19.1.2019 | Svátek má DoubravkaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: Jaký byl rok 2017 (2. část)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 13, poslední: 11.1.2018 23:02, přehled diskusí

1*****:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.1.2018 21:22

Velmi moudré odpovědi. Nic, co bych nepodepsal.:
Autor: P. Klíma Datum: 11.1.2018 18:27

Souhlas,:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.1.2018 21:21

jen s posledním odstavcem nesouhlasím..

ta vaše poslední věta:
Autor: M. Krátký Datum: 11.1.2018 13:10

viz zde : Považuji to, ve všech souvislostech, za sporné rozhodnutí, které si v dnešní rozbouřenosti doby zasloužilo spíše zdrženlivost

Autore to si opravdu myslíte, že bude Izrael skákat jak si jeho nepřátelé přejí. A kde je česká sympatie a podpora Izraele v současné rozbouřené době ???

Kdo má právo Židům určovat jaké má mít hlavní město ?!?!?!

Zdrženlivosti jsme si již zažili dost - viz ustupování Hitlerovi a pak nás spolknul ruský medvěd a furt nám budou nějací pitomci kázat o zdrženlivosti - ne pane, já ustupovat nebudu - před 52me roky jsem odevzdal TATRU 111 a SA 58 - po té Tatře se mi stýská furt a teď a velmi intenzivně i po SA 58 + plnou sumku á 30 včeliček a ještě jeden zásobník zasunutej - ISLÁM V EVROPĚ NECHCI - tečka CZ

:))))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 11.1.2018 21:22

izraelsky nesmysl:
Autor: P. Rychetsky Datum: 11.1.2018 23:02

Jiste. Navic americky Kongres tohle rozhodnul uz v r 1995.

Cely rozhovor mi pak vyzniva spise breznevovsky nez standardne klausisticky-putinovsky.

Stupňování napětí na Korejském poloostrově je vážné a varovn:
Autor: M. Pesat Datum: 11.1.2018 11:49

"Stupňování napětí na Korejském poloostrově je vážné a varovné."

------------------------------

Cim vice pruhu, tim vice Adidas, soudruzi. Cim vice Kima/KLDR v mediich/headlines tim "vetsi korejske nebezpeci". Ano, soudruzi, soudruh Gobels/Kojzar by z vas meli radost. Soudruhu Trumpovi "korejske nebezpeci" pomaha odblokovat domaci politickou scenu=

Wag the Dog/vrteti psem=odlakani pozornosti/obraz nepritele,=neni cas na putky, musime se sjednotit proti vnejsimu "neproteli/Kimovi. Jak rikaval soudruh Churchil, ctete stare noviny, soudruzi, klidne napr. Rude pravo z dob husakovske normalizace, garantuji vam, ze tam najdete uplne stejne clanky jako dnes pisi alarmiste/barikadnici z modrobolsevicko-kavarnske NF.

Jenom rise zla je dnes Rusko a pratele nejvernejsi USA/zapad/EU/NATO . Cest :-)

No, ani sověti:
Autor: J. Schwarz Datum: 11.1.2018 11:34

nevnucovali jiným druhého prezidenta, pokud jim ten dosavadní vyhovoval. Jinak s obsahem článku vcelku souhlas.

domino effect:
Autor: M. Pesat Datum: 11.1.2018 11:16

"Donald Trump svádí urputný souboj s mocnými rezidui obamovské, clintonovské a bushovské nomenklatury a leccos se mu daří"

-------------------

V podstate stejne jako soudruh Babis v CR, NF tzv. tradicnich "demokratickych" stran se za tech cca 30 let zabetonovala u piliru moci a nejardeji by pokracovala v rudobolsevickem :na vecne casy a nikdy jinak. Takze je "legrace", kdyz napr. modrobolsani maji cca 70% prunik s babisovci ale do vlady ani za MARX a podporit/tolerovat take ne. No, vyckejme, predpokladam nejake ty palacove prevraty na postech generanich tajemniku a potom se ledy hnou. Znate to s tim dominem, jak padne prvni ...... . Cest :-)

Traktát o hodném Rusku a zlém Západě,:
Autor: M. Valenta Datum: 11.1.2018 10:59

zakončený užasnou myšlenkou:

"Rusové se nesnažili Sýrii vnutit novou vládu a nového prezidenta, což kdysi bývávalo sovětskou tradicí, jak my sami z vlastní historie víme".

Autor ve svém prorusáckém zápalu zřejmě přehlédl, že Rus jistil to svoje, řezníka Asada, takže o vnucováním něčeho nového nemohla být řeč. A nezapomeňte pozdravovat na ruské ambasádě.

Ta věta je úplně v pořádku a přesná.:
Autor: P. Klíma Datum: 11.1.2018 18:30

Něco si o hloupém chování Západu vůči Sýrii nastudujte.

Jste úplně mimo.

Až na to Rusko to celkem "sedí".:
Autor: M. Prokop Datum: 11.1.2018 9:02

.

krystalicka cistota uprimne lasky k Rusku:
Autor: P. Rychetsky Datum: 11.1.2018 1:08

EU, Zapad a Amerika vul, Rusko Buh. Zapad skodi, rusky prezident nabizi pomoc. Dekuji za neredeni tohoto postoje a predvedeni v cele krase.

A vubec nejveselejsi poznamka je, ze "Rusko stojí před prezidentskými volbami." Nestoji, nejsou to totiz volby, nybrz znovujmenovani gosudara. Na cemz nemeni nic fakt, ze kdyby to volby byly, tak narod obdivovatelu Stalina a ruskych uspechu v 20. stoleti Putina vskutku zvoli, a rad.

Zajimalo by me, soudruzi od klausu, proc nelze samostatne kritizovat chyby Zapadu (a pripadne se i podilet na jejich naprave) ale je vzdy nutne to dat dohromady s tim, ze Rusko je tam, odkud prichazi nejen zitra ale hlavne veskera spasa?