19.10.2018 | Svátek má MichaelaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Zeman se stane gentlemanemŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 53, poslední: 12.1.2018 9:58, přehled diskusí

Pobavilo.:
Autor: B. Rameš Datum: 12.1.2018 9:58

A teď tu o Karkulce.

Reprezentant:
Autor: Z. Paldus Datum: 11.1.2018 23:33

Prezident je státník a státník reprezentuje nás všechny. Všude ve světě považují našeho prezidenta za státníka, za reprezentanta občanů státu. Podle toho jak se chová náš prezident jsme ve světě hodnoceni, mi všichni. Nemám zájem být ve světě hodnocen jako hulvát. A proto pana Zemana volit určitě nebudu.

Apríl!:
Autor: F. Navr8til Datum: 11.1.2018 12:58

Dívám se do kalendáře. Ne, není 1. dubna. Nic takového jako Napravení Ferdyše Pištory se konat nebude. Pokud bude Zeman opět zvolen, pak se přichystejte na to, že se úplně urve z řetězu. Půjde si tvrdě za svým a bude chtít vybojovat vítězné bitvy o ovládnutí (nebo zničení) sociální demokracie, o Českou televizi, o nastolení prezidentského systému, bude neustále dráždit pražskou kavárnu a mainstream. Proto bylo tak důležité, aby se protizemanovská opozice sjednotila na kandidátovi, který by nebyl vítač a eurohujer a který by Zemana dokázal poslat na Vysočinu. Drahoš, Horáček, Fischer nebo Topolánek to opravdu nejsou. Tak se připravte a neoddávejte se iluzím.

Re: Apríl!:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.1.2018 14:00

Zde myslím, pane Navr8tile, ....... že bych ten "řetěz, utržení se z řetězu", ..... nechal těm rozjíveným se slabými nervy v čele s Halíkem.

Co se týče TVspacákveřejné - bylo by aspoň možno jim konečně (malinko se nebát) občanskou daň skrouhnout na třetinu. I ti důchodci mohou hrát společenské hry a nemusí nutně koukat na patnáctou reprízu ........ Ve 3:15 ráno ať vysílají soukromníci ....

Co se týče presidentského systému - vždyť dále parlament je v činnosti, senát též a já osobně ze srdce přeji těm, co měli po posledních presidentských volbách v parlamentu televizně láskový psotníček (protože si dovolili někteří poslanci hlasovat jinak než televize), ať si tedy celostátně/občansky zvoleného velitele na Hradčanech užijí. Specielně duo Tánička-JauJau. Mám dobrou paměť. Zkráceno.

Re: Apríl!:
Autor: F. Navr8til Datum: 11.1.2018 15:48

Vlastně potvrzujete mé stanovisko. Tvrdil jsem, že se Zeman nezmění.

Re: Apríl!:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.1.2018 16:08

Pokud se nezmění, nemusíme se bát ovšem přetrženého řetězu. Resp. vůbec o řetěze nemusíme mluvit.

President jest dostatečně uvázán stránkami Ústavy ČR. Jsem možná naivní, ale pokud má politik konat, musí mít i nějakou volnost "vůbec konat ve smyslu". Jinak viz "politik, co vlastně nic nemůže, jen vaří na gramy podle kuchařky".

Re: Apríl!:
Autor: M. Prokop Datum: 11.1.2018 21:12

Stránky nikoho neuváží. To mohou učinit jen jejich uživatelé a těmi si, v souběhu s Burešovou vládou, nejsem jist.

Dobrej matroš,:
Autor: I. Schlägel Datum: 11.1.2018 11:42

autore. :-))) Nanebevzetí Miloše Zemana hadr.

Best of blábol:
Autor: H. Balzám Datum: 11.1.2018 10:52

Skoro bych řekl, že není možné, aby autor myslel tuhle svou glosu vážně. Ale asi jo. Naprostá neznalost lidské psýchy, úplně špatný odhad Zemanovy motivace a především pokus nějak omluvit nebo legitimizovat jeho kroky. Zeman vlastně nic nedokázal, za pětadvacet let v politice si lze těžko vzpomenout na jedinou pozitivní věc, která po něm zůstala. Ve všem byl vždy až druhý, za Klausem. I proto dnes znovu kandiduje, Klaus byl prezidentem dvě období. Celé Zemanovo chování by šlo charakterizovat stylem "já vám všem ukážu!". Mamánek, odmalička přesvědčovaný maminkou o vlastní výjimečnosti, nejde mu v žádném případě o dobrý výkon funkce prezidenta, on to místo bere jako metu, jako možnost ukázat, že je nejlepčejší na světě. A proto bude dále chtít být nejvulgárnější, mlít největší hlouposti o všech a o všem, všechny kolem sebe dehonestovat i bez důvodu a prospěchu, prostě jenom proto, že je to zlý a zvrácený člověk.

