to pripada jako malo pravdepodobne. Pokud nekdo odmita prijmout moralitu ziti z vlastnich zdroju, on nebo jeho deti za vse zaplati nekolikanasobne. Chytraceni je pouze jeden z mnoha druhu lidske pitomosti.

Re: Oswald Spengler Zánik západu vyšlo 1918-22:
Autor: J. Kulheim Datum: 15.2.2018 7:29

Pane Chodure děkuji za doplnění. Socialismus je jako droga. Těžko koho přesvědčit, že je to cesta do pekel. Život na dluh je návykový. Pokud si to lidé neuvědomí, tak je čeká pád na tvrdou zem nebo zíávěrečná injekce. Přeji pěkný den.