Re: Best of blábol:
Autor: M. Prokop Datum: 11.1.2018 11:28

Souhlas

Re: Best of blábol:
Autor: I. Dvořák Datum: 11.1.2018 16:26

H. Balzám. Lépe to vyjádřit nejde.

Docela zajímavá úvaha autore.:
Autor: M. Valenta Datum: 11.1.2018 10:48

"Gentleman Miloš Zeman 2018, ochránce Havlova odkazu a podporovatel občanské společnosti (není to absurdní?). Seznamte se".

Byla by to ovšem psina, jak by u Klausových, Semelových či třeba Ringo - Čechových spadly čelisti.

A mělo by to pro Zemana ještě jeden efekt. Už by nebyli dva samozvaní giganti na našem politickém nebi (K+Z), ale jenom JEDEN JEDINÝ. AMEN.

Co zas s tím gentlemanem ...:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.1.2018 10:07

Pane Hamerský, Vy jste nečetl nic od Ferdinanda Peroutky z roku 1938, že ne? Vy jste jen poslouchal jeho nervní vnučku, že jo?

Tak najděte politika, co má větší rozsah, než jen "antizeman s brejlema".

Re: Co zas s tím gentlemanem ...:
Autor: M. Prokop Datum: 11.1.2018 10:37

Možná četl a na rozdíl od vás i pochopil.

Re: Co zas s tím gentlemanem ...:
Autor: M. Valenta Datum: 11.1.2018 11:10

Dobový kontext Vám nic neříká, jak Zeman správně odhadl, že. Jedno se mu musí přiznat. Své voliče má přečtené dokonale.

Re: Co zas s tím gentlemanem ...:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.1.2018 13:16

Myslíte, že dobový kontext spočívá v tom:

"Třetí Říše, vzhledem k historické kulturnosti Němců, bude jistě solidním partnerem naší nové republiky". Volně.

"Faktem je, že Židé se podíleli na vytvoření antižidovské/dusné atmosféry v Německu". Volně.

Já myslel, že napsané zůstává a diskuse tehdy byla o té době, nikdo Peroutku necpal do současnosti. "Řešením" potom byl "gentlemanský" přístup Adolfa k okolním zemím. V Lidicích založil Komenského pětitřídku. Když president Zeman jen špitnul, tak nevzdělanci z televize, pí Kaslová se mohli zbláznit. Oni nepochopili, nechtěli, mají bloky v makovičkách.

1. Pane Valento, četl jste něco od Peroutky? 2. Rozeznáte volnou diskusi od popravy/soudu za použití pouze jiného slovesa/podstatného jména? 3. Jak hodně Vás irituje osoba presidenta (že ani nečtete originály)?

Pan prezident že vyhodí Mynáře a Ovčáčka?:
Autor: P. Klíma Datum: 11.1.2018 10:01

No dobrá, a teď ještě tu o Karkulce, ju?

Po včerejší:
Autor: P. Lenc Datum: 11.1.2018 9:41

Zemanově předvolební častušce mohu pouze napsat : Děkuji pane prezidente, už vás bylo opravdu víc než dost.

Re: Po včerejší:
Autor: M. Valenta Datum: 11.1.2018 11:39

A komu to tedy hodíte v tom 2. kole, jestli tedy vůbec bude?

Re: Po včerejší:
Autor: P. Lenc Datum: 11.1.2018 12:31

Pokud tam bude Topolánek tak jemu.Pokud ne, tak Drahoš a Zeman to určitě nebude.

Re: Po včerejší:
Autor: P. Kmoníček Datum: 11.1.2018 12:44

Pokud inženýr z Hradu postoupí do druhého kola, tak je to jednoduché. Komukoliv jen ne jemu.

Re: Po včerejší:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.1.2018 13:21

Zas to kouzelné slovo komukoliv.

My starci/nesvazáci s tím slůvkem zacházíme opatrně. Ale máte pravdu, ve druhém kole nebude kdokoliv. Ale jeden z těch dvou může být taková "velká politická nula". Možno tedy dále volit "kohokoliv". Zkráceno.

Toleruji volnou volbu všech, jen tak debatuji. Mohu si to dovolit. Jsem nemorální, nekonstruktivní občan ČR.

Jsem už dosti alergický na výraz elita,:
Autor: D. Stirský Datum: 11.1.2018 9:36

který je především módní floskulí. Mimochodem! Zeman mezi elitu nepatří? Myslím, že ano. A že jeho velký problém je právě v tom, že se neumí smířit sám se sebou. Záštiplný, sebestředný, nemocný a mstivý stařec, který by psychiatra potřeboval jako sůl.

Tak toho soudruha Fischera:
Autor: M. Pesat Datum: 11.1.2018 9:25

"Miloš Zeman začne hledat cestu z izolace, na Hrad si do týmu vezme někoho z Havlových spolupracovníků, např. svého dnešního protikandidáta Pavla Fischera. Omluví se za nesmysly na adresu Pana novináře Peroutky."

------------------------

Tak toho soudruha Fischera jsem slysel vcera vecer v radiu, porad 20 minut Radiozurnalu, z tech kandidatu co jsem zatim slysel, bezkonkurencne nejhorsi, tedy podle meho nazoru, kavarnici/brcalnici/panbickari=NF P&L asi budou jineho nazoru. Stejne jako soudruh Vasil Bilak lezl bezskrupulozne do rektu soudruhu Breznevovi/SSSR, leze soudruh kavarnik Fischer nekriticky do rektu EU/NATO/USA, optimalni kandidat pro zamestnance neziskovek,studenty humanitnich oboru,vitace a Cikany z povolani. Stran soudruha novinare Peroutky, neni duvod se omlouvat, ten inkriminovany clanek sice nalezen nebyl, mozna ani nikdy neexistoval, ale ty clanky co se nasly a byly zverejneny, ty jednoznacne prokazuji, ze soudruh Peroutka byl antisemita jak vysity, coz koneckoncu o nem rikal/tvrdil i Pavel Tygrid a Hitlerovi/nacistum lezl do rektu/novinarska ulitba bohum. Pro jistotu upozornuji, jsem programovy nevolic, soudruha Zemana jsem nevolil ani volit nebudu. Ale ta spina/medialni stvanice co na nej celych 5 let porada kavarna a spol. to je srovnatelne s tim co za husakovske normalizace poradali rudobolsevici na Vaclava Havla, Pavla Kohouta a disidenty vubec. Ano soudruzi, LEZ A NENAVIST DALA TOTALNE NA ZADEL PRAVDE A LASCE. Na jazyku med a v srdci jed, takovy soudruh pater Halik je zivym dukazem tohoto uslovi. Pamatujte soudruzi kavarnici a vubec vsichni co se tak radi vymezujete vuci komunistum. Pokud se vymezuji proti komunistum tak se v prvni rade nesmim chovat/jednat jako komunista/rudobolsevik/fanatik.

Cest :-)

Re: Tak toho soudruha Fischera:
Autor: p. smatlak Datum: 11.1.2018 9:39

Asi si ve své ubohosti a neznalosti nic nepochopil.Právě Zeman jeten největší postbolševik a podle toho se chová.To on každého uráží a ponižuje,protože je to ubožák a narcis.Takže vzhůru k " lepším " zítřkům se soudruhem Zemanem a jemu podpbnými .

👍😂😂😂:
Autor: P. Klíma Datum: 11.1.2018 10:03

Vy jste, pane, publikoval již velmi mnoho předpovědí.:
Autor: A. Alda Datum: 11.1.2018 9:15

Mohl byste provést nějakou rekapitulaci - aspoň tedy výčet těch, které se naplnily?

A vice versa:
Autor: S. Ševeček Datum: 11.1.2018 9:09

Zvonka to vyzerá, že eliti se budou muset smířit se Zemanem.

Zbytečná debata. :
Autor: P. Kmoníček Datum: 11.1.2018 8:57

Inženýr z Hradu se nemůže stát gentlemanem nikdy, ať dělá co dělá.

Samozřejmě, že ne.:
Autor: A. Alda Datum: 11.1.2018 9:18

Gentleman je pouze ten, kdo žije z výnosů z majetku naloupeného jeho předky. Gentlemanem nikdy nemůže být člověk chudý nebo selfmademan